2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
MERHABA KIZLAR ŞU ÇATLAK OLUŞMASIN DİYE KREMLERE NEZAMAN BAŞLAYACAZ NE KULLANACAZ ?
canım ben gliserinli nemlendirici sürüyorum.şimdilik haftaya doktora gidince sorcam zamanı geldi artık benimde kaşınıyo gibi karnım ondan korktum krem sürdüm avon un ama mustela nın bi kremi varmış o iyiymiş

Folik asit kullanıyorm. 11 kasımda başlamşdım çok teşekkür edermm

Kızlar hamile giysisi almaya başladınız mı :) çok değil ama birazcık göbüşüm büyümeye başladı. Çoğu pantalonum sıkıyor artık :)
Henüz almadım. çalışmadığım için evde genelde eşofman giyiyorum rahat rahat. hafta sonu eşimle alışverişe çıkıcaz belki alırım hamile altı üstü 2 şer.

Merhaba,

uzun zamandır giremedim. Sen doktora gittin mi ? Nasıl oldu?
Merhaba cnm. gittim ve adını vererek anlattım. aa ne güzel geçen burdayı o da. selamımı söyle dedi :)
%70 kız a benzetti 1 ay sonra ki kontrolde kesin olarak söylerim dedi. 1.2 mm ense kalınlığı dedi. Burun kemiği oluşmuş resimde de görünüyor :) böyle işte. çok tatlı bir Dr . saolasın.

Canım bende şuan sıkıntı içindeyim Rabbim hakkımızda hayırlısını nasip etsin bence herşey güzel olucak dua edelim iyi olsunlar

Artış gösterdimi bide düşük değilmi biraz önce okudum da burda yinr doktr 244 e düşük demş kmyasal dmş pardon yum. Dan 8 gün demişsiniz benmki kaçlarda çıkar 10 gün varsayalım
Benim adetim 4 gün geçmişti 28 çıkmıştı. Çıkan değerden çok 2 kat artması önemli

Merhaba kızlar ben de haziran annesi olacağım kısmetse. 11+1 deyim haftaya ikili tarama için randevum var fakat yaptırıp yaptırmama konusunda çok kararsızım Yaptırmayacak olanlar var mı aranızda ?
günlerimiz aynı sayılır, bana 9 Aralık'a tarih vermişti doktor ama yaptırmayacağım.

benimde pantolonlarım sıkıyor diye waikikiden bi pantolon aldım ama göbeği alttan desteklediği için midir bilmem çok belli ediyor.Ben de hemen belli olmasın istiyorum.Tesettürlü olduğum için,tuniklerim de genelde bol olduğu için idare ediyor şimdilik.

ben bilerek bekledim 1 hafta, düşüğüm vardı iki tane oyuzden 2 günde bir kan verip meraktan kahrolacağıma 1 hafta beklerim dedim. Bir kere verdim cok cıktı cok şükür :) bir dahada vermek zorunda kalmadım

Gönlünce olsun inşallah canım 84zmr bence cok irdeleme rahat olsun kafan stres olursun yoksa.

En zorladığım hafta bu hafta, 11. hafta bitsin diye dua ediyorum. Mide bulantılarım olurdu ama şimdi kusmalar başladı, baş dönmesi başladı. Dün baş dönmesinin etkisiyle kafa üstü bayıldım, 5 dk. geçici hafıza kaybı yaşayıp 8 saat müşade altında kaldım, allahtan bebeğimiz gayet sağlıklı. Ultrasonda artık kafası yüzü gayet belirgin görünüyor. Bu dönemde özellikle dikkat etmek gerekli sanırım, artık geceleri wcye giderken eşimi kaldırıyorum, kapıya kadar götürüp bekliyor. İnşallah hepimiz 3. ayı atlatıp artık rahat rahat geçiririz hamileliğimizi.

Olmaz mı bir haftadır beynim zonklarcasina agriyor.Parol ve minoset icebilirmisiz minoset plus olmayacak ama.
Onun dışında bol su iç dedi doktor .Bu haftalarda yaşanan bir durummuş.Ama dayanilmiyor gerçekten.Bitki çayları da dusege sebeb oluyor diye icmedim .Bol sıvı almaya dikkat edin

Kizlarr sabah doktorum aradi daha doğrusu asistani doktor ameliyata gircek dediler yarına da yer yokmus cuma gunune kaldi maalesef cok heyecanlydk randevudan bo saat once aradilarrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…