2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Günaydın kızlar biz mama sandalyelerini aldık. Ne zaman oturtabileceğiz tam olarak içine bilen var mı? Deneme yaptım oturunca öne eğiliyorlar hafif. Herhalde tek başına tam olarak oturmaları gerekiyor önce. O ne zaman olacak acep? Bekle bekle şiştim 5 ay 3 haftalık olduk, inşallah bir aya otururlar.

Günaydın kızlar biz mama sandalyelerini aldık. Ne zaman oturtabileceğiz tam olarak içine bilen var mı? Deneme yaptım oturunca öne eğiliyorlar hafif. Herhalde tek başına tam olarak oturmaları gerekiyor önce. O ne zaman olacak acep? Bekle bekle şiştim 5 ay 3 haftalık olduk, inşallah bir aya otururlar.
Cnm oturma ıle ılgılı bısey okumustum
4-5 ay desteklı kısa surelı
6 ay daha uzun surelı oturabılıyor
7-8 desktesız kendı oturaboldıklerı donem
Yanı 6 ay ıyıdır
Bu arada bnm buyuk oglum bes bucuk aylık gerı gerı emeklıyordu

anladim canim sut verildigi surece gecikiyor deniyor ya mesela,sutu gelmeyen anneler hemen oluyor mu acaba.haklisin mudahale etmemek lazim,minnoslarin rizki nasibi ne kadarsa o kadar gelecek zaten sut,bitince de bakariz caresine kendiliginden olmazsa o zaman kullanilir.
bu arada masallah kizz kendi kendine uyuyan cocuk,yerimm:KK68:
Cnm bnm oglum parmagını emerek uyuyor kendı kendine ancak mudahale ettıgım ıcın aglıyor uykuya gecemıyor bende emzık tutup agzına besıgı sallıyrm :KK43:

Evet cnm sut gıdınce bı ıkı aya olmazsa ılac olabılır

Cnm oturma ıle ılgılı bısey okumustum
4-5 ay desteklı kısa surelı
6 ay daha uzun surelı oturabılıyor
7-8 desktesız kendı oturaboldıklerı donem
Yanı 6 ay ıyıdır
Bu arada bnm buyuk oglum bes bucuk aylık gerı gerı emeklıyordu
Benimkiler de emeklemek nerde yan dönemiyorlar bile :)) ama elimi tutunca hemen oturup ayağa kalmak için hamle yapıyorlar :)
O zaman 6.ayda oturtacağız inşallah. Dur bakalım doktor ne diyecek.

Benimkiler de emeklemek nerde yan dönemiyorlar bile :)) ama elimi tutunca hemen oturup ayağa kalmak için hamle yapıyorlar :)
O zaman 6.ayda oturtacağız inşallah. Dur bakalım doktor ne diyecek.
Bakalım bu tosbam napcak
Şimdi mekık modunda :KK70: dızlerını tutup guc alıp kendinı kaldırmaya calışıyor
Dıger oglumu oyun halısına koyardık, ıkı dk sonra gerı gerı cıkmısgıtmıs koltuga takılırdı aglardı şapşık :KK70:
Önce yuzustu dururken yaylanmaya baslamıstı, ileri geri yaylanirdi sonrageri geri gitti
Yedi aylik ileri emekliyordu :)
Bence bu tosba yapmayacak oyle gibi

Sut sagiyrm sutum yok:KK12:
Süt artırıcı çaylar kullan canım faydası oluyor. Cuma zayıflama programı işe yarıyor cuma günü 65.9
sabah tartıldığım seda 65.3 ama baya baya azalttım çay kurtarıcım oldu. Yoksa bu kadar yemeyle bebek aç kalırdı sanırım

Benim küçük tesbih böcüküm diyorum ona :)
Dönüyor kendini yarımdan fazla kaldırıyor iteklemeye çalışıyor beceremiyor atıyor kendini sağa sola döne döne gidiyor evin için de :)))
Bazen yorulup başını yan koyup yatıyor çok tatlı oluyor gülüyorum hallerine.
Biraz hasta daha gazlı biraz da ateşli umarım diştendir diyorum.. :KK43:

Ya cnm parmagını emmesı cnmı sıkıyor
Gece durmadan uyanıp parmagını agzından cekıyrm
Bıde alarm kuruyrm bakıyrm
Cunku acıktım dıye aglamıyor hıc
Parmak emmeyi büyüyünce unutur ins emzik alıyorsa emzik ver benim oglanda emzik düsünce agızdan aglıyor cok pis alıstı nasıl unuttururum bilmem

Benim küçük tesbih böcüküm diyorum ona :)
Dönüyor kendini yarımdan fazla kaldırıyor iteklemeye çalışıyor beceremiyor atıyor kendini sağa sola döne döne gidiyor evin için de :)))
Bazen yorulup başını yan koyup yatıyor çok tatlı oluyor gülüyorum hallerine.
Biraz hasta daha gazlı biraz da ateşli umarım diştendir diyorum.. :KK43:
Oy yerim baya ilerlemis
Bnmki donmuyor oyle
Yani donuyorda gezmiyor :)

Ne aldın sandalye oturma 6. Ay tamamlamaları lazım

Kız sen nerelerdesin
Bnm kı alerjık bebek karnı hep gurulduyor

Buralardayım okuyorum hep :))
Ya bu saatten sonra alerji mi diye düşünmen heralde ama anlamadım.
Benim kız da gece uyanır söylense de parmağını emer uyur bi sıkıntısı yoksa.
Emzirmek için saat kurup kalkarım ben.
Kan damlasını başladığımdan beri her gün kaka yapamaz oldu ve bazı geceler ağlayarak uyanıp kaka yaptı. Gece kakası yapmaz bi kaç aydır. Bu kan damlası düzeni bozdu gerçekten.
Ne yapsam bilmiyorum.

Buralardayım okuyorum hep :))
Ya bu saatten sonra alerji mi diye düşünmen heralde ama anlamadım.
Benim kız da gece uyanır söylense de parmağını emer uyur bi sıkıntısı yoksa.
Emzirmek için saat kurup kalkarım ben.
Kan damlasını başladığımdan beri her gün kaka yapamaz oldu ve bazı geceler ağlayarak uyanıp kaka yaptı. Gece kakası yapmaz bi kaç aydır. Bu kan damlası düzeni bozdu gerçekten.
Ne yapsam bilmiyorum.
Cnm bnm ikk oglumda oyle olmustu dr kullanma dedi bana
Demir degerine bakip belki gerekli gormeyebilir

X