2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Annisler günaydın. Dünden beri fena gribim oğlana da bulaştı. Hapşırık öksürüyor . Sik sik burnunu temizliyorum. Nsl geciricem. Bitki çaylarını deniyorum. Oğlana ve kendime ne yapsam. Doktora gitsem ilaç kullanmam herhalde. Tavsiyeniz nedir

Annisler günaydın. Dünden beri fena gribim oğlana da bulaştı. Hapşırık öksürüyor . Sik sik burnunu temizliyorum. Nsl geciricem. Bitki çaylarını deniyorum. Oğlana ve kendime ne yapsam. Doktora gitsem ilaç kullanmam herhalde. Tavsiyeniz nedir
Geçmiş olsun canım ya dikkat edin ilerlemez inş google da bi arat kaynar diye bi tarif vardı tarsus yöresine aitmiş gribe birebir diyorlar bende yaptım işe yaramıştı ama bebek içmesin tabi

Hastalara çok geçmiş olsun biz de yeni atlattık..
Kızlar d vitaminini hastaneden çıkarken bana da yazmışlardı size yazmşlar mıydı kullandınız mı? Bebeğe sonradan sağlık ocağı vermişti.

geçmiş olsun. Bu havalar herkesi perişan ediyor.

Kızlar d vitaminini hastaneden çıkarken bana da yazmışlardı size yazmşlar mıydı kullandınız mı? Bebeğe sonradan sağlık ocağı vermişti.
bana vermediler canım. Dediğin gibi sağlık ocagindan bebeğe verdiler sadece.

Kızlar emzirirken vitamin takviyesi olarak supradyn kullanilir mi. Bi zararı olur mu? Ya da sizin kullandığınız birşey var mi?

Merhaba arkadaşlar bebegim 4.5 aylik üç gündür hasta doktor antibiyotik verdi gogsu dolmuş .. sadece anne sutu aliyor ..ilaç haricinde yapmam gereken bir şeyler varmı üç gündür hiç uyumuyor geceleri sabaha kadar uyanık normalde akşam uyuyup sabaha kadar sadece 2 kere emip uyumaya devam ediyordu yavrucumun çok kotu halde hiç keyfi yok
Merhaba geçmiş olsun bana pamuğu ütüleyip göğsüne ve sırtına koymam söylenmişti malum salya akıtıyoruz göğsü sıcak tutmak gerekiyomuş. Ihlamur verdim ara ara birde viks sürüyorum ayak altına inşallah işe yarıyordur

Kızlar emzirirken vitamin takviyesi olarak supradyn kullanilir mi. Bi zararı olur mu? Ya da sizin kullandığınız birşey var mi?
Decavit kullan demişti doktor bana grip olduğumda vitamin olarak canm sonucta hamileyken de kullandıgımız için gonul rahatlıgıyla kullanmıstım

gecmis olsum canim.bende pztden beri hastayim.bebek olunca mecbur ayakta geciriyoruz.nurofen cold iciyorum.iyi geldi gibj ama burnum tikali nefes alamiyorum

Cnm nurofen içmememiz gerekiyor diye biliyorum hatta parol ve drun yazdığı antibiotik dışında hiç bi ilaç kullanılmaz emzirirken. Bebeğe zararlı!

canim emziririken sorun olmadigini ogrendim parasetemol iceren ilaclar hamilelikte oldugu gibi alinabiliyormus.2 kere ictim zaten dogal yoldan gecmesini bekliyorum

Vicks sürmeyin çok zararlı
Vicks ateşliyken zararlı canım
Annem bize hasta olunca sürerdi göğsümüze burnumuza hatta minnacıkta damağımıza amacı neydi bilmem ki :KK70:
Ben korkarım o kadarına. Ateşi yoksa sürüyorum boğazlarına büyük oğlumun

Kızlar akşamları yatmadan önce göbek yağlarını eriten yoğurt limon pul biber kürü yapmaya başladım. Aklıma takılan acaba aci pul biber sütün tadını değiştirir mi?

Kızlar akşamları yatmadan önce göbek yağlarını eriten yoğurt limon pul biber kürü yapmaya başladım. Aklıma takılan acaba aci pul biber sütün tadını değiştirir mi?
Baharatlar sut tadını bozar ve bebegı rahatsız edebılır

Cnm valla yapacak hıc bısey yok
Ihlamur belkı verebılırsın
Bıde bızım de banyo onerırdı
Burnu falan acılıyor ya
Dr banu ıncedemırpence ınstada yazı paylasmıs
Evı nemlı tutun ıslak havlu koyun peteklere dıyor
Aksamları burnuna serum sıkın dıyor

Bana endokrın devıt yazdı
Ben pek kullanmadm ya:KK43:

Evet ya çok acıyo napıcaz bide atak mı rota mı bilmiyorum çok huzursuz b2nimki uyumuyo sürekli mızmız bazen memeyi istiyo ama emerken habire çıkarıyo işte o mahvetti ucunu :KK43:
Cok fena sıkıstırıp uzatıyor
Dönduk basa
SıZlıyor gogus ucum

X