2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Kızlar göbekleriniz ne alemde doğum yapanlar olarak bizim göbekler bidaha dümdüz olamayacak mı yani ( hani varya şu tvde düz karınlı kızlar) :KK12: :işsiz:

Kızlar kimdi hatırlamıyorum ama bu kafa terlemesi ile ilgili bugün doktora sordum kansizliktandir dedi kan ilacını kullan dedi. Adefer +2 verdi bunda paraben falan yokmuş biz yeni 4 aylık olduk kızım bu ay sadece 300 Gr almış benimkinin alerjisi var o yüzden sanırım alerji mamasina başlamak istiyorum ama kızım beğenir mi pek sanmıyorum doktor bu ay ek gıdaya başlamak için erken ama istersen alerji mamasina başla dedi. Hergun kizimin kakasindaki kan geçsin diye dua ediyorum tek yapabildiğim bu . Siz de dua edin olur mu :dua:

Kızlar göbekleriniz ne alemde doğum yapanlar olarak bizim göbekler bidaha dümdüz olamayacak mı yani ( hani varya şu tvde düz karınlı kızlar) :KK12: :işsiz:
Maşallah canım eğer kilon 53.5 ise harika. Sanırım tek derdin göbek ne güzel. Benim göbeğin yaninda kilom da çok. Boyumuz ayni 161. Ama kilom 64. Bir haftadır günde 20 dk yürüyüş 10 dk koşu olmak üzere toplam 30 dk spor yapıyorum. Üstüne 30 mekik cekiyorum. Ekmeği sadece kahvaltıda yiyorum ama kilodan gram azalma olmuyor:mad::mad: Motivasyonunu kaybetmekten korkuyorum:110:

Maşallah canım eğer kilon 53.5 ise harika. Sanırım tek derdin göbek ne güzel. Benim göbeğin yaninda kilom da çok. Boyumuz ayni 161. Ama kilom 64. Bir haftadır günde 20 dk yürüyüş 10 dk koşu olmak üzere toplam 30 dk spor yapıyorum. Üstüne 30 mekik cekiyorum. Ekmeği sadece kahvaltıda yiyorum ama kilodan gram azalma olmuyor:mad::mad: Motivasyonunu kaybetmekten korkuyorum:110:
Sakın kaybetme canım emzirirken daha da avantajlıyız kalori yakma konusunda eninde sonunda gitcek kaç gündür yapıyorsun?

Geçmiş olsun canım ya dikkat edin ilerlemez inş google da bi arat kaynar diye bi tarif vardı tarsus yöresine aitmiş gribe birebir diyorlar bende yaptım işe yaramıştı ama bebek içmesin tabi

Hastalara çok geçmiş olsun biz de yeni atlattık..
Kızlar d vitaminini hastaneden çıkarken bana da yazmışlardı size yazmşlar mıydı kullandınız mı? Bebeğe sonradan sağlık ocağı vermişti.

geçmiş olsun. Bu havalar herkesi perişan ediyor.

Kızlar emzirirken vitamin takviyesi olarak supradyn kullanilir mi. Bi zararı olur mu? Ya da sizin kullandığınız birşey var mi?

Merhaba geçmiş olsun bana pamuğu ütüleyip göğsüne ve sırtına koymam söylenmişti malum salya akıtıyoruz göğsü sıcak tutmak gerekiyomuş. Ihlamur verdim ara ara birde viks sürüyorum ayak altına inşallah işe yarıyordur
Ben bilmiyordum . Günde kaç kere koyuyirsun?

gecmis olsum canim.bende pztden beri hastayim.bebek olunca mecbur ayakta geciriyoruz.nurofen cold iciyorum.iyi geldi gibj ama burnum tikali nefes alamiyorum
Doktor grip ilacı yazamam sana dedi haberin olsun.

Cnm valla yapacak hıc bısey yok
Ihlamur belkı verebılırsın
Bıde bızım de banyo onerırdı
Burnu falan acılıyor ya
Dr banu ıncedemırpence ınstada yazı paylasmıs
Evı nemlı tutun ıslak havlu koyun peteklere dıyor
Aksamları burnuna serum sıkın dıyor
Banyo yaptırmaya korkuyorum hasta olur diye. Burnu akıyor zaten bende çekiyorum aspiratörle. Bana göre çok daha iyi oğlum.

Hanımlar sagolasiniz . Tavsiyeleri deniycem. Bugün dayanamadım hastaneye gittim. Seruma antibiyotik kattı verdi . Ayrıca antibiyotik, masal burun yıkama aparatı, doğal boğaz spreyi , Parol verdi. Grip ilacı ve normal burun/boğaz spreyi kullanmak yasakmış.serum bana cook iyi geldi. Kafam kalkmiyordu. Burun etlerim şişmiş , sağ kulağım tamamen kapalı boğazlar tahriş olmuş.

Ben bilmiyordum . Günde kaç kere koyuyirsun?

Doktor grip ilacı yazamam sana dedi haberin olsun.

Banyo yaptırmaya korkuyorum hasta olur diye. Burnu akıyor zaten bende çekiyorum aspiratörle. Bana göre çok daha iyi oğlum.

Hanımlar sagolasiniz . Tavsiyeleri deniycem. Bugün dayanamadım hastaneye gittim. Seruma antibiyotik kattı verdi . Ayrıca antibiyotik, masal burun yıkama aparatı, doğal boğaz spreyi , Parol verdi. Grip ilacı ve normal burun/boğaz spreyi kullanmak yasakmış.serum bana cook iyi geldi. Kafam kalkmiyordu. Burun etlerim şişmiş , sağ kulağım tamamen kapalı boğazlar tahriş olmuş.
Cnm bizim dr burnu tikali oldugunda hep banyo onerir

S smy11 yazmayı unutmuşum. Benim saçlarım çok dökülüyor diye ligone kullanıyorum. Sanki etki etti..onun dışında başka birşey kullanmiyorum

Cnm bizim dr burnu tikali oldugunda hep banyo onerir
Öksürmeye de başladı . Balgam var sanırsam. Çatallı çatallı. Gündüz daha az öksürüyor. Bir çay kaşığı ilik ıhlamur ve ılık su verdim . Pzt gecmezse doktora götürmeyi dusunuyorum

Hayır ben değilim. Kilo kaybı yasayamazsam stres olurum diye girmekten cekiniyorum. Bir haftadır da hic kilo kaybım olmadı :KK43:

Kilo
Eger degilsen bizim takima gelir misin14. Takim
Bir gariple beraberiz
kilo veremezsem takim açısından sıkıntı oluyor sanırım. O yüzden biraz stres yapıyorum. Biraz zayıflatmayı deniyeyim eğer kendime güvenirsem 14 tk.a gelmek isterim. Size haber veririm o zaman

X