2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Bana bi sürü takviye verdi Balık yağı, ferro sanol kan ilacı, multivitamin, çinko kalsiyum ilacı. Bir de kan sulandırıcı var coraspin başından beri kullanıyorum. toplamda 5 kutu. Ama hiç kilo alamadım. Değerlerim de iyi aslında ama 4. aydan itibaren bizim depolara yükleniyor bebisler. Sanırım ondan fazla verdi

merhaba arkadaşlar.. bende 14+2 haftalık hamileyim... son bir kaç gündür belimde ağrı var.. ağır iş yapmıyorum, kendime de dikkat ediyorum.. sizlerde de aynı sorunu yaşayan var mı?

kalsiyum için daha erken değil mi? kilo almaman da çok çok iyi maşallah..

Canım elevit bende kullanıyorum.Herhangi bi sıkıntısını yaşamadım . Doktor arkadaşım da elevit önermişti.
Cnm bizim kasim annelerinden hatirliyrm
Icinde domiz jelatini var diyorlardi
Eczaciya sordum o sorun olmadigini soyledi
Bnm
Icim rahat etmedi decavit aldim bende eczaneden

DECAVİT kullanıyorum ben hadi hayırlı olsun paşa bey hoş gelmiş
Sagol cnmm
Diyetisyene gidebildin mi
Okuyamadim
Uc kilo fazla gibi ama yediklerine nasil
Dikkat eedecektin ki
Miden bulaniyor
Bundan sonra daha rahat dikkat edebilirsin
Bende belki gidicem
Sekerimi olcuyrm
Endokrinci yuksek bulursa siki diyet yapmam lazim
(Bi onceki gebeligimde sekerim oldugu icin)

merhaba arkadaşlar.. bende 14+2 haftalık hamileyim... son bir kaç gündür belimde ağrı var.. ağır iş yapmıyorum, kendime de dikkat ediyorum.. sizlerde de aynı sorunu yaşayan var mı?
Cnm rahim buyudukce kuyruk sokumj, bel agrisi, kasik agrisi, hazim problemleri meydana cikiyr
Sik sik istirahat etmeni oneririm

Ben ki et çok sevmeme rağmen yiyemedim bayağı şimdi bile çok nadir doktorum bana mercimek,fasulye ve nohutun aynı işlevi gördüğünü söyledi. Et yiyemiyorsan bunları ye canım.
Ben de ilaç alınca su içince midem şişiyor

Karaciğerde sıkıntı mı var acaba?
Eğer doktorunuz izin verirse aynsefa kremi var o iyi geliyor.

Diyetisyene gittim de diyet listesine uymadığım için fazla kilo aldım
sanırım bulantım geçti diye ayların acısını çıkarıp tüm yemeklere saldırdım
şuan akşam yemeğimi yedim ama hala açım ...Meyve saatini bekliyorum

Bu kilolari neden bu kadar kafaniza taktiniz annisler en son dusuneceginiz sey bu olsun dogumdan sonra kilolar gidiyo benim 6 kilom kalmisti bir ay boyunca aksam erken yedim karnimi tika basa doyurmadan kalktim kahvaltiyi iyi yaptim hepsi gitti bebislerimiz iyi olsun biz mutlu olalim yeter mide bulantisina ragmen ben de 2 kilo almisim her bunye farkli

Iyi iyi senin ogrenmene az kalmiis

Canım kilolar gidiyor da vücut kilo alımından sonra verince etler sarkıyor...çatlaklar da cabası
kim deforme olmak isterki...ben hem sağlıklı beslenip hem az kilo almak istiyorum oyüzden kilo alımı benim için önemli

kizlar bugunlerde canim fast food istiyor.aslinda 2 aydir istiyor.bir kere yesem nefsimi koreltsemmi.yoksa 9 ay disimi sikayimmi

Canim dogru diyorsun tabi ki dikkat etmek lazim bi hamile kaliyoruz butun vucudumuz degisiyor ama kilo da catlak da yari yarıya genetik 10 kilo alip her yeri catlak olan da var bu arada catlak icin dustan sonra hakiki zeytinyagini oneririm cok iyi geliyor kasintiyi da engelliyor

Buundan sonra daha kolay olur cnm ya
Sen bakma duzeleli ne kadar oldu ki:)
Bundan sonra asil kilo alimi
Dikkat edersrnde bisey olmaz
Bende bulantim gecince saldirmistim yemeklere uc kilo almistim bi ayda:) ama ilk 16 hafta eksi birdeydim:)

Simdide eksideyim ama korkayrîm ondan

Saglikli bi gebelik icin fit olmaliyiz :)
nn

Sende haklisin cnm:)
Katiliyrm
Zeytin yagi mucizd bisey ya
Bebeklerede iyi gelio pisiklerde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…