2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Hic mama sandalyesi ile cocuk yikamadim
Bende o tip de var
Ben camasir sepetine koyuyordum :KK70: cok pratik yikama
Hahaa bende kızımı sepetin içinde ilk oturtmaya baslamıştım,saga sola arkaya düşme derdi olmuyodu.hey gidi günler...

3 çocuklu olan var mi? Varsa nasıl bakıyor ben 2 taneye yetemiyorum uç çocuğu olup buyutenin elini öpmek istiyorum :)

Alintilayamadik
Diger arkadaslarim
Hepinizden Allah razi olsun
Yavrum perisan cok
Baygin yatiyor
Arada aglama krizine giriyor
Bebislerinizi kollayin kizlar
Hastalkk bayadir bulasici sekilde seyrediyor
Eve misafir de kabul etmeyin
Herkes hasta
Off off biran önce iyileşir inşallah bebiş. Bize de doktor üç ay antibiyotik şart dedi hastalık bir daha tekrarlarsa sonuç çok kötü olabilirmiş evlerden ırak.

kizlar bebislerinize cok gecmis olsun,Allah acil sifalar versin insallah.Bende bu blw hadisesini uygulamak istiyorum ama bakici yaparmi ki layikiyla.yani demek istedigim ugrasmak lazim,evin batmasi temizlik vs ben goze alirim da ona yaptirabilir miyim bilemedim.
4.5 aylik olduk artik uyku egitimine gecen var mi ben yavastan denesem odasinda alistirmaya calissam mi diyorum,sallamadan uyumuyor:KK43:
Ben salatalık verdim birine azcık emdi çok tatlıydı diğeri ise o dişsiz haliyle havuç kemirdi çok komikti :) yaşasın blw :))
Uyku düzeni mi o da ne :))) Ben bıraktım odaya kıyamet koptu :KK43: vazgeçtim valla.

Artık bebek bakmak iskenceye döndü bnm için. İçimden oğlanı sevmek bile gelmiyor. Acidigim için sevmeye oyun yapmaya basladigimi farkettim.tam bir aydır 3-4 gece dışında 45-50-60 dkda bir uyanıyor. Bir kaç geceden bahsetmiyorum, koskoca 30 geceden bahsediyorum.30 gecedir deliksiz iki saat dahi uyumadım. Bir haftadır sabah annem 2, 2.5 saatliğine almaya başladı o da kavga gürültü. Al şu oğlanı başka bı anne bul deme noktasına geldim artık..Allah'ım yardım et ağlamaktan helak oldum

X