2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Hayırlı olsun canım inş kucağında nefes alışlarını da duymak nasip olur ☺️ Bende çok heyecanlıyım cumartesi kalp atışını duymak için gidicez inşallah sağlıklıdır ve bizde duyabiliriz
İnşallah canim guzel haberlerini bizimle paylaşırsın inşallah. .

Ben yapiyorum cnm bu sabah daha az bulantiyla uyandim bir parca taze zencefili ince ince dogradim caydanliga yarim limon sikip kendinide dogradim icine sicak su dokup bellettim biraz tadi kotu degil o kadar iciliyo

Birde onu deneyelim ozaman yarın sabah.Çok sağol canım.Busefer seviniyodum negüzel yok diye 1 haftadır fena.Çalışınca daha da zor oluyo.İlk hamileliğimde 9 ay sürdü bu bulantı inşallah bu sefer uzun sürmez.:KK43:

Birde onu deneyelim ozaman yarın sabah.Çok sağol canım.Busefer seviniyodum negüzel yok diye 1 haftadır fena.Çalışınca daha da zor oluyo.İlk hamileliğimde 9 ay sürdü bu bulantı inşallah bu sefer uzun sürmez.:KK43:
Insallh cnm cok kotu valla kac gundur bende sürekli mide bulantisi cekiyodum iki gundur gozum acildi azcik kendime geldim denemekte fayda var

Gunaydin arkadaslar. Kese bu sekilde. Gecen haftaki goruntu bu , daha yuvarlak olmaliydi demisti doktorum. Sizce nasil goruntusu ?

Selam,
Benim kesem de şekil olarak aynıydı doktorum hiç kese bozukluğundan bahsetmedi. Şuanda şükür herşey yolunda :) ben sorun çıkacağını zannetmiyorum açıkçası. Bnm ilk ultrason görüntüsünü ekliyorum .

Eklentiler

• IMG_2089.JPG
    IMG_2089.JPG
    32 KB · Görüntüleme: 43
Merhaba bayanlar sabah sabah aklıma takıldı benim doktorum folbiol verdi günde bir tane tok karnına ama yorumlarda folic plus kullanan çok fazla iyi geldiğini söyleyen sizler hangisini kullanıyorsunuz bilgisi olan paylaşırmı. arada kaldım.
Benim doktorum folidace verdi ben onu kullanıyorum canim..

Tabi ki anne olacaksın hamile kaldığın an hemen kan sulandirici igne kullanman gerekiyor bende de var pıhtılaşma clexane iğne kullanıyorum canım olumsuz düşünme hersey güzel olacak Allahın izniyle
Amiin inşallah canim anne olmayı bu zorluklar çıktıkça daha çok istiyorum. Sana da geçmiş olsun herşey güzel olsun artık :KK66:

Selam,
Benim kesem de şekil olarak aynıydı doktorum hiç kese bozukluğundan bahsetmedi. Şuanda şükür herşey yolunda :) ben sorun çıkacağını zannetmiyorum açıkçası. Bnm ilk ultrason görüntüsünü ekliyorum .
Evet yapı olarak çok benziyor gerçekten, ben doktorumu değiştirmek istiyorum bu yüzden çünkü moral vermek yerine olabilecek en kötü ihtimali söylüyor bana .
Çok teşekkür ederim , sağlıkla kavuşuruz inşallah yavrularımıza :anneadayı:

Cinsiyetini öğrenmek için ne zaman gitmeyi planlıyosun :)
Kızımda 12. Haftada ikili test için girdiğim usg de belli oldu cinsiyeti. Oğlumda 20. Haftaya kadar neredeyse haftada 3 kere ultrasona girdim göremedik. 21. Haftada gösterdi beyefendi sonunda. Bunda da 14-15. Hafta gibi belli olur diyorum kendimce

Kızlar ya ben hiçbir belirti yasamiyorum kusma,mide bulantısı falan..
Var mı aranızda benim gibi olan..
6+1 de kalp atışlarını gördük çok şükür..herşey yolunda gider insaAllah bir kaybim var..
Endişe heyecan bir arada..

6+1 de kalp atışlarını gördük çok şükür..herşey yolunda gider insaAllah bir kaybim var..
Canim benim uzulme bole seylere canini sikma emin ol hersey yuce allahdan biz de yasiyoruz yasamak istemiyorz cnki bazen gercekten insan mahfolyo seninde bunlari yasamam cok normal belkide ilerki zamnlarda senninde baslicaktr her hamilelik bir degil sonucda en iyisini allah bilir kalbini frah tut guzel anne :anneadayı::anne:

Canim benim uzulme bole seylere canini sikma emin ol hersey yuce allahdan biz de yasiyoruz yasamak istemiyorz cnki bazen gercekten insan mahfolyo seninde bunlari yasamam cok normal belkide ilerki zamnlarda senninde baslicaktr her hamilelik bir degil sonucda en iyisini allah bilir kalbini frah tut guzel anne :anneadayı::anne:
Seninle ayniyiz :-)
Kalp atışını falan duydun mu canım sen.
19araliga randevu verdiler bana ikili tarama testi için..

Merhaba Tatlı Hamişler Bende Aranıza Geldim. 7+6 Haftadayız.25. Haziran Allah Nasip Ederse Tahmini Doğum.Allah Hepimize Bebişimizi Kucağımıza Almayı Nasip Etsin.

Sıkma canını üzülecek korkcak bişey yok Rabbim sana bir kayıptan sonra tadı çıkarılacak bi gebelik bahşetmiş tadını çıkar benim de bulantım falan yok çok şükür hayatıma gebe değilmiş gibi devam ediyorum olmasında inşAllah uykudan gözümü açamıyorum onunla bile baş etmek zor kussam falan mahvolurum:KK76::anneadayı:[/QUOTE]

X