2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331

Merak ettim doktora gittinizmi? :)

Merhaba hanimlar 13 haftalik olduk bile dun doktor konturolum vardi ve cinsiyet tahmininde erkege benziyo dedi sizce yanilma olurmu genelde erkek bebeklerde olmuyo erken gosteriyo diolar ama bilemedim iste

Çok teşekkür ederim, içimi ferahlattınız. Allah mutlu ve ferah hamilelik günleri, sağlıklı bebişler versin hepimize. AMİN.

Amin canim..ben ikili test yaptirmadim ikiz oldugu icin sonuc yanlis olabilirmiş..ayrintili ultrason yapcaz sadece.hepimiz saglikla kavusalim bebislerimiz e insallah..

Kızlar bi sorum olacakdı. Eğer grbelik var ise yum. Günüm 27 kasım 12 aralık tahlil versm değerm kaç olmalıdır çok merak ediyorum

Merhaba kızlar ben de haziran annesi olacağım kısmetse. 11+1 deyim haftaya ikili tarama için randevum var fakat yaptırıp yaptırmama konusunda çok kararsızım Yaptırmayacak olanlar var mı aranızda ?
Merhaba cnm. ben yaptırmadım. detaylı ultrason hariç hiç bir test yaptırmıcam.

Bu arada hala bebişimi
hissedemiyorum.16. haftadan sonra hissedersin dedi doktor ama daha erken hissedeniniz var mı?

Gece 3-4 kez uyanıyorum çok huzurlu uyuyamıyorum.

Bu arada hala bebişimi
hissedemiyorum.16. haftadan sonra hissedersin dedi doktor ama daha erken hissedeniniz var mı?

Bende henüz hissetmedim ilk gebelik olunca geç hissedilirmiş, ayrıca o da heyecanlanıyordur senin gibi

cnm benim 8 gün geçmişti yumurtlama günümden hcg 28 çıkmıştı, adetime 1 hafta vardı

Artış gösterdimi bide düşük değilmi biraz önce okudum da burda yinr doktr 244 e düşük demş kmyasal dmş pardon yum. Dan 8 gün demişsiniz benmki kaçlarda çıkar 10 gün varsayalım

Kızlar hamile giysisi almaya başladınız mı :) çok değil ama birazcık göbüşüm büyümeye başladı. Çoğu pantalonum sıkıyor artık :)

Peki diyelim düşük değer yükseltmek için bi. İlaç fln veriyomu doktr. Birine yükseltlm demşde formda okudum yne gerisini yazmamş soraym dedm

Bu arada hala bebişimi

Bnede öyle uykum dağınık uyanıyorum düz yatamıyorum artık sağada yatamıyorum sola yatınca rahat ediyorum.

Peki diyelim düşük değer yükseltmek için bi. İlaç fln veriyomu doktr. Birine yükseltlm demşde formda okudum yne gerisini yazmamş soraym dedm

hayır herhangi bi müdahale yapamıyor. Sadece 2 günde bir kan tahlili ile takip ediyor okadar.

Yok cnm ilaç vermiyor. o değer rahim kalınlaştıkça kendini döllenmeye ve tutunmaya hazırladığı için yükselir.
ben hamileliğimi öğrendikten sonra folik asit içmeye başladım.
Bi etkisi olur mu bilmiyorum ama sen de başlamadıysan başla çünkü hamile kalmayı planlayanlar içimeye başlıuor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…