2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Teşekkürler cnm onları yemeye çalışalım ozaman

Icimden geceni diyorum
Bencede kiz:)

Karaciğerde sıkıntı mı var acaba?
Eğer doktorunuz izin verirse aynsefa kremi var o iyi geliyor.
Bilmiyorum canım geçen hafta birşey çıkmadı. Alerji hapını mecbur kalırsan iç dedi
Mecbur kaldım içiyorum biraz azaltıyor ama geççmiyor
Yarın kontrolümüz var cildiyeye randevu aldım.
O kremi nerden bulacağız?

merhaba arkadaşlar.. bende 14+2 haftalık hamileyim... son bir kaç gündür belimde ağrı var.. ağır iş yapmıyorum, kendime de dikkat ediyorum.. sizlerde de aynı sorunu yaşayan var mı?
Canim bende gecen gun misafir vardi ayAkta cok kaldim.belim kalca kemigim cok.agirdi.gece uyuyamadim

Evet değişebiliyor, ben de perşembe gideceğim bakalım birşey söyleyecekler mi Aslında ultrasona göre söylerdi ama bilemiyorum.

canim kendini niye yoruyosun..ben hic almiyorum misafir..
Canim ya kaynanm kayinbabam bizdeler 10 gundur.birde onlarin akrabalari.geldi yemege aniden.mecburen yapmak zorunda kaldim cevremdeki insanlar da anlayissiz olunca is bana dusuyo malesef..bu konuda esim e de cok kizginim zaten.daha once 1 düşük 1 kurtaj im var.tedirginim ama o anlamıyo beni..annesine kiyamiyo kalk onu getir kalk bunh getir bana diyi.cok zoruma gidiyoama sabr...

Gerçekten eşin hiç yardımcı olmamış , şu anda senden ve bebeğinden hiçbirşey değerli değil. Onların sana bakması lazım senin onlara değil. Ay çok kızdım ya , kıyamadım da

Kızlar netten 2 li sonucuna baktım çok canım sıkıldı fb. Hcg130. 00 ne demek riskli mi oluyor papatya 0.48 ne demek kafayı yicem bugece sabah olmaz... Lütfen bilen yazsın normali nedir bunun

merhaba arkadaşlar.. bende 14+2 haftalık hamileyim... son bir kaç gündür belimde ağrı var.. ağır iş yapmıyorum, kendime de dikkat ediyorum.. sizlerde de aynı sorunu yaşayan var mı?
Benim bir aydır agriyo cnm

kizlar bugunlerde canim fast food istiyor.aslinda 2 aydir istiyor.bir kere yesem nefsimi koreltsemmi.yoksa 9 ay disimi sikayimmi

Ben dayanamadım mayonezli ketçaplı turşulu tost yedim..cips de yedim.paket cips de ...hazır çiğ köftede
çok pişmanım
hamburger,salam sosis sucuk yemedim ama
Ay ben nerelere gideyim.2 kere hamburger, 2-3 kez cips haftada 3 kere tost az çiğköfte falan yedim. Tost hariç diğerlerini yemiyorum haftalardır ama düzenli de beslenemiyorum

Bence eşini de ise sokmalisin. Banada bir ayda 3 misafir bi kere de yatili misafir geldi.yeni eve gectikte.. ancak eşim gündüz iş yaptığım için yoruldun akşama bir şey hazırlama hazır biseyler alırız dedi. Yemekli misafire de dışardan balık söylemiştik. Yanına çorba pilav salata hazırlamıştım. En son gelen misafirlerle evde 13 kişiydik. Ama esimde yardım etti gelenlerde. Her halükarda yoruluyorsun ama en azından ertesi gün yataktan kalkabiliyorsun..sen eşini ufak ufak alistirmalisin nazikçe..ve bazı zamanlar yorgun olduğunu misafir alamayacağını soylemelisin

Ben kilo konusunda aldığımı verememekten ve çatlak vs olmasından ziyade Doğum şekli için düşünüyorum. Sanki ne kadar az kilo alırsam, normal Doğum olma ihtimali o kadar artar gibi geliyor. Şimdiye kadar 1,5 aldım bakalım nasıl devam edecek.

Bu akşam benim de misafirim vardı,hamile olduğumu da bilmiyorlar bende söylemek istemedim,çaya geldiler ama epey yoruldum. 2 aydır bu kadar kalmamışımdır ayakta. Yarım saat önce gittiler de ayaklarımı diktim yatıyorum şimdi.

Canım benim hamileliğim tedavi ile oldu hamile kaldığımda sol tarafımda ağrı vardı dr.a söyledim baktı kist olmuş dedi bir sıkıntısı olurmu ne yapacağım dedim kullandığım folikol ve progestan ilaçları vardı onları kullanmaya devam et onlar o kisti geçirir dedi iki haftada falan kist geçti

Çin takvimine rus takvimine göre kızdı dr. baktı biraz hareketliydi erkek gibi dedi kız çıkarsa şaşırırım dedi cuma yine gideceğiz şimdilik erkek :)

Alakasız bi konu ama paylaşmazsam çatlıycam gebelik şüpem vardı ve duramadm çamaşır suyuyla yaptm ve köpürdü. 2.nci hamişliğimide böyle öğrenmşdim denermsnz sizde yada denrdimz mi hiç

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…