2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Merhaba Tatlı Hamişler Bende Aranıza Geldim. 7+6 Haftadayız.25. Haziran Allah Nasip Ederse Tahmini Doğum.Allah Hepimize Bebişimizi Kucağımıza Almayı Nasip Etsin.
Hayırlı olsun inşAllah hepimize bende 7+4 üm

Canım Aklına Kötü Şeyler Getirme Bak KAlp Atışını Duymuşsun. Doktora Gitmişsin Her Hamilelikte Olmuyo Şikayetler Benimde Kasıklarım Çok Ağrıyo Hep Kötü Şeyler Gelirdi Aklıma Korkarak Doktora Gittim İnternette Hep Dış Gebelik Bilmem Ne Okudum Ama Gyet Sağlıklı Bi Bebişmiş

Arkadaşlar Ben Gebelikten Önce Folbiol Kulandım.Şimdi Doktorum Hapımı Derğiştirdi.Folio Diye Bi Takviye Verdi içinde B12 Folik asit ve İyot Varmiş Duyan VArmı

Arkadaşlar Ben Gebelikten Önce Folbiol Kulandım.Şimdi Doktorum Hapımı Derğiştirdi.Folio Diye Bi Takviye Verdi içinde B12 Folik asit ve İyot Varmiş Duyan VArmı

Ben kullanıyorum folio bikaç farklı doktora gitmiştim hepsi folio önermişti folik trio da kullanan çok önemli olan folik asitin günlük 400 mg olarak alınması.Zaten 12.haftadan sonra değiştiriyorlar canım omega falan veriyorlar

[/QUOTE]
Çok sagolun kızlar Allah razı olsun ne bilim işte biraz stresli bir insanım
4 yıllık evliyim ilk zamandan beri istiyorduk Bir buçuk yıl önce aşılamayla hamile kalmistim gebeliğim gelismedi sonlandırıldı.
Şimdi sadece serephone hapla hamile kaldim.
Catlatma ignesi falanda kullanmadim.
4yil boyunca hep kullandım klomen oviterelle falan Rabbim mucizemi yolladi hamd olsun..
Rabbim devamını getirsin hayirlisiyla kucagimiza almayı nasip etsin..hepimizin İnsaAllah

sizinle tahmini doğum tarihimiz aynı,benimde hiç bulantım olmadı şükür,ilk zamandan beri sadece ağzım çok kuruyor ve susuyorum.Daha önce yaşadığınız kayıptan dolayı belki endişeleniyorsunuz ama yine de rahat olmaya çalışın ki bebek de strese girmesin.
Bende 1,5 sene denedikten sonra hamile kaldım, daha kalp atışını bile duymadım,geçen hafta kontrolde keseyi ve bebeği gördük,bu hafta çağırdı ama ben haftaya gitmek istedim. Rahat olmaya çalışıyorum,bol bol okuyorum,en önemlisi stres yapmamaya çalışıyorum. Size de tavsiye ederim

Haklisin canım çok teşekkür ederim..
Bende bolca okuyorum Rabbimin dualarına sığındık..ol der olur..
Bakalım şuan 6+5 olduk çok şükür iki hafta sonra tekrar gidecem
İnsaAllah sende kalp atışını duyarsin canım..biz sadece gördük.gittigim devlet hastanesinde dinletmiyorlar..
Esimde duymak istiyor almiyorlarda iceriye.özele gidecem onun için
O mucize sesi duymak için gidecem
Rabbin herşeyin hayırlısını versin insaAllah

Rba8992 canım haber var mı doktora gittin mi?
Bende şimdi yazcaktım canım gittim çok şükğr heryeş yolundaymış bebeğimin kalp atışlarıda gayet netti iki gün önce bu kadar net değildi hatta doktoruk bu tarz lekelenmelerin olabileceğini söyledi sorun yok dedi progestanıda sadece yatarken iç dedi içim rahatldı

Merhaba kızlar ; bulantılar azalmaya başlamış ne güzel benim hiç olmadığı için çok rahatım bu konuda Umarım herkes için her şey çok güzel gider
ne kadar sanslisin canim maşallah sana ve bebisine valla bizde migde bulantilarindan helak olduk.bide tiksinme var üstelik.. ne yiyecegimi sasirdim.hersey bana kokuyo

Canim maşallah kızlarına ve bebisine, sagsalim kucağına alırsın inşallah, hepimiz inşallah. Gebeliklerinde kan sulandırıcı iğneyi kaç ay kullandım? Doğuma kadar mı canım?

Insan cok merak ediyr
Bnm farkli gecio oglumdakine gorr
Farkli olunca acaba kiz mi diyrm
Takvimlerde oylr gosterio
Guzellestim
Guzellesince erkek oluo galiba
:)
Evet gerçekten de insan çok merak ediyor. ama bugün kahverengi kanamam tekrar başlayınca cinsiyet derdini hemen unuttum. arkadaşlar da bana güzelleştin diyor ama bence sevdiklerinden ve bana moral vermeye calistiklarindan yoksa ben kendimi hiç güzel hissetmiyorum şu sıra

Dur bnm testimi deneyelim
Evde kim baskin karakter:)

Guzel diolarsa guzelsindir
Ben bankada calsiyrm tipimi gorsen bankaci demezsin saftim kaymis
Ancak yuzumde bi degisiklik var
Ha dunyalad guzeli olmadim ama kendi capimda bi iyilesme var gibi
Puhahah:)
Bnm bi tezim var ilk cocuklar icin
Evde kim baskin karakterse ilk cocuk onun cinsiyetinden oluo

Merhaba kızlar ; bulantılar azalmaya başlamış ne güzel benim hiç olmadığı için çok rahatım bu konuda Umarım herkes için her şey çok güzel gider
Ben de 1 kez bile kusmadım. sadece bazen midem bulanır gibi oluyor ama çok nadir. kusanlar için çok üzülüyorum ve dua ediyorum hemencecik geçsin bitsin diye.

Sitenin icine girdim vee yola kustum
Acinasi halim yaa
Oglumda aksamlari kusmazdim
Sabah beste kusardim
Simdi sabah aksam kusuyrm
Pooff
Midesi bulanmayan kizlarrr sukredin halinize cok sanslisinjz

O zaman benim kızım olacak gerçi his olarak da en başından beri kız geçiyor içimden. bakalım tezin doğru çıkacak mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…