2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Benim oğlan bi kaç gündür yattığı yerden kalkmak için bir çaba harcıyor mekik çeker gibi. sanki oturdu oturacak normal mi acaba :KK35:
Cok iyi
Bnm ilk oglum oyleydi
Bes bucuk aylik emekledi
Uc aylik donuyordu
8 aylik ayakta duruyordu
11 aylik tamamen yurudu
Bu tosba tembel
Henuz ne donuyor ne baska bisey
Tek yaptigimiz oyuncak tutp sallamak

Yok ben de karşıyım o tip mamalara. Zaten şekere tuza asla cız. Doktor ile konuşayım yani yoğurt, mevsimi şimdi şeftali falan. Sekiz kiloyu geçtiler bu arada. 1,5 kilo fark var geçen aydan.
Cok iyi
Bnm kisi totalde 7400
Ancak bu ay kilo almaz
Hasta
Sen tattirmaya baslamistin biraktin mi

Cok iyi
Bnm kisi totalde 7400
Ancak bu ay kilo almaz
Hasta
Sen tattirmaya baslamistin biraktin mi
Yok bir iki kere dudağına şeftali karpuz dokundurdum. Bir kere de yoğurt verdim hemen ishal gibi kaka yaptılar korktum çok mu erken acaba diye.
Ben aptamil de veriyorum ya bence ondan bu kadar aldılar. Bana biraz fazla gibi geldi bakalım doktor ne diyecek. Sonuçta yiyorlar aç bırakacak değiliz ya.
Geçmiş olsun bu arada.

Yok bir iki kere dudağına şeftali karpuz dokundurdum. Bir kere de yoğurt verdim hemen ishal gibi kaka yaptılar korktum çok mu erken acaba diye.
Ben aptamil de veriyorum ya bence ondan bu kadar aldılar. Bana biraz fazla gibi geldi bakalım doktor ne diyecek. Sonuçta yiyorlar aç bırakacak değiliz ya.
Geçmiş olsun bu arada.
Aynen
O yuzden obez olacaklar diye korkma :)
Dr kontrolu ne zaman?
Cook sagol, dolu dolu nasil oksuruyor simdi. Hava verdim. Mevsim gecisi oldugu icin cocuklara dikkat kizlarr
Iki cocugumda hasta
Esim ben annem babam
Poff mahvolduk

Günaydın kızlar benimkiler birbirlerini keşfetti bir sohbet sabah sabah görseniz :KK50::KK70:
Cok tatlilı ya masallah benimkilerde daha tık yok :KK45: benide kayınpeder korkutmustu bunlara fazla mama verme obez olcaklar diye dra sordum ne alaka obez olsa söylerdim sık verme derdim dedi iştahlı bebek bunlar dedi sonra benimkilere bir hal oldu oglan mamanın yarısı iciyo bitiremiyor kiz biberon almak istemiyor aralarinda 1 kilo fark oldu simdi cok üzülüyorum :KK51:nazar degdirdiler cocuklarıma :KK1:

Aynen
O yuzden obez olacaklar diye korkma :)
Dr kontrolu ne zaman?
Cook sagol, dolu dolu nasil oksuruyor simdi. Hava verdim. Mevsim gecisi oldugu icin cocuklara dikkat kizlarr
Iki cocugumda hasta
Esim ben annem babam
Poff mahvolduk
Aslında bu haftaydı. Ama benimkilerden biri çok hasta oldu bakteri kana karıştı damardan antibiyotik aldı geçen hafta şimdi şurup devam ediyoruz doktor 10 günü tamamlasın öyle gel dedi. Bu yüzden biz 10 gün gecikeceğiz aşı falan.
Hastalık çok zormuş hele hergün iki kere hastaneye taşıdık antibiyotik tedavisi için, damar yolu açıldı kaç kere, diğerini komşuya bıraktık perişan olduk biz de.

Cok tatlilı ya masallah benimkilerde daha tık yok :KK45: benide kayınpeder korkutmustu bunlara fazla mama verme obez olcaklar diye dra sordum ne alaka obez olsa söylerdim sık verme derdim dedi iştahlı bebek bunlar dedi sonra benimkilere bir hal oldu oglan mamanın yarısı iciyo bitiremiyor kiz biberon almak istemiyor aralarinda 1 kilo fark oldu simdi cok üzülüyorum :KK51:nazar degdirdiler cocuklarıma :KK1:
Seninkiler de yakında başlar :KK19:
evet nazara ben de inanıyorum inan dışarıda gezdirirken yanaşıyorlar kimseye söylemiyorum kilolarını falan. Ama millet görüyor aaa bunlar uzun boylu bunlar sarışın bunlar maviş falan başlayınca hemen kaçıyorum ordan :KK47:

Seninkiler de yakında başlar :KK19:
evet nazara ben de inanıyorum inan dışarıda gezdirirken yanaşıyorlar kimseye söylemiyorum kilolarını falan. Ama millet görüyor aaa bunlar uzun boylu bunlar sarışın bunlar maviş falan başlayınca hemen kaçıyorum ordan :KK47:
aynen valla bizde disarı pek cıkmiyoruz doktora gittigimizde iste yok ikizler mi kac ayliklar bir süru soru bende hep ayindan fazla soyluyorum 5 aylik diyorum:KK48:

Yandık desene ben artık peşinde kosturmaktan iyice kilo veririm :KK51:bu arada nasıl bi salıncak kullanıyorsun memnunmu
bu canim yarim saate yakin oyaliyo muzik titresim var bide oyun halimiz var döngü seklinde bi biri bi birini kullaniyoruz :))

Eklentiler

• images.jpg
    images.jpg
    7 KB · Görüntüleme: 41
Bi çok eski üyenin olmamasının sebebi whatsapp grubu kurmaları sanırım:işsiz::KK14:
ben grup ilk acildiginda vardim bikac eski uye mesela yabanadogrunun uyeligi silindi reklam yapiyo diye o watsap grubu kurmustu onunl birlikte hep giren en az 7 8 kisi kayboldu biz de mi kursak napsak :)

ben grup ilk acildiginda vardim bikac eski uye mesela yabanadogrunun uyeligi silindi reklam yapiyo diye o watsap grubu kurmustu onunl birlikte hep giren en az 7 8 kisi kayboldu biz de mi kursak napsak :)
En baştan beri ben de varım.
Yabanadoğru olayından sonra onurumbenim yönetici olmuştu ve o da girmedi ve gökyüzü son yönetici oldu. Yaklaşık 1 yılda 3 yönetici :kahve:

Ama ben merak ediyorum onurumbenim i
Habersizce marttan beri yok.
Umarım bebeğini dünyaya getirmiş ve mutludur.

Aslında bu haftaydı. Ama benimkilerden biri çok hasta oldu bakteri kana karıştı damardan antibiyotik aldı geçen hafta şimdi şurup devam ediyoruz doktor 10 günü tamamlasın öyle gel dedi. Bu yüzden biz 10 gün gecikeceğiz aşı falan.
Hastalık çok zormuş hele hergün iki kere hastaneye taşıdık antibiyotik tedavisi için, damar yolu açıldı kaç kere, diğerini komşuya bıraktık perişan olduk biz de.
Ay cok gecmıs olsun ya

Kızlar yaa gorumcemin sütü gelmiş. Şişmiş göğüsleri bide hamilelikten dolayı varisi var onlarda azmis.zaten agliyomuş aklına geldikçe. Sütü nasıl kese biliriz bi bilginiz var mi o bari gelmese rahatsızlık vermese

Kızlar yaa gorumcemin sütü gelmiş. Şişmiş göğüsleri bide hamilelikten dolayı varisi var onlarda azmis.zaten agliyomuş aklına geldikçe. Sütü nasıl kese biliriz bi bilginiz var mi o bari gelmese rahatsızlık vermese
Bana hemen ilaç yazmışlardı zeynepkamile sorsun mutlaka.

X