2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Konuşmadık sen seneye değişecek dediydin ya o yüzden ocakta konuşurum dedim. sen cuma neden gidiyorsun test sonucu için mi. senin kontroller ayda 1 değil mi kıskanırımmmmmmm :))
ya ben geçen cinsiyeti öğrenemedim ya :emir_bebek:
o yüzden normalde 23ü gitmem gerekiyordu biraz erken gidiyorum ama aralık için şansımı kullanmış olacağım ... bi de taaaa ocakta gideceğim. Yani cinsiyeti için gidiyorum aslında.. :anneadayı:

Nifty testimizin sonuçları geldi. Sorun yok çok şükür.
Ayrıca kızımız geliyor... çok şükür Allahıma... herkes iyi haberler alsın, iyi haberler versin inşallah.
Darısı tüm bekleyenlerin başına...
Gözün aydın canım. Rabbim hepimizin sağlıcakla kucaklamasını nasip etsin inşallah.

Kızlar 13üncü haftamdayım cinsiyetini 14de öğrenenler özele gidenler mi ? Çok merak ediyoruz cinsiyetini ya.Devlette iyi ilgilenmezler net belli olsun cinsiyeti diye 16yı bekliyoruz....

mrb arkadaşlar. drlar her ne kadar 14 haftalık deseler de bebeğim 11 haftalık. eminim yani. aramızda ultrason sonuçlarına göre daha büyük çıkan var mı?? popo kafa ölçümüne göre değişik kafa ölçümüne göre değişik çıkıyo gün sayısı. çıldıricim.... kafama takılmıyo değil.
bu kadar küçük olmasına rağmen erkeğe benziyor dedi dr. ve görüntü bariz erkek. ben dr kafasının etni yedim öyle mi böylemi niye öyle niye böyle...
benimde 1 hafta önceden gelişiyor dediler böyle bişey olabilir mi acaba yada sen neye göre 11 haftalık diyorsun cnm

Kızlar hamile giysisi almaya başladınız mı :) çok değil ama birazcık göbüşüm büyümeye başladı. Çoğu pantalonum sıkıyor artık :)
Ben baya erken aldım hamile pantolanlarını. 10. Hafta falandı sanırım, çünkü normalde çok dar giyinirdim. Şişlik olunca sıkmaya başladı. Bebiş sıkışmasın ye almışken öyle aldım. Çok rahat bence.

ya ben geçen cinsiyeti öğrenemedim ya :emir_bebek:
o yüzden normalde 23ü gitmem gerekiyordu biraz erken gidiyorum ama aralık için şansımı kullanmış olacağım ... bi de taaaa ocakta gideceğim. Yani cinsiyeti için gidiyorum aslında.. :anneadayı:
Anladım cnmcım. İçine ne doğuyor :)
Bu arada bişey sormam : 3 aralık da gittim en son ve 1 ay sonra gel demişti. Birde ben c.tesi günleri gidiyorum hastaneye eşim için. Bu durumda takvime baktığımda 31 aralık oluyor c.tesi günü. 31 inde gitmessem 7 ocağa kalıyor ki ben dayanamam o kadar. Sence randevu almadan bunu sormalı mıyım Dr a ? Bi akıl ver :KK43:

benim o dönem yaklaşık 1.5 aylık bi tatil dönemim oldu. tatilde eşimden ayrıydım. tatil dönüşü hamile olduğumu öğrendim. bu yüzden net bi durum var

mrb arkadaşlar. drlar her ne kadar 14 haftalık deseler de bebeğim 11 haftalık. eminim yani. aramızda ultrason sonuçlarına göre daha büyük çıkan var mı?? popo kafa ölçümüne göre değişik kafa ölçümüne göre değişik çıkıyo gün sayısı. çıldıricim.... kafama takılmıyo değil.
bu kadar küçük olmasına rağmen erkeğe benziyor dedi dr. ve görüntü bariz erkek. ben dr kafasının etni yedim öyle mi böylemi niye öyle niye böyle...
Bana da bi hafta geriden geliyor dedi bebek için yani 9 haftalıktı doktora gittiğimde ultrason da 8 hafta gözüküyor du ...ogun bugün dur daha da gitmedim önümüzdeki hafta gideceğim bakalım....zamanla düzelir diyorlar kafana takma

kafaya takılacak başka bi sorun çıkana kadar takılacak artık o belli:) sorun şu ki doktorların hiç birine anlatamadım bu durumu. bu kadar net bi durumu gözardı ediyorlar. bu tarihi gözönünde bulundurarak ultrason görüntülerini inceleseler çok mutlu olucam. ama yok yaptıramadım. illaki kendi kafalarındaki

sezeryan olacaklar neden 2 hafta önce olacaksınız? benim de ilki sezeryan ikinci dolayısıyla sezaryen ama doktorum ne kdr durursa içeride o kdr iyi dedi, mdt 17 haziran en erken 10 haziran olabilir dedi ki 17 sine kdr bekleyebilir diye de ekledi ( tabi her şey yolunda gideerse)

sezeryan olacaklar neden 2 hafta önce olacaksınız? benim de ilki sezeryan ikinci dolayısıyla sezaryen ama doktorum ne kdr durursa içeride o kdr iyi dedi, mdt 17 haziran en erken 10 haziran olabilir dedi ki 17 sine kdr bekleyebilir diye de ekledi ( tabi her şey yolunda gideerse)

bizim aynı günmüş :))

Normalde genelde yani 10 gün önce alıyorlar. Benim doğumlarım öyle oldu. Ama burdaki takvim 19 haziran diyor. Doktorun verdiği ultrason kağıdında 16 haziran yazıyor. Bebek 3 gün önden gidiyor ondan sanırım. Yani tamamen bebeğin gelişimine göre alıyorlar.

Bebek normal gelişiyorsa doğum tarihine kadar bekletmezler. Çünkü doğum kasılmaları başlamadan alınması lazım.

X