2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Regl olmayanlar burayaOluruz ya sıkıntı yok ama ben 6. Ayda bir kadın dogum kontrolune gidicem bi bakınayım smear fln vericem kendimizede bakmalıyız

Oioi slikon önlük almayı düşünen var mı?
Ben ilk oglumda gittigimde on aylikti
Dr hemen adet sokturucu vermek istedi
Sinir oldum
Almadim tabiki

Arkadaşlar istanbulda gaziosmanpaşa civarında önerebileceğiniz çocuk dr u varmı...özellikle numarasını verip acil durumda yardımcı olabilecek bir dr aarıyorum..

Ilkinde ne zaman olmustu cnm
Hiç hatırlamıyorum canım ya

Saracoglunun sogan kürünü denemek istiyorum ama emzirirken yapılırmı acaba.her kadının senede iki defa yapması gerek diyo saracoglu.hamiş kalabilmek için zamanında az yapmadım:110:

Hiç hatırlamıyorum canım ya

Saracoglunun sogan kürünü denemek istiyorum ama emzirirken yapılırmı acaba.her kadının senede iki defa yapması gerek diyo saracoglu.hamiş kalabilmek için zamanında az yapmadım:110:
Hic bilmiyrm cnm ya
Emzirirken sikinti olmasin
Sonucta sut yapan sey hormon
Oda hormonlari etkileyen bir kur

adet sokturucu verdiklerini bende duydum ama ne zaman hangi sartlarda verdiklerini bilmiyorum.Sen yan etkisi olabilir dogal zamanimda olayim diye mi almadin ilaci?
Hormonlarimla oynamak istemedm
Sut azailiyor zaten adet olunca
Vardir Allah in bir bildigi dedim
MudaheLe etmedm
Bnm teyzem falan 1,5 yil uzerine olmus
Dayimin kizida sutten kesene kadar olmuyor
Uc cocugu var hep oyle
Annem hemen olmus kirki bitince

Hormonlarimla oynamak istemedm
Sut azailiyor zaten adet olunca
Vardir Allah in bir bildigi dedim
MudaheLe etmedm
Bnm teyzem falan 1,5 yil uzerine olmus
Dayimin kizida sutten kesene kadar olmuyor
Uc cocugu var hep oyle
Annem hemen olmus kirki bitince

anladim canim sut verildigi surece gecikiyor deniyor ya mesela,sutu gelmeyen anneler hemen oluyor mu acaba.haklisin mudahale etmemek lazim,minnoslarin rizki nasibi ne kadarsa o kadar gelecek zaten sut,bitince de bakariz caresine kendiliginden olmazsa o zaman kullanilir.
bu arada masallah kizz kendi kendine uyuyan cocuk,yerimm:KK68:

Kızlar eşim bi çay almış aktardan karışımı zengin süt arttırıcı tadı içimi yumuşak güzel.
Adı neymiş canım bu çayın dedim bilmiyorum anne sütü artırıcı çaymış diyor adam Allah Allah başka adı vardır demi muhakkak :)
lilipit lilipit sen bilirsin belki canım ulus ta İstanbul baharatçısı varmış orası hazırlıyormuş bu çayı.
Ben diyete başladım ve 2 gündür içiyorum sütüm de bi sıkıntı olmadı
Çünkü porsiyonları çok azalttım. Açıkmıyorum da şu an günde iki defa sabah akşam şeklinde içiyorum. Adını tam öğrenirsem yazarım kızlar.

Kızlar eşim bi çay almış aktardan karışımı zengin süt arttırıcı tadı içimi yumuşak güzel.
Adı neymiş canım bu çayın dedim bilmiyorum anne sütü artırıcı çaymış diyor adam Allah Allah başka adı vardır demi muhakkak :)
lilipit lilipit sen bilirsin belki canım ulus ta İstanbul baharatçısı varmış orası hazırlıyormuş bu çayı.
Çünkü porsiyonları çok azalttım. Açıkmıyorum da şu an günde iki defa sabah akşam şeklinde içiyorum. Adını tam öğrenirsem yazarım kızlar.

Karisik kendi mi yapiyormus canim acaba aktar.milktea degil dimi kutuda olan,ben ondan iciyorum humanayla birlikte.o da etkili sanirim 6 kutu bitirdim

Evet cnm eksik var
Bir garip bizimle
Aday listesinde
Uc tane haziran annesiyiz
Keske sende bizde olaydin
Tuh denk getiremedik
Evet ya gerçekten iyi olurdu. Bizde de benim bebişlerden genç bebişleri olan anneler var. Millet ne güzel erkenden önlemini alıyor :) ben açıkçası hem regli olmayı hem de 6. ayı bekliyordum. Şimdi bahanem kalmadı :))

Evet cnm eksik var
Bir garip bizimle
Aday listesinde
Uc tane haziran annesiyiz
Keske sende bizde olaydin
Tuh denk getiremedik
Evet ya gerçekten iyi olurdu. Bizde de benim bebişlerden genç bebişleri olan anneler var. Millet ne güzel erkenden önlemini alıyor :) ben açıkçası hem regli olmayı hem de 6. ayı bekliyordum. Şimdi bahanem kalmadı :))

lilipit lilipit hepimizi ters köşe yaptı canım.trabzonda yaşıyomuş

X