2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Cnm bnm ikk oglumda oyle olmustu dr kullanma dedi bana
Demir degerine bakip belki gerekli gormeyebilir
Demiri başlattı, değerine 9. Ayda bakılacakmış. Devlet hastanesine gidiyorum ben kontrollere artık. Şimdi 8 inde 5 aylık olcak. Yine de sorcam bakalım ne dicekler

Demiri başlattı, değerine 9. Ayda bakılacakmış. Devlet hastanesine gidiyorum ben kontrollere artık. Şimdi 8 inde 5 aylık olcak. Yine de sorcam bakalım ne dicekler
Sor cnm demire sagli ocaklari cok onem veriyor
Bende suan kullanmiyrm
Kakasinda kan gordum
Demire bagladm

Sor cnm demire sagli ocaklari cok onem veriyor
Bende suan kullanmiyrm
Kakasinda kan gordum
Demire bagladm

Sağlık ocağının verdiğini kullanmıyorum ben. Doktor ferrum ussman vermişti ama bu da bozdu düzenini. Bakalım haber veririm yine
Bu arada kızın dişleri çıkıyo alltan galiba . Damak beyazlamış . Elime sert bişey geldi ama üstten beyazlık pek görünmiyo . Onun huysuzluğu var biraz :))

Kızlar maydanoz ve nane anne sütünü azaltıyormuş dogrumu?

Buralardayım okuyorum hep :))
Ya bu saatten sonra alerji mi diye düşünmen heralde ama anlamadım.
Benim kız da gece uyanır söylense de parmağını emer uyur bi sıkıntısı yoksa.
Emzirmek için saat kurup kalkarım ben.
Kan damlasını başladığımdan beri her gün kaka yapamaz oldu ve bazı geceler ağlayarak uyanıp kaka yaptı. Gece kakası yapmaz bi kaç aydır. Bu kan damlası düzeni bozdu gerçekten.
Ne yapsam bilmiyorum.
Canım kan damlası benim kızımada yaramadı.iki hafta kadar ara vermiştim.o süre zarfında sabah akşam birer cay kasıgı zeytinyagı verdim.onın sayesinde tekrar eski düzene döndü.tekrar basladım kan damlasına ama bu sefer günde yedi damla seklinde başlamadım.birinci ve ikinci gün bir damla,üçüncü ve dördüncü gün iki damla,o sekilde giderek arttırdım

Merhabalar benim kızım 4 buçuk aylık şuanda dış çıkarıyor mu bilmiyorum ama eli sürekli ağzında ve herseyi ağzına sokmaya çalışıyor doğal olarak . Dis kasima plastik ve sert onun yerine şimdiden damagi rahatlasin diye salatalık ve havuç la oyalasam bir zararı olur mu ek gıdaya hiç geçmedik sadece anne sütü veriyorum
Benimkide öyle elleri sürekli ağzında pırasa verdim bende dün bişey olmaz inşallah☺️

Canm dişten mi bilmiyorum.benm kızım da 1 haziran doğumlu.Başta öyleydi şimdi aşırı huysuzluk ve ağlama eklendi.alt orta 2 dişi şiş gibi.uyku yok,oyun halısında vs oynamak Yok.yapışık yaşıyoruz
Dişi çıkmaya yakın tereyağı sür acık dediker bana rahat çıkartırmış bizde sürekli eller ağızda ama şişlik yok daha

Mukuslu ve yeşil kaka,kusma. Alerji maması kullanıyoruz şuanda bakalım.. size ne önerdi doktorunuz
ben diyet yapıyorum süt süt ürünleri et balık baharat kuruyemişi kestim şuan. kakası düzelince deneyerek yoğurt peynir ve diğer seylere alerjisi olup olmadığını bulacağım inşallah. kakasında kan yok mukusta çok azaldı ama hala yeşil kaka bekliyorum bakalım ne zaman düzelecek 5. gün bugün

Başka regl olmayan var mı????
Ben de olmadım canım geçen hafta sonunda gittim doktora emzirdigin sürece olmayabilirsin dedi tamamen bünye ile alakalıymış. Sezeryan izim için krem verdi. Bide sağlık ocağında tahlil yaptırmamı istedi hpv smear gibi. Bakalım kısmet ne zaman yaptırırım bilemiyorum.

Vakumlu tabak hakkında bilgisi olan?
İnstagramdan şu sayfayı buldum ordan alicam canım tavsiye ederim essbabyfun
İoio önlük güzel ama ben kollu arkadan bağlanan arıyorum gözüme ilişmedi henüz

ben diyet yapıyorum süt süt ürünleri et balık baharat kuruyemişi kestim şuan. kakası düzelince deneyerek yoğurt peynir ve diğer seylere alerjisi olup olmadığını bulacağım inşallah. kakasında kan yok mukusta çok azaldı ama hala yeşil kaka bekliyorum bakalım ne zaman düzelecek 5. gün bugün
Neler yiyorsun cnm

Sut sagiyrm sutum yok:KK12:

mavimli mavimli ben duZenli olarak takviye iciyorum canim faydasinin olduguna inaniyorum.Ne yaptigimi yazayim.
-Her sabah ve gece yatarken 2ser bardak humana
-her gun 2 kupa 6 kesme sekerli milktea
-ulker maltana (ananasli/seftali)var,cok faydasi var hamileligimde de oncesinde de cok sk tuketiyordum-gunasiri
-e bebekten promalt icecegi-gun asiri
bir de bol su icmeye calisiyorum.Cok az olan sutum cok sukur artti,bunlarin etkisi olduguna inaniyorum.ne bulursaniz icin kizlae.Boza'nin cok faydasi varmis.Ben gunluk olani icmek istedigimden henuz deneyemedim.

kehribar kolye almayı düşünüyorum kullanan var mı kızlaro_O

Ben kullaniyor canim.Bizim kiz suan 5 aylik,som 1.5 aydir asiri salyasi vardi ayak bileginde kullaniyorum.etkisini gordugumu soyleuebilirim,gece huzursuz ama belki de bu az huzursuz halidir.On iki disimiz patladi elimi testere gibi kesiyor.Kolay agrisiz cikmasina yariyormus.

Ben de olmadım canım geçen hafta sonunda gittim doktora emzirdigin sürece olmayabilirsin dedi tamamen bünye ile alakalıymış. Sezeryan izim için krem verdi. Bide sağlık ocağında tahlil yaptırmamı istedi hpv smear gibi. Bakalım kısmet ne zaman yaptırırım bilemiyorum.

İnstagramdan şu sayfayı buldum ordan alicam canım tavsiye ederim essbabyfun
İoio önlük güzel ama ben kollu arkadan bağlanan arıyorum gözüme ilişmedi henüz

Dikis izi icin ne kremi tavsiye etti canim.Benim bildig bir contrtubex var,ameliyat izlerine birebir ama henuz alip kullanamadim.

mavimli mavimli ben duZenli olarak takviye iciyorum canim faydasinin olduguna inaniyorum.Ne yaptigimi yazayim.
-Her sabah ve gece yatarken 2ser bardak humana
-her gun 2 kupa 6 kesme sekerli milktea
-ulker maltana (ananasli/seftali)var,cok faydasi var hamileligimde de oncesinde de cok sk tuketiyordum-gunasiri
-e bebekten promalt icecegi-gun asiri
bir de bol su icmeye calisiyorum.Cok az olan sutum cok sukur artti,bunlarin etkisi olduguna inaniyorum.ne bulursaniz icin kizlae.Boza'nin cok faydasi varmis.Ben gunluk olani icmek istedigimden henuz deneyemedim.

Ben kullaniyor canim.Bizim kiz suan 5 aylik,som 1.5 aydir asiri salyasi vardi ayak bileginde kullaniyorum.etkisini gordugumu soyleuebilirim,gece huzursuz ama belki de bu az huzursuz halidir.On iki disimiz patladi elimi testere gibi kesiyor.Kolay agrisiz cikmasina yariyormus.

Dikis izi icin ne kremi tavsiye etti canim.Benim bildig bir contrtubex var,ameliyat izlerine birebir ama henuz alip kullanamadim.
Cnm kolyeyi nerden aldin

X