2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331

canım çok geçmiş olsun..baş dönmesi fena...umarım rahatsızlıkların çabuk geçer

Ve korktuğum oldu kombin risk 1:50 çıktı cut of değerinin üzerinde çıktı hüsrannn

Henüz almadım. çalışmadığım için evde genelde eşofman giyiyorum rahat rahat. hafta sonu eşimle alışverişe çıkıcaz belki alırım hamile altı üstü 2 şer.

ayy beğendiyine çok sevindim :))
bende de muhtamelen kızdır.. bu cuma gidiyorum çok heyecanlıyım..

Bak o kadar heyecan yaptın çok şükür herşey yolundaymış :)
Doğum hakkında konuştunuz mu fiyatlarını falan? hastaneyle ?

Bu kombin risk 1:50"
Çıktı bu neya off

2 gün sonra 101 oldu sonraki ölçümü de 5 gün sonra yaptırmıştım 840 çıktı. Sonra da bakmadım. Hiç bir sorun da yok çok şükür
Maşallah.bende görürsem o betaları Uzandğımda batma fln yok ama kalknca batma ağrı fln oluyo nedendr acaba

Konuşmadık sen seneye değişecek dediydin ya o yüzden ocakta konuşurum dedim. sen cuma neden gidiyorsun test sonucu için mi. senin kontroller ayda 1 değil mi kıskanırımmmmmmm :))

Ve korktuğum oldu kombin risk 1:50 çıktı cut of değerinin üzerinde çıktı hüsrannn
Canim hemen üzülme bu taşrama testi tani testi deil ki kesin bişey Yok yanı istersen icinin rahat etmesini istersen yurtdışında yapılan testler var onları bi araştır istersen kombine testte beta hcg ,pap değeri ve ense kalınlığının ortalaması alınıyor yas riski farklı çünkü senin ense kalınlığın ve mom değerlerin nasıldı

Zeynosrkn84 canım ne denir bilemiyorum,hakkınıza hayırlısı olsun inşallah ama bu testlerde çok yanlış çıktığını duydum. Hatta bende o yüzden yaptırmak istemedim,yaptırmayacağım. Umarım seninki de sadece bir yanılmadır.Lütfen kendini yıpratıp,hamileliğini zehir etme.

Fre beta değeriniz mi yüksek yoksa beta mom değeriniz mi benim beta değerim yüksek sma riskim dusuk geldi ,bu testlere cok takılmayın derim tabi insan yine de endişe duyabiliyor imkanınız varsa direk yurtdışına gönderin

Canm eger ense kalınlığına falan dr iyi dediyse Allah in izniyke yoktur biswy insallah bu testler cok yaniltip cogu insanin hamileligini zehir ediyor kaygilisiniz haklısınız ama ben kötü bisey olduğunu düşünmüyorum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…