2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Ben ek gıdada cok agır gıdıyrm ya
Ikı gundur ıkı uc mama kasıgı yogurt denıyrz hıc sevmedı. Cok eksı bırsey yersınızde ıcınız tıtrer ya, oyle tıtredı.

Banada dr nohut ez ver dedı
Faydalı galıba
Et ben hep kuzu kullandım, kıyma olarak da

Ben on dk kaynatiyorum. Suyla ıslatıp elimle veriyorum ardından su içiriyorum.

Ben ek gıdada cok agır gıdıyrm ya
Ikı gundur ıkı uc mama kasıgı yogurt denıyrz hıc sevmedı. Cok eksı bırsey yersınızde ıcınız tıtrer ya, oyle tıtredı.
Ağır gitmek gerek zaten . Bı yaşına kadar ağzına atsa fındık kadar yese de olur zaten. Ben aç mı kalıyor memeyle acaba diye ek gıda değil formül sut veriyorum.

Hanimlar dış kasiyici olarak ne kullanıyorsunuz ? Oğlumun tek dişi çıktı diğeri de hafif uc verdi ama cenemi bile timsah gibi ısırıyor. Bnm liste su
Dis kasiyici
Mama kaşığı
Uyku arkadaşı (yatarken)
Dis çıkmadan önce havuç . Artık kopariyor
Kalın kuzu pirzola
Vee en sevdiğimiz pırasaaa
Var mı daha etkili bı seyler

:)) benimkiler de beşincileri çıkarıyor beni ısıracak diye ödüm kopuyor :))

:)) benimkiler de beşincileri çıkarıyor beni ısıracak diye ödüm kopuyor :))
Masallah size bizde daha dis yok canım ya merak ettim seninkiler tek yumurta ikizi ya huyları aynımı aynı anda mı dis cikartiyorlar aynı anda mı aglıyorlar hep merak etmişimdir

Bebegı parmak emen annişler
Bızım de alt ıkı dışimiz çıktı / \ bu şekilde içe donukler maalesef kardesımın kızı da parmak emıyordu ve dıslerı oyle cıkmıstı

Sınır bozucu

Canım daha önceden yazmıştın kaynatma yöntemini.o yuzden kaynatacaksam senin yöntemi kullanıyorum ve hiç çatlamıyo yumurta.ama arada degişiklik yapmak için omlet tarzı yapıyorum.zeytinyagında iyice pişiyo zannetmiyorumki mikrobu ölmesin.yinede tesekkürler bilgilendirme içğn

Bebegı parmak emen annişler
Bızım de alt ıkı dışimiz çıktı / \ bu şekilde içe donukler maalesef kardesımın kızı da parmak emıyordu ve dıslerı oyle cıkmıstı

Sınır bozucu
Ay hadi yabenim kızında altta bir dişi cıktu sadece.parmagıda hala deli gibi emiyo.iki parmak bide bizimkisi.işaretle orta yada ortayla yüzük parmagı

Masallah size bizde daha dis yok canım ya merak ettim seninkiler tek yumurta ikizi ya huyları aynımı aynı anda mı dis cikartiyorlar aynı anda mı aglıyorlar hep merak etmişimdir
Fiziksel şeyler aynı. Yani aynı anda acıkıyorlar, diş çıkarıyorlar, kaka yapıyorlar huyları farklı biri daha sakin ağır abi diğeri daha heyecanlı sabırsız ikisi de inatçı ama

Kızlar nohutu nasıl veriyorsunuz

Ben akşamdan suya koyuyorum sabahta yumuşayana kadar hasliyorum.sknra kabuğunu soyup elimle ezip veriyorum
Nohut ve kuru fasulye gaz yapan şeyler olduğu için yavaştan bağırsakları hazırlamak için doktorlar öneriyor hemde tanecikli beslenme için önemli bir adım onları yemesi

Fiziksel şeyler aynı. Yani aynı anda acıkıyorlar, diş çıkarıyorlar, kaka yapıyorlar huyları farklı biri daha sakin ağır abi diğeri daha heyecanlı sabırsız ikisi de inatçı ama
Masallah ya ne güzel benimkilerin birbiriyle alakası yok tek benzer huyu biri agladımı digeride aglıyor

Bugün verdim canım bir tane bilemedin bir buçuk taneyi yedi iştahla sonra istemedi bende zorlamadım
Kuru fasulye de veriyormusun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…