2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Evet siz demiştiniz... Locoderm diye krem verdi ama en fazla 6gün sür dedi ince tabaka halinde sabah akşam tekrarlarsa bidaha sürersin dedi bide nivea nemlendirici losyon verdi şampuanıda nivea almamı söyledi

Nivea nemlendirici losyonun fiyati nedir acaba
Biz linola 50 ml kremi 70 tl ye aldık
sizin bebeginizdeki son durum nedir.... geçmiş olsun inş geçer..

Beyaz beyaz lekeler bunlar götürdünuz mu siz

Maalesef canım ya, hala geçmedi. Yarığın biri geçiyor biri başlıyor. Artık doğru emziriyorum ama yine de olmasına engel olamıyorum canım. Sadece canım eskisi kadar çok acımıyor. Bugün doktora gittim tekrar. O bile umudu kesti. Meme uçlarım küçük diye mi oluyor acaba dedim. Olabilir dedi. Bir de bazılarının cildi çok hassas oluyor dedi seninki de öyle herhalde dedi.
Uğraşıp duruyorum işte. Yavrum kaç gündür kanlı kanlı kıpkırmızı kusuyordu. Dün ve bugün kusmadı hiç. Kanaması bitti sanırım bir yaranın, iyileşiyor. Bakalım bir sonraki ne zaman olacak

Ya inanamıyorum hala böyle olduğuna bebeğin kan kustuguna göre demekki canın çok yanıyor fakat sen artık hissetmiyorsun..Ilk başlarda yazmıştım geçer benimki de çok kötüydü diye sana ama seninki nasıl geçmez hala hayret ettim
Allah yardimcin olsun acısı bambaşka ben yumrugumu sikardim bazen dayanamıyorum diye bagirirdim çok çok berbat
Denemedigin şey kalmamış okuyorum Allah şifa versin inş.
Bebeğinin kan kusma meselesine gelince bişey olmaz benimkide kusuyordu hatta et parçası kustu bi ara
Allah şifa versin inş geçer umarım

Ben bugüne kadar kızimın kaç cc süt içtigini bilmiyorum iki saatte bir emzirdim hep 2ile 3. Ay arasinda cok kilo aldi reflü basladı.doktor bugün 3 saatte bir emzir hemde tek gögus dedi.kızim 3 günde 200 gr almiş gorunuyor.bende tek gögüs vermeye basladim.ise gidecegim icin digerini sagıp dolaba koyayim dedim en fazla 70 cc çıkıyor nasıl ki.

Bende yarin nuk almayi dusunuyrm
Damakli olanlardan
Gelisme olursa haberleselim cnm

Cok kilo derken kac? 2 saatte bir kendimi emmek istiyor

Oglumun bugun kontrolu vardi
600 gr almis
Dr iyi dedi
Kakasi mukuslu ve kopuk dedim
Sut ve protein alerjisidir dedi
Tahlil yaptik sonucu konusmadik
5-6 tane lokosit var
Simdi nolcak bilmiyrm

Cok kilo derken kac? 2 saatte bir kendimi emmek istiyor
1.465 gr almiş canım.aslında tamamen kendisi istemiyordu son 10 güne kadar ne kadar sık emzirirsen o kadar sütün olur felsefesiyle emzirdim hep.artık günduzleri 3saat gece de uyaninca.

Birde benim kız son bir aydir nerdeyse günde bir kez kakasıni yapiyor ama fazla fazla. yapmadigi günun ertesi bir kac kez oluyor.

Öyle canım. Sorma kana bulaşmış bakteri. Normalde hastaneye yatması gerekiyor o kadar yani. Sabah akşam gidiyoruz hastaneye mecburen.
Allah kolaylık versin tez vakitte geçsin inşallah
Kızlar acil cevap verin lütfen sabah oğlum 2. Ay aşısı oldu ateşi 36.7 ye geldi şimdi doktorunuz ne dedi kaç olunca ilaç verdiniz lütfen yazın
Bide dün olduk ,37,5 tan sonra verin dediler hep 37 çıktı en son 37,6 yok görünce verdim,bir de ıslak havlu yaptım rahatladı.. ama bizim için gerçekten zor bir geceydi,umarım sizinki rahat geçer

DOKTOR benimki için 90-120 cc diyor bu aralıkta ne kadarını içerse ve 4 saatte bir yazmış şok oldum benim 2 saatte 1 içiyor bazen 3 ancak gece 4-5-6 saaat keyfine göre

Merhaba..
Bende haziran annesiyim sizleri uzaktan vakit buldukca takip ediyorum.. şu mama konusu gercekten muamma.. biz su an golden goat kullaniyoruz mamanin uzerinde 4 saatte bir 150 cc verin yaziyor ancak mumkun degil kizim 100-120cc arasi iciyor ve 2 saatte bir bazen 3 saatte bir acikiyo.. gece ise 4-5 saat idare ediyor.. onceden humana kullaniyorduk onda boyle bi sik acikma olmuyodu ama cok gaz yaptigi icin biraktik..

Sağol cnm

Benimki medelayı verince çıldırıyor resmen geçmi kaldum acaba

Benimki medelayı verince çıldırıyor resmen geçmi kaldum acaba

Bu süt sağma makileri pronlemli bence bende sağıyorum toplam 50 cc çıkıyor ama göğüsümü sıkıyorum süt geliyor tam çekemiyor 3 tane mak oldu o bozuk bu bozuk baktım ki hepsi boş çektiği kadar artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…