2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Kizlar gunaydin gecen konularda konusulmustu ama bulamadim kizimin tek gozu yasariyo surekli doktr gozyasi kanali tikaniklili varmis masaj yap dedi ama nasil yapilir bilmiyrum yapinca ne zaman gecer kizim izin vermiyo agliyo yaparken bu normal mi nasil yapmaliyim yaptiktan sonra yine yasarmasi normal mi yardimci olurmusunz kizlar
Canım o youtube da videolu anlatım var istersen bak

Kızlar günaydın :) benim 3 aylik bebegim baya oturuyo tabi destekli .
Kucagimda felan hep oturtturuyorum bazen yastıklarla oturtturuyorum
kafayı artık tamamen tutuyor zararı olurmu oturmanın

Emerken uyuklarsa ordan doyduğunu anlıyorum zaten ☺️
Sabaha karşı da saat 4te 5te 6 da 6.30 da uyanmaya başladı kaç gündür sanırım doymuyor artık :KK43: mama nasıl ne kadar veriliyor acaba? Hiç bilmiyorum da bilenler yazarsa sevinirim. Golden goat en iyisiymiş ama kabız yapıomuş galiba yinede önce onu mu deneyeyim, hastanede evolvia vermişlerdi

Mrb kızlar Bebişleriniz dönüyor mu?
Yatakta kendini kaydırıyor mu kendi etrafında?
Biz dönmeye başladık 100 günlük olmuşuz. Acaba geç mi kaldık.
Anakucağında oluyordu çoğunluk. 5 gündür falan yerde yatırıyorum faydası oldu dönüyo elinin biri altında kalıyo tabi :)

Bi de oğlumun alt damakta bi tane kabartı var diş belirtisi mi acaba arkadaşlar

Sabaha karşı da saat 4te 5te 6 da 6.30 da uyanmaya başladı kaç gündür sanırım doymuyor artık :KK43: mama nasıl ne kadar veriliyor acaba? Hiç bilmiyorum da bilenler yazarsa sevinirim. Golden goat en iyisiymiş ama kabız yapıomuş galiba yinede önce onu mu deneyeyim, hastanede evolvia vermişlerdi

Canm benm kızım da son birkaç gündür gece fazla kalkmaya başladı.Ne kadar doğru bilmiyorum ama bebeğin süt ihtiyacı arttığı için atak gibi sebepsiz ağlamalar,sık uyanmalar emme istekleri annenin süt üretiminin artırır yazıyordu.Ama doymasa çok fazla ağlamaz mı?Doktoruna danış istersen mama işini.

Anakucağında oluyordu çoğunluk. 5 gündür falan yerde yatırıyorum faydası oldu dönüyo elinin biri altında kalıyo tabi :)
Yastiksiz mi yatiriyorsun yere. Benim ki dönmuyo daha yaa.

Kızlar günaydın dün benimkilere yarım çay kaşığı yoğurt verdim bir kaç günlüktü yalnız. Hemen ishal gibi kaka yaptılar şok oldum. Nedendir ki? Alerjik bir reaksiyon mu acaba?

Benimkide bayadır dönüyo canım.alt degiştirme artık zor olmaya başladı.bi elimle tutmaya calışıyorum çünkü.
Bebegi henüz dönmeyenler varsa bi elini havaya dgru kaldırıp o yöne dogru siz yavasça dönderin bebeginizi.gün içinde bi kaç kez yapın.baya faydası oluyo.ben hep bi yöne dogru yapıyodum bu alıştırmayı.bebegim şuan sadece o yöbe dogru dönüyo:KK48:

Canm benm kızım da son birkaç gündür gece fazla kalkmaya başladı.Ne kadar doğru bilmiyorum ama bebeğin süt ihtiyacı arttığı için atak gibi sebepsiz ağlamalar,sık uyanmalar emme istekleri annenin süt üretiminin artırır yazıyordu.Ama doymasa çok fazla ağlamaz mı?Doktoruna danış istersen mama işini.
Çok sık emiyor sağdgmda 60 cc çıkıyor ama sağmama fırsat vermiyor işe başlaynca kesin yetişmicek. Dr um sürekli 6. Aya kadar sadece annesütü diyip duruyor

Evet cnm
Bnmkıde az emıo
Ilk oglumda bu zamanlarında meme reddetmişti
Benimkide az emmeye başladı 4 dk cık emiyo bırakıyo inş yetiyordur. Öyle huzursuzluğu yok ama uykusu gelince çıldırıyor sadece

Benimki daha yeni harekete geçti ama sırt üstü kayıyo öyle saga sola dönme yok :)

Yastiksiz mi yatiriyorsun yere. Benim ki dönmuyo daha yaa.
Sen yastıkla mı yatırıyorsun canım? 3 aylık olana kadar reflu yatağında yatırdım. Şimdi dümdüz kendi yatağında yatıyo. Sadece ayağımda sallarken hafif bi yükselti yapıyorum başı düşmesin diye yatağında öyle yatmıyo ama.

Valla bizde 2 gundur bi degisigiz mama saati gelince once aglama krizine giriyo.. bir sure mamayi almiyor.. bugun iyi masallah.. canim bebekler arada yapiyo boyle.. bu arada ben golden goat kullaniyorum hic kabizlik yasamadim

Canım bu sabun olayı ile ilgili daha önce biri bir bilgi vermişti burda ama kimdi hatırlaamıyorum. Sabunu kendinize yapın önce, nasıl bişey olduğunu görün, nasıl bişey olduğunu bilseniz asla çocuğunuza yapmazsınız demişti.

Hadi ya. Ne yapıyormuş ki. Lavman daha masum geliyor oysa ki bana.

Benimkide bayadır dönüyo canım.alt degiştirme artık zor olmaya başladı.bi elimle tutmaya calışıyorum çünkü.
Bebegi henüz dönmeyenler varsa bi elini havaya dgru kaldırıp o yöne dogru siz yavasça dönderin bebeginizi.gün içinde bi kaç kez yapın.baya faydası oluyo.ben hep bi yöne dogru yapıyodum bu alıştırmayı.bebegim şuan sadece o yöbe dogru dönüyo:KK48:
G Gunayfur
Bnmki donmuyor uc aylik olduk
Annem ilk oglumda hep egzersiz yaptirirdi
Simdi cok ilgilenemiyrz ondan donmuyor bence
Egzersiz yapmak onemli
Bakalim ne zaman donecek

X