2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Kizlarr sabah doktorum aradi daha doğrusu asistani doktor ameliyata gircek dediler yarına da yer yokmus cuma gunune kaldi maalesef :KK43: cok heyecanlydk randevudan bo saat once aradilarrr

Şansa bak yaaaa.. eee ne zamana verdiler bi sonraki randevuyu? Olsun yaa biraz daha heycanlanın bişicik olmaz :):emir_bebek:

Olmaz mı bir haftadır beynim zonklarcasina agriyor.Parol ve minoset icebilirmisiz minoset plus olmayacak ama.
Onun dışında bol su iç dedi doktor .Bu haftalarda yaşanan bir durummuş.Ama dayanilmiyor gerçekten.Bitki çayları da dusege sebeb oluyor diye icmedim .Bol sıvı almaya dikkat edin
benimde çok ağrıyor bi haftadır

Kızlar hamile giysisi almaya başladınız mı :) çok değil ama birazcık göbüşüm büyümeye başladı. Çoğu pantalonum sıkıyor artık :)

Bende bunu sorucaktım nerden alışveriş yapıyonuz yada yapmayı düşünüyorsunuz diye? benim ilk hamileliğimden kalma bi kadife pantolon ile kadife salopetim var. salopet için biraz daha göbeğin çıkması lazım. ama 1 tane pantolonla da hafta geçmez ki. birde memur olunca kotta giyilmiyor. beden de malesef 42-44 olunca seçim şansı iyice azalıyor :KK43:((

Herkese merhaba hanımlar.. Biz de ultrason muayenemizi olduk, ikili testimizi yaptırdık, sonucumuzu da aldık çok şükür herşey yolunda.. Ama doktorumuz cinsiyet konusunda erken davranmak istemedi. 27 aralıkta muayeneye gelirsiniz cinsiyeti o zaman söylerim dedi.. Hayırlısı olsun inşallah..
Meraktan çatlıyorum o ayrı.. :KK53::rolleyes:
Benim doktorda söylemedi kordon kapatmıştı. ben de bi ay sonra gidicem :KK55:

Masabasinda calisan arkadaslarim nasil oturuyosun dik oturunda karnima bi agri oluyo yayilinca da belim agriyo nasi otrsam bilemedim

Bnm kamburum çıktı valla. Sandalyem kocaman. O kadar sırt desteği koydum ama..

Bu ikili test neden uzun sürüyor arkadaşlar? Başka şehire felan mı yollanıyo ankaraya v.s ?
Bana görevli Ankaraya gittiğini söyledi. Özel hastane de öyle..

Merhaba kızlar ben de haziran annesi olacağım kısmetse. 11+1 deyim haftaya ikili tarama için randevum var fakat yaptırıp yaptırmama konusunda çok kararsızım Yaptırmayacak olanlar var mı aranızda ?
Hoşgeldin aramızaaa. Ben yaptırdım. Başka hastalıklara da bakıyorlar diye biliyorum. Ona göre önlem alıyorlar. Ondan yaptırdım..

Canım kıyafetlerden olabilir mi acaba.. Sen hamile kıyafetlerine geçiş yaptın mı? ben hamile pantolonlarına geçtim çok rahatlar

Kızlar hamile giysisi almaya başladınız mı :) çok değil ama birazcık göbüşüm büyümeye başladı. Çoğu pantalonum sıkıyor artık :)

Ben 2 hafta önce aldım LCW ve Defactodan. 2 beden büyük aldım. birer kanvas pantolon, tayt ve kot. Çok rahatladım..

benimde pantolonlarım sıkıyor diye waikikiden bi pantolon aldım ama göbeği alttan desteklediği için midir bilmem çok belli ediyor.Ben de hemen belli olmasın istiyorum.Tesettürlü olduğum için,tuniklerim de genelde bol olduğu için idare ediyor şimdilik.

Alttan destekleyeni mi var? benim aldığımda kemer kısmı yok, onun yerine bol kısım başlıyor. Beli ayarlanabiliyor..

Benim doktorda söylemedi kordon kapatmıştı. ben de bi ay sonra gidicem :KK55:

Bnm kamburum çıktı valla. Sandalyem kocaman. O kadar sırt desteği koydum ama..

Bana görevli Ankaraya gittiğini söyledi. Özel hastane de öyle..

Hoşgeldin aramızaaa. Ben yaptırdım. Başka hastalıklara da bakıyorlar diye biliyorum. Ona göre önlem alıyorlar. Ondan yaptırdım..

Ben 2 hafta önce aldım LCW ve Defactodan. 2 beden büyük aldım. birer kanvas pantolon, tayt ve kot. Çok rahatladım..

Alttan destekleyeni mi var? benim aldığımda kemer kısmı yok, onun yerine bol kısım başlıyor. Beli ayarlanabiliyor..
yani normal hamile pantolonu aslında ama kumaşın bitip bol kısmın başladığı yer tam göbeğimin altına geldiği için hafif kaldırıyor.o anlamda söyledim.benim aldığım aşağıdakinin aynısı
M_20162-6K1865Z8-G99_Z.jpg

Canim dogru diyorsun tabi ki dikkat etmek lazim bi hamile kaliyoruz butun vucudumuz degisiyor ama kilo da catlak da yari yarıya genetik 10 kilo alip her yeri catlak olan da var bu arada catlak icin dustan sonra hakiki zeytinyagini oneririm cok iyi geliyor kasintiyi da engelliyor

canım kıyafetlere bulaşmıyor mu..yani kıyafetlerde leke yada koku bırakıyormu zeytinyağ?

Cnm sizin planlamaniza gore toplamda max ne kadar dedi sana

plan

canım minimum 12kg maksimum 15 kg
ben 3 kg aldığım için 9 kg alma hakkım var ama bundan sonraki aylarda bu iştahla nasıl başaracağım bilmiyorum
her ay 2 kg alsam 5 ayda 10 kg olur ideal kilo ile doğum yaparım
işte evdeki hesap çarşıya uyacak mı

Canim ya kaynanm kayinbabam bizdeler 10 gundur.birde onlarin akrabalari.geldi yemege aniden.mecburen yapmak zorunda kaldim:KK43: cevremdeki insanlar da anlayissiz olunca is bana dusuyo malesef..bu konuda esim e de cok kizginim zaten.daha once 1 düşük 1 kurtaj im var.tedirginim ama o anlamıyo beni..annesine kiyamiyo kalk onu getir kalk bunh getir bana diyi.cok zoruma gidiyo:KK43:ama sabr...:cry:

canım boşver kötü ol birkez
iki can birden taşıyorsun...
ev orada kalkıp yapsınlar bir zahmet...çok kızdım bu kadar anlayışsız olmalarına...

X