2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Kızlar merhaba uzun zamandır yoktum yazamadım hiç. Bebişler nasıl iyidirler umarım? Benim bebeğim yüzüstü yatmayı hiç sevmiyor dolayısıyla sürünmüyor. Az biraz yazdıklarınızı okudum. Ya bir sorun yoktur demi kendi etrafında falanda dönmüyor şuanda acayip kafama takıldı. Bu arada bebeğim 18 haziran doğumlu...

Asimiz vardi bugun ve 2 kere calpol verdim 12 saatte bir. Suan 38 derece atesi 6 saati gecti calpol vereli umarim tekrar vermeme gerek kalmadan duser offf..

S smy11 canım tarif bu.@eshma paylasmıştı burda.ben bir haftalık kullanacagımı kavanoza koyup buzdolabına koydum.geri kaşanı buzluga attım.lazım oldukca cıkarırım.sert bi bisküvi oluyo diş kaşımayada iyi.tabi senin gözetimin altında .

Kızlar ilginiz için teşekkür ederim tek tek etiket yapamadım sarp iyi ama arkadasın dediği gibi ben kabuslar gördüm uyuyamadım pek dün sabah 6 d kv aldı 9 a kdr deliksiz uyumumısum onda da rüyamda arkadasın kocasını vurmusum ben baya ruh halim tavan bugün cıkıp dolascaz kv ile allah ondan razı olsun hep yanımda bebeişlerimiz allah korusun annelik psikopatlıkmış annelik nası bişeymiş

Arkadasın beebği 8 aylık dönmüyor cunkü hep yüzü koyun uyuyomus bir de hüç halıya bırakmamıs bizimki oyun halısında öğrendi tutunarak güç aldı birde kaygan bir halı yani bebeğe göre değişiyor sanıırm ama sen bu konuda ona ortam yarat belki ister dönmeyi

Cnm benimki 23 haziran doğumlu. Bizimkide yüz üstü sevmiyo. Sürünmüyo. Popoyu kaldırıp geri geri gidiyo. 360 derece dönüyo. Destekli oturtmaya başlıycam yakında. Emeklemeyi öğrenir illaki. Aceleye gerek yok. Sıkma canını sakın. Şahsen ben hemen büyüsün istemiyorum. Yeni alışkanlıklar kazandığında üzülmüyo değilim. Zalımsın zaman diyorum geçme bu kadar çabuk.

Destekli oturtuyoruz biz kv baslattı 5 bitince erkenmi bilemedim ama suan 6 bitcek koca adam oturusu tabi destekli

Destekli oturtuyoruz biz kv baslattı 5 bitince erkenmi bilemedim ama suan 6 bitcek koca adam oturusu tabi destekli
Canm banada doktorum 5 buçk aylık olunca demişti ama ben 6. Ayın bitmesini bekliyorum. Sonrada yavaştan başlatırım. Kaslarına yüklenmek istemedim. Kıyamadım ne bilim.

Canim tavsiyem bir idrar tahlili yaptir idrar yolu enfeksiyonu olmasin yoktur diyelim ama icin rahat eder.
Cevap yazdığın için çok teşekkürler canım. Kimse böyle bişey yaşamadısanrm ama yaşayan olursa söyleym dün dr a gittik. Tek sıkıntımız üst dişlermiş sancı yapıyormuş yazık calpolverin ağrısı geçsin dedi. Hakkaten rahatladı uyuyabildi yavrum sonunda..

Tarif güzel miş ama pekmezin pişmemesi gerek diye biliyorum. Soğuk sıkım alınmalı ve ısıya maruz kalmamalı demişlerdi nasıl olacak bilemedimm

yaa ay çok şükür acaba akşam bende versem daha rahat uyur mu bizdede dış sıkıntısı muhtemelen. Kucağıma alınca bile boyun omuz kemiklerimi kemirmeye çalışıyor. Ellerimi kemirmek istiyor. Çok ağlak oldu bu aralar.

Aman buna raziyiz ve bir sure yasayacagiz bu sancilari malesef. En zor buyuyen insan yavrusu valla..

Kizlar kiz bebekleriniz 6.ayi kac kilo ve kac cm tamamladi? Kiyaslama degil her bebek kendine ozgu elbet fikir olsun ama bizim boy iyi kilo dusuk gibi gelmeye basladi bana?? 7400 kg ve 70 cm olarak bitirdik 6.ayimizi.

Kizlar kiz bebekleriniz 6.ayi kac kilo ve kac cm tamamladi? Kiyaslama degil her bebek kendine ozgu elbet fikir olsun ama bizim boy iyi kilo dusuk gibi gelmeye basladi bana?? 7400 kg ve 70 cm olarak bitirdik 6.ayimizi.
Mrhb canim benim kizimda 7500 66cm gayet iyi dedi doktor doģum kilosu baz aliniyor zaten gecen ay 250 gr almisti artik kilo alimi yavaşliyor

6800 e 65 cm kızım ama benimki premature

Evet bende oyun halısına koyuyordum fakat sıkılıyordu. 2 gündür yarım saat falan vakit geçiriyor halıda ama hala dönme yok. Yani yan dönüyor ama yüzüstü dönmüyor ve sürünmüyor sadece popoyu kaldırıyor.inşallah öğrenir

Canım benimki sürünmüyor ama 360 derecede dönmüyor.sadece yan dönüyor. Büyük ihtimalle yüzüstü sevmiyor diye hiç yatırmadım o yüzden olabilir demi ya of takıyorum valla

oyun halisinin disina koyun kizlar,ben halinin ustune iki tane battaniye serdim ustune de oyun halisini koydum.biraz sagdan sola donme egzersizi yaptirin sonra serbest birakin.etrafinda donme alani olunca yapabiliyorlar.1 ay oncesine kadar hic donemiyordu simdi masallah done done gidiyor,popo ustu de geri geri gidip yer degistiriyor

Geçmiş olsun. Ben de onermistim şurup . Ben infantum good night kullaniuordum. Bitince eczaci day and night verdi. Daha iyiymiş . Henüz kullanmadım. Ama infantum iyi gelmişti. Bıraktıktan sonra ev değiştirdik ondan mı bilmiyorum bozuldu. Hatta geçen bı kaç gün tavan yaptı. Hamağı sürekli sallayark yattım iki gece, bir türlü dalamadi. Onun dışında gece 5-6 kez kalkıyorum. Bı baktım meğer dış çıkarmış bnm oğlan. İkincisinin de eli kulağında. Calpol bile etki etmemişti. Gece gündüz aglayinca mecbur verdim. Devam etseydi fitil verecektim. Uykusuzluğa devam. Dün anason ve rezene verdim pekmezle karıştırarak. 1.5 saatten fazla uyumuyor ama en azından uykuya geçti. Bu akşam da vericem etkili olmazsa şuruba gecicem

Allah korumuş . Bı daha da yaşatmasın ins.
Pipi altında aynı kızarıklık oldu ve 10 gün geçmedi. Sudokreme rağmen. Doktor egzamaya benziyor dedi. Oksizinc diye krem verdi iyi geldi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…