2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331

Eklentiler

• IMG_1757.JPG
    IMG_1757.JPG
    90,7 KB · Görüntüleme: 45
ne kadar sanslisin canim maşallah sana ve bebisine:nazar::anneadayı: valla bizde migde bulantilarindan helak olduk.bide tiksinme var üstelik..:110: ne yiyecegimi sasirdim.hersey bana kokuyo:KK43:[/QUOTE
Aslında bende olmasını isterdim çünkü böyle hiçbir belirti aşamayınca içerde ne olduğunu anlayamıyosun o_O

bulursan banada soyle canım :)
Gaviscon şurup iyi geliyor ama hekimler 12. Haftaya kadar başlamak istemiyorlar doktorla konuşup başlanabilir. Beslenme şekli önemli az az sık sık yemek lazım, yemekte su içmemek lazım, badem elma armut ılık süt rahatlatabiliyor

Son düzenleme:
Benim bebeğim bugün çok hareketliydi hiç durmadı yerinde :) 12+0 çıktı 58gram okadar tatlıydı ki kızlar çok duygulandim ense kalınlığı 1.3mm çıktı burun kemiği de oluşmuş cuma günü de ikili test için gidicem çok mutlu oldum herkes güzel haberler alsın inşallah
Maşallah size ya ne güzel kocaman olmussunuz :nazar:

Ben Halkalı'da oturuyorum. Tüp bebekle hamile kaldığım için Bahçeci'ye gittim 10 hafta. Artık başka doktorun takip etmesi gerekiyor. Halkalı Acıbademi düşünüyordum ama doktorum 3 isim verdi ve birini seç dedi. Ben de medicana Düzgün Korkmaz'a karar verdim. 12. Haftamda gidip tanışıcam. Bakalım hayırlısı artık.
Ya öylemi diğer ikisi kimdi peki düzgün beyi ben bikere gördüm çok yoğun kendisi bilgili ama beni başka doktor birsey sormak için göndermişti çok ilgilenmedi soğuk gelmişti onu o yüzden nedense düşünmedim çok sevindim senin adına maşallah inşallah sağsalim alırsın kucagina düzgün beye gidince fiyat bilgilerini bana soylermisin aklımda bulunsun ayrıca tesekkur ederim cevabın için

Ben hiç süt içemiyorum. ve hatta artık ayran içince bile midem felaket oluyor. 1 2 hafta geçsin düzenli içeriz inşallah ya.
Canım sade olarak bende içemiyorum ama içine bi şeyler koyup deneyebilirsin mesela tarçın şekeri de düzenliyo çok az tarçın sevdiğin meyvelerle karışım hazırlayıp dene istersen

Az önce yüz üstü yattım. karnımda seyirme hissettim. Biraz daha bekledim yine aynı yerde seyirme oldu. Ufak tekme gibi desemde yanlış olmaz.

Canım sade olarak bende içemiyorum ama içine bi şeyler koyup deneyebilirsin mesela tarçın şekeri de düzenliyo çok az tarçın sevdiğin meyvelerle karışım hazırlayıp dene istersen
Evet soğuk meyveli süt iyi gelebilir.
Ya bendeki bir türlü geçmeyen tuhaflık, ağzıma 1 yudum, 1 lokma birşeyde girse yuttuğum andan itibaren sanki ağzımda kokuşuyormuş gibi bir iğrenç lik bırakıyor.
Ağzıma aldığıma bin pişman oluyorum. helede çikolata yersem aman Allah

Evet soğuk meyveli süt iyi gelebilir.
Ya bendeki bir türlü geçmeyen tuhaflık, ağzıma 1 yudum, 1 lokma birşeyde girse yuttuğum andan itibaren sanki ağzımda kokuşuyormuş gibi bir iğrenç lik bırakıyor.
Ağzıma aldığıma bin pişman oluyorum. helede çikolata yersem aman Allah
Tatlı normalde çok sevdiğim bir şey ama bende yiyemiyorum benim mide bulantım vs hiç olmadı ama canım istemiyo tuzlu yiyorum hep ki progestan da kullanıyorum o da hiç etkilemedi beni :KK49: Yine de karışımı dene sen belki içebilirsin hem vitamin deposu olur

bu hamileliğimde felaket sivilce çıktı yüzümde 33 yaşında ergenlere döndüm ya var mı benim gibi olan

günaydın kızlar , kaç kilolayla hamile kaldınız ve kaçıncı gebeliğiniz...he bide hangi ildesiniz hadi tanışalım

merhaba 51 ile hamile kaldım beşinci gebeliğim :) iki doğum iki düşük. izmirdeyim

bu hamileliğimde felaket sivilce çıktı yüzümde 33 yaşında ergenlere döndüm ya var mı benim gibi olan

merhaba 51 ile hamile kaldım beşinci gebeliğim :) iki doğum iki düşük. izmirdeyim
Bende de sivilcenin biri geçiyor biri çıkıyor :) Yaş 29

Tatlı normalde çok sevdiğim bir şey ama bende yiyemiyorum benim mide bulantım vs hiç olmadı ama canım istemiyo tuzlu yiyorum hep ki progestan da kullanıyorum o da hiç etkilemedi beni :KK49: Yine de karışımı dene sen belki içebilirsin hem vitamin deposu olur
O ilaç benim anamı ağlattı ://
Adını duyunca zafiyet geçiriyorum. Evdeki kalan ilacı göremeyeceğim yere sakladım. inşallah ömür boyu bir daha hiç içmem.

Bende de sivilcenin biri geçiyor biri çıkıyor :) Yaş 29
teker teker çıkıyorsa yine iyi ben hiç böyle olmamıştım ya yüzüm dolu
O ilaç benim anamı ağlattı ://
Adını duyunca zafiyet geçiriyorum. Evdeki kalan ilacı göremeyeceğim yere sakladım. inşallah ömür boyu bir daha hiç içmem.
o ilacın en az yan etkili kullanım şekli fitil gibi kullanmak iki doğumumda da kaç ay kullandım bunda doktora gitmediğim için daha risk olup olmadığını bile bilmiyorum yarın inş güzel haberlerle dönerim tabi yine randevuyu kaçırmazsak

X