2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Slm hangi vitaminleri alıyorsunuz bana Dr. Sadece folic asit ve coraspin verdi başka vitamin vermedi acaba başka dr a da mı gitsem ???

İlk 12 hafta zaten ekstra bir durum olmadıkça folik veriyorlar sadece canım 12 haftadan sonra elevit omage decavit tarzı vitaminlere başlıyorlar eğer şikayetlerin varsa magnezyum demir

Benim de vitamin aldığım halde inanılmaz bir saç dökülmem var bugün doktora soracam normal mi acaba diye
benımde haftaya bende soracagım, kan tahlılınde vıtamınler normal cıktı , ekstradanda alıyorum ama zaten saclarım seyrek dokuldukce moralım bozuluyor

Arkadaşlarım, güzel hamişler hepinize günaydın. Uzun bir süredir okuyorum ama bir şey yazamıyordum. Bugün işlerden fırsat bulup yazabildim neyse ki. Güzel haberler çoğunlukta. Ne güzel. Darısı bekleyen herkese olsun. Bende salı günü gideceğim ikili test için en son 3 hafta önce gördüm. Kanama alanı vardı bir önceki kürtajıma bağlı olarak inş tamamen iyileşmiştir. Bebişimde sağlıklıdır. 6. haftadan beri hala midem bulanıyor, yanıyor. Hiç bir şey çare olmadı. Neyse onlar sağlıcakla gelsin de biz dayanırız :) Salı günü randevuma gittiğimde gelişmeleri paylaşacağım. Biraz endişeliyim açıkçası. İnş hepimiz sağlıcakla kucaklarız yavrularımızı.

günaydın, ben ilk çocuğumu çamlıca erdem hastanesnde yaptım çokda memnun kaldım. ama doktoum şuan o hastanede değil yine aynı doktora gidiyorum hastaneye birlikte karar vericez inşallah

Coraspin kan sulandırıcı değilmi?onu nneden verdiki...ben decavit kullanıyorum.vitamin demir falan eksilirse saçta ciltte tırnakta kemiklerde problem oluyor diye biliyorum...
Evet canım kan sulandırıcı tedbir olsun diye verdi çünkü ilk bebeğimizi kaybetmiştik o yüzden

Ya bana doktorum vitamin falan vermedi sadece folik asit verdi. İşte yemem gerekenleri söyledi o kadar siz vitamin alıyor musunuz? Bu iki haftadır başımı kaldıramıyorum ya acaba vitaminsiz mi kaldım
Canım bana doktorum decavit premesis ve folio verdi onları kullanıyorum günde 1 tane

Kızlar 7 haftalık oldum, salı günü kalp atışını gördük meleğimizin... ama ufak bir kanama oldu 1 hafta ev istirahati verdi doktorum. Umarın bir sorun olmaz... Hepimizi bebişlerimizi yazın kucağımıza alırız

Canım bana doktorum decavit premesis ve folio verdi onları kullanıyorum günde 1 tane
Allah Allah bana doktor bir şey vermedi ya gıcık mı bu adam bir de özele gidiyorum. Çok halsizlik var haftaya ikili testim var gidince sorayım bana da versin

Insan bazen mide bulantisina bile sukredebiliyormus bebeklerimiz iyi olsun da napalim bu halimize sukur:)
Yazdigim.mesaja tepki verenler olmus bu gruba ilk girenlerdenim dolayisiyla.kimseyle alip veremedigim.ya da watsap grubuna alinamadigim.falan yok burdaki cogu anneyi cok.seviyorum fakat yabanadogrunun israrla azarlarcasina numaramizi istemesinden rahatsiz olmustum telefon laptop cocuguma gostrmiyorum diyordu ama internette hep aktif ben bunu soyledim isteyen de bakabilir yoksa bana ne ister girsin ister girmesin tanimam etmem ayrica arkadan da konusmadim burda her yazdigimizi herkes okuyabilir 3 uyelik acip 3 ude iptal edilen birisi yeni uyelik mutlaka acar herkes her seyi yapmakta ozgur tabi ki sinirlarimizi koruyarak hepimizin isi gucu hastaligi derdi kendine yeter o yuzden bide boyle ufak seylere canimizi sikmayalim.anlasan anlastigiyla daha cok konussun o zaman hicbi sorun kalmaz :))

Merhaba arkadaslar yazamadim ne zamandir bulantim yok diye tedirgin oluyodum niye oluyosam rahattim yani ne guzel ama maalesef basladi bulantilarim iki haftadir halsizim dun bebegimi gordum kalp atisini duydum cok sukur icim daha rahat artik. Dogumu konusmussunuz bu benim ikinci bebegim olacak oglumu medipol megada dogurmustum spinal sezeryanla 2 bin tlyd 2014 aralikta simdibise esenler medipole gidiyorum meganin cok az ilerisinde guzel bi hastane fiyatlar ise nerdeyse yari yariya sanirim dogumu da orada yapacagim doktorumdan cok memnunum cunku

Merhabalar
Listeyi tamamlamaya çalışıyorum kızlar bana yardımcı olabilir misiniz?
Lütfen bilgilerinizi özel mesajla atın kaçırmıyım

Bebek İsmi
Başlangıç Kilosu
Mevcut Kilo

Seneye 35 yaşında olacağım ve Dr normal doğuma okey verirse inşallah normal istiyorum. epidural için nedense korkuyorum o belden girecek aparat beni tırstırdı
ben spinal sezeryan oldum epiduralle uygulamasi ayni mi oluyo bilmiyorum ama ben igneyi hic hissetmedim bile korkmayin epidural sansiniz olursa yaptirin derim hayirli dogumlar

Ben doğum yapmadım ama yakın çevremden biliyorum. normal doğumsa mümkün değil uzak hastane olmaz. yakınında olması gerekir. sezeryan da zaten mesafe önemli değil malum.

ben düşünemiyorum bile.. diyelim normal doğum değil ama yine de acil bir durum olur doktorunun görmesi gerekir ve s. karşıya geçene kadar zaten insan 9 doğurur.
ben o riski göze alamazdım mesela. Gispir'de Ferda doktora gidiyorum çok ta memnunum.

Insallah gerek kalmaz cnm benim...
Keske yardimci olabilsem ama ben yurtdısında yasiyorum Türkiyede degilim sanırim bu fiyat farkida o yuzden Türkiyenin standartina gore bu testin fiyati gercekten cok pahaliymiş... insallah gerek kalmaz guzel cikicak hersey

Nub ultrason görüntüsünde bebeğin organın görüntüsü dikse erkek paralelse kız oluyor mesela ben baktım benimki erkek
Kız resmen erkek ya
Ne zaman belli olacak senin ki?
Ben 1 aralıkta gidicem tam 12+6 oluyor. hem ikili test var hemde bakarsın gösterir

Gunaayydinnn guzel bebislerimizin guzell anneleriAnkara da hava buzzz sizde durumlar nedir
Günaydıınnn
Ankarayla kıyaslanamaz hiçbiryer :-D
Ben Tekirdağdayım idare eder hava

Merhaba benim bilgilerim eksik sanırım
Yaş 38
Beklenen tarih 20 haziran
Cinsiyet belli değil
3. Çocuk
İsim gözde/demir
Kilo 68

Eklemeleri yaparsanız sevinirim. Teşekkürler şimdiden...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…