2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Bende de sivilcenin biri geçiyor biri çıkıyor :) Yaş 29
teker teker çıkıyorsa yine iyi ben hiç böyle olmamıştım ya yüzüm dolu
O ilaç benim anamı ağlattı ://
Adını duyunca zafiyet geçiriyorum. Evdeki kalan ilacı göremeyeceğim yere sakladım. inşallah ömür boyu bir daha hiç içmem.
o ilacın en az yan etkili kullanım şekli fitil gibi kullanmak iki doğumumda da kaç ay kullandım bunda doktora gitmediğim için daha risk olup olmadığını bile bilmiyorum yarın inş güzel haberlerle dönerim tabi yine randevuyu kaçırmazsak

Bende de sivilcenin biri geçiyor biri çıkıyor :) Yaş 29
teker teker çıkıyorsa yine iyi ben hiç böyle olmamıştım ya yüzüm dolu
O ilaç benim anamı ağlattı ://
Adını duyunca zafiyet geçiriyorum. Evdeki kalan ilacı göremeyeceğim yere sakladım. inşallah ömür boyu bir daha hiç içmem.
o ilacın en az yan etkili kullanım şekli fitil gibi kullanmak iki doğumumda da kaç ay kullandım bunda doktora gitmediğim için daha risk olup olmadığını bile bilmiyorum yarın inş güzel haberlerle dönerim tabi yine randevuyu kaçırmazsak

Benim de cildim aşırı yağlandı. 4. Hamileliğim ilk kez böyle bişeyle karşılaşıyorum normalde cildim çok kurudur

Süt ancak yağsız pastörize olursa içebiliyorum. Yağlı sütü ağzıma alamadan kokusundan midem kalkıyor. Pınarın yağsız sütü soğukken iyi geliyor.

Bir de nefes darlığı çeken var mı aranızda?? Ben bazen çok hızlı yürümüş ya da merdiven çıkmış gibi nefes nefese kalıyorum. Dün alışveriş yaparken tanıdığım bi esnafa uğradım. Adam dükkana girer girmez hayırdır abla koşarak mı geldin nefes nefesesin dedi

Herkes her zaman giremiyor sanırım. Biraz kendimden bahsedeyim sürekli gebelik muhabbetiyle arkadaşlarımı baymak istemediğimden içimde ki heyecanı burda paylaşabileceğimi düşünerek üye oldum :anneadayı: diğer anne gruplarının yazılarına baktım içimden geldi üye oldum. Burda herkes benimle aynı süreçleri yaşıyo. Bebeğimle ilgili milyon tane hayalim var gerçekleştirmek istediğim bebek arabasından, beşiğe zıbına doğum konseptlerine her bir şeyi araştırıp fikir sahibi olmaya çalışıyorum ilk başta düşük tehlikem vardı geçti çok şükür sıkıntısız keyifli bi gebelik geçiriyorum

Selam ... benim ilk hamileliğin düşük ile sonuçlandı çok üzülmüştüm ama şimdi yine hamileyim kafam rahat eğer düşük yaparsanız kesinlikle üzülmeyin allah ömür verirse kalacak yoksa ne yaparsanız yapın gidecek .... şuan diyorum ki kendimi boşuna üzmüş yıpratmışim hiç gerek yokmus

Kizlarrr yarin kontrolum.var benim de.cok tedirginim insallah bebislerim yasiyordur.dua eder.misinz bana da guzel haberlerle.geleyim.insallahhhh.en son 7.haftada gitmistim.1 ay oluyo

inşallah canım tontikler büyümüştür ve sağlıklı şekilde görürsün onları..belki de kıpraşmaya bile başlamışlardır.

Selam ... benim ilk hamileliğin düşük ile sonuçlandı çok üzülmüştüm ama şimdi yine hamileyim kafam rahat eğer düşük yaparsanız kesinlikle üzülmeyin allah ömür verirse kalacak yoksa ne yaparsanız yapın gidecek .... şuan diyorum ki kendimi boşuna üzmüş yıpratmışim hiç gerek yokmus
Hayırlı olsun sağlıcakla kucağınıza alın inşAllah

Bir de nefes darlığı çeken var mı aranızda?? Ben bazen çok hızlı yürümüş ya da merdiven çıkmış gibi nefes nefese kalıyorum. Dün alışveriş yaparken tanıdığım bi esnafa uğradım. Adam dükkana girer girmez hayırdır abla koşarak mı geldin nefes nefesesin dedi

canım hamilelikte normalmiş oksijene duyulan ihtiyaç arttığı için nefes nefese kalıyormuşuz
merdiven çıkınca yada hızlı yürüyünce bende de oluyor

Herkes her zaman giremiyor sanırım. Biraz kendimden bahsedeyim sürekli gebelik muhabbetiyle arkadaşlarımı baymak istemediğimden içimde ki heyecanı burda paylaşabileceğimi düşünerek üye oldum :anneadayı: diğer anne gruplarının yazılarına baktım içimden geldi üye oldum. Burda herkes benimle aynı süreçleri yaşıyo. Bebeğimle ilgili milyon tane hayalim var gerçekleştirmek istediğim bebek arabasından, beşiğe zıbına doğum konseptlerine her bir şeyi araştırıp fikir sahibi olmaya çalışıyorum ilk başta düşük tehlikem vardı geçti çok şükür sıkıntısız keyifli bi gebelik geçiriyorum
İlk çocuğun galiba hayırlı olsun inş bütün hayallrrin gerçekleşir

İlk çocuğun galiba hayırlı olsun inş bütün hayallrrin gerçekleşir
amin inşAllah
Evet ilk gebeliğim aslında psikolojik olarak hiç haZır hissetmiyordum kendimi mutsuz olurmuyum kaygısını çok taşıyarak alınmış bi karardı çocuk sahibi olmak eşim çok istedi kıyamadım ona hayallerine şimdi en kıymetlim oldu heyecanım önceliğim oldu

X