2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Akşamdan beri midem ağzımda. Bu güne kadar böyle olmamıştım. Valla bulantılı geçiren arkadaşlarıma allah sabır versin. İnşallah yarın normale dönerim.

Canim maşallah kızlarına ve bebisine, sagsalim kucağına alırsın inşallah, hepimiz inşallah. Gebeliklerinde kan sulandırıcı iğneyi kaç ay kullandım? Doğuma kadar mı canım?
amin inş. doğuma kadar kullandım öğrendiğim andan itibaren başlayıp bu 8 haftalık oldu daha doktora da gitmedim iğne de vurmadım pazartesi gidicem o zamana sorun çıkmaz inş

amin inş. doğuma kadar kullandım öğrendiğim andan itibaren başlayıp bu 8 haftalık oldu daha doktora da gitmedim iğne de vurmadım pazartesi gidicem o zamana sorun çıkmaz inş
Cok teşekkür ederim, inşallah bi sorun olmaz,saglikla kucağına alırsın bebisini..

Reactions: mpb
Mrb canim.mutasyonlarini bilmiyorum ama.bence ignelere hemen baslamalisin ihmal etme

Mrb canim.mutasyonlarini bilmiyorum ama.bence ignelere hemen baslamalisin ihmal etme
evet canım uyardığın için sağol biliyorum ama doktora gitmek nasip olmadı bugün gidecektik yetişemedik kızlarla tek başıma gidemiyorum pazartesiye randevum var. en azından coraspin alıp içeyim bari. iğnesiz hiç bu haftaya kadar yaşamamışlardı ve hep düşük tehlikem olurdu bu beşinci hamileliğim ilk defa bu kadar gamsız davrandım yada mecbur kaldım neyse. mutasyonlarda heterozigotda homozigotta vardı da neler olduğunu unutmuşum.

Aynen canım çok sukur

Hım evet buldum karbonat testi yapan arkadaşa yazacaktım sana yazmışım yaa özür canım merak ettim cinsiye onla nasıl anlaşılyomuş

Canim biraz karbonatin ustune iste iseyince afedersin,kopururse erk.bisey olmazsa kiz diyor nette.limonla yapilan bisry daha vardi ugrasmadim.

KizlR geceleri uyuyamiyan bi turlu tarifini koyamayan boyle agri gbi hazimsizlik gbi sikayti olan varmi karnini boyle bi tuhaf hisseden nasil anlatsam bilmiyorum siz anlayin ve bana yardim edin lutfen boyle seyler yasayan varmi gece uyku yok hic sabahda esim ise gidince uyuyim diyorum uyuyamiyorum kullandgm ilacda uyku yapar yazio ben nobetteyim benm gbi agir geciren kimler var her sikayetini yazssin nolur. Ben cildirmak uzereyim

O zaman çok iyiymiş . Kız olacak diyebiliriz :) :)

Günaydın kızlar inşallah herkes iyidir.benimde perşembe akşamı kahverengi akintunm gelmiş hemen acile gittik.doktor rapor verdi yat dinlen dedi.birde progestan başladım. İlk hamileliğinde hic olmamıştı ama bunda olunca canım sıkıldı bayağı.birde bi oksurugum var ne yapsam geçmiyor artık oksururken kusucak gibi oluyorum.var mi tavsiyesi olan

var:) ağrı değil ama ağrı çekiyormuş gibi vucut kasılması. bacak yorgunluğu kol uyuşukluğu sabahları çok ama çok yorgunluk vs. normal yani. kaç haftalık oldu şimdi bebeğin diye sorcaktım yukarıyı okudum:) bu tarihten sonra yavaş yavaş o geçecek ama gerçek kasılmalar başlıycak. bu diğerinden daha iyi. en azından ince hafif ve NET ve de kısa kısa süren bi ağrı oluyo bu. çok çok daha iyi emin ol. diğeri uyutmuyordu beni de şimdi çok şükür geçti.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…