2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Çoğumuza erkek demişler kızlar erkek yılı mı ne kuyruk sokumum kasıklarım bazen kaburga kemiklerimin alt kısımları sızlıyo belim ağrıyo. Karnım da afedersiniz ishal gibi rahatsız. Bi anlam veremiyorum noluyo bu karnıma diyorum

Sağlık ocakları 9 buçukdan önce alıp gönderiyo hastane randevu zamanı geçdi o yüxden canımm. Bilmiyorm artık belirtilerime de güveniyorm inşallah yanılmam

Sık sık da deneyen biri. Değilim zatn 2 düşiğüm oldu ve bir buçuk sene geçdi ardından bu ay denedm ve sadece yum. Günümü değerlendrdm 2 defa bu kadar

Sık sık da deneyen biri. Değilim zatn 2 düşiğüm oldu ve bir buçuk sene geçdi ardından bu ay denedm ve sadece yum. Günümü değerlendrdm 2 defa bu kadar

İnşallah gönlünden geçenler olur cnm, benimde yumurtlama günümde ilk denememizde oldu maşallah.
Allah hayırlısını versin herkes için :)

İnşallah gönlünden geçenler olur cnm, benimde yumurtlama günümde ilk denememizde oldu maşallah.
Allah hayırlısını versin herkes için :)

İnşallah canımm allahm inşallah nasip ederse benmle kalsn bebeğim sağlıklı sıhatli kucağıma almamızı nasip etsn cümlemizinde dua edin lütfenn

İkili testi yapalım mı yapmayalım mı derken o da geçti çok şükür bir şey çıkmadı. Şimdi aklım ayrıntılı ultrason da acaba onu hangi haftalar arasında yapmalıyız?

İkili testi yapalım mı yapmayalım mı derken o da geçti çok şükür bir şey çıkmadı. Şimdi aklım ayrıntılı ultrason da acaba onu hangi haftalar arasında yapmalıyız?

20-24 haftalar arası cnm yalnız her hastane yapmıyor., telefonla arayıp öğrenirsin fiyat alırsın doktoru sorarsın.

Kızlar netten 2 li sonucuna baktım çok canım sıkıldı fb. Hcg130. 00 ne demek riskli mi oluyor papatya 0.48 ne demek kafayı yicem bugece sabah olmaz... Lütfen bilen yazsın normali nedir bunun
canim iyi haberleini bekliyoruz icini ferah tut eminim ki hi bisey cikmayacak

Ayneno oyle canim ama bunu esim anlamiyi.iyisin bir seyin yok oyle.goruyo.ama gece agrisi cikti yani.agrim olunca da naz yapiyorum saniyodikkat etmem gerek oldugunu anlatiyorum ama pek de onemsemiyo.onemsese kalk onu getir kauve yap meyve getir deyip surekli emretmez

Ne zaman hissediliyor gerçekten de hareketleri kızlar :)

Biz ilk hediyemizi aldık bebeişmize :)
Kanguru sipariş vermiştim internetten, biraz önce geldi. Çoook güzel bir an önce kucağıma gelse de onunla taşısam

Herkese merhaba hanımlar.. Biz de ultrason muayenemizi olduk, ikili testimizi yaptırdık, sonucumuzu da aldık çok şükür herşey yolunda.. Ama doktorumuz cinsiyet konusunda erken davranmak istemedi. 27 aralıkta muayeneye gelirsiniz cinsiyeti o zaman söylerim dedi.. Hayırlısı olsun inşallah..
Meraktan çatlıyorum o ayrı..

Ben düz yatıp elimi üzerine koyunca bişeyler hissediuorum sanki kıpırtı gibi ne bilim ya da çok istediğim için bana öle geliyor bi deneyin isterseniz kızlar
Bende yapıyorum onu hatta açıyorum karnımı biraz nefesimi tutuyorum ama insan yine emin olamıyor azcık sanki karnım inip çıkıyor gibi oluyor da bebek değil miki diyede emin olamıyor insan :)

Masabasinda calisan arkadaslarim nasil oturuyosun dik oturunda karnima bi agri oluyo yayilinca da belim agriyo nasi otrsam bilemedim

Biz ilk hediyemizi aldık bebeişmize :)
Kanguru sipariş vermiştim internetten, biraz önce geldi. Çoook güzel bir an önce kucağıma gelse de onunla taşısam
Güle kullanın İnşaallah arkası çok gelsin cinsiyeti belli olsun Allahın izniyle bende alcam. ne kadar aldın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…