2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Öyle canım. Sorma kana bulaşmış bakteri. Normalde hastaneye yatması gerekiyor o kadar yani. Sabah akşam gidiyoruz hastaneye mecburen.
Çok geçmiş olsun inş çabuk toparlar bebeğin
Tesekkur ederim cnm
Detayli yazdigin icin
Bugun basladim ya ise
25 cc icmis ya
Simdi gidiyrm daha eve
Yanu cocuk 8:30 dan 1330 a kadar ac kaldi
Biberon almiyor
Allah yardımcınız olsun hiç kolay değil nette gördüm biberon almayan bebek için resim ekliyorum annen bi denesin istersen

Tesekkur ederim cnm
Detayli yazdigin icin
Bugun basladim ya ise
25 cc icmis ya
Simdi gidiyrm daha eve
Yanu cocuk 8:30 dan 1330 a kadar ac kaldi
Biberon almiyor
Benim durumumda cok vahim sut sagma derdinden evimde kalamiyom kizimda kucuk kvalidem gorumcem sagolsun hepimize bakiyolar
Saglik olsun diyorum
Senin oglanda zamanla alisir insallah biberona

Ya boşver hiç düşünme. Okuma görme. Bende sadece 1 ay emzirebildim
2 aydır sadece evolvia kullanıyoruz. Öyle incelersem kahrimdan ölürüm. Çok ağladım yiprandim. Ama alıştım. Çünkü nasip dedim. Kizimin rizki bu mamaymış dedim.artik hiç düşünmüyorum sağolsun babası da takmiyo moral verdi bana hep falan. Yok obezite olur yok o olur bu olur.sağlıklı besleriz inşallah elinizden geleni yaparız. Herkes mamayi öyle kötülüyor ki. İnsanın atlayasi geliyor bi yerlerden. Afersin bebeğime sut yetmedi diye goguslerime bile vurdum. Burda arkadaşlar çok güzel destek oldular artik takmiyorm. Gelişimi de iyi geri değil. Fazla da değil. Sağlıklı eli ayağı bunlar için saatlerce sukretsem azdır yanı. Bence sende takma artik. Bak az çok yine anne sütü alıyor benim ki sadece 1 ay aldı.biraz uzun oldu kusura bakma.

Ş
Az once lilipit arkadasa yazdim canim bizimki genelde 3 saatte bir veya 2 saatte bir besleniyo 90 cc gibi arada dustugu oluyo tabi sut her zaman cok olmuyo
şimdi dokttora sordum bakalım yazarsa sizede yazayım tabi onlar ne kadr içmek isterse fakat bende ona göre dolaba atıcam da

Kızlar sütünüz yok diye üZmeyin sizin elinizde değil sonucta ve mama ile beslenen cok bebek var her anne sütüyle beslemek ister ben hamileyken bunun için cok dua ettim ama olmayınca olmaz herşeyde bir hayır vardır belki söylemesi kolay diyecrksiniz ama anneler üzülmesin zaten bütğn gün yoruluyoruz bebeğe odaklanın onun büyümesine gülmesine

Ben anlayamadim soruyu
Mesela yarım gün gitmek yerine bir hafta 2 gün diğer hafta 3 gün tam gidip yine yarım çalışma yapmış sayiliyorsun. Acaba öyle mi yapsam ev iş arası uzak çocuk dayanabilir mi acaba

Memeyi de reddetti. Denemediğim kalmadı. Verebildiğim kadar anne sütü vermeye çalışıyorum sağarak. Tabi sürekli şükrediyorum herşeye. Bazen elinde olmuyor insanın. Teşekkür ederim cevabın için.

Memeyi de reddetti. Denemediğim kalmadı. Verebildiğim kadar anne sütü vermeye çalışıyorum sağarak. Tabi sürekli şükrediyorum herşeye. Bazen elinde olmuyor insanın. Teşekkür ederim cevabın için.
Bende çok uğraştım ağladım zırladim olmayınca olmuyor bunu anladım. Bi tanıdık da böbrek hastası ilaç kullanması gerekiyordu süt kesilsin diye neler yapmış o kesilmesini bırak artmış da artmış. İşte olmayınca olmuyor. Herkes ister evladı anne sütü alsın. Zaten millet bi değişik sezeryan olur anneler aaaa neden diye sorarlar bide emziremezsin yine aaa neden derler küçümser gibi

Emmiyor diyemiyorum zaten etrafa. Saçma sapan laflar. Hayırlısı. Bi arkadaşım dedi ki "anne sütü 6 ay, anne ömür boyu lazım" Allah evlatlarımızla birlikte güzel ömürler versin inşallah. :)

Emmiyor diyemiyorum zaten etrafa. Saçma sapan laflar. Hayırlısı. Bi arkadaşım dedi ki "anne sütü 6 ay, anne ömür boyu lazım" Allah evlatlarımızla birlikte güzel ömürler versin inşallah. :)
Evet öyle gerçekten. Amiin inşallah

Arkadaslar bebeğim 3 kilo 80 gr doğdu
3 aylık olduk 5800 olmuş bu ay 600 gr almış üzülüyorum emzirme ve bazen bir iki ölçek mama şeklinde besleniyoruz..Bu ay biraz daha fazla kilo almasını istiyorum...Boyumuz 6 cm kadar uzadı bu ay...Eli ayağı durmuyor çırpınıp duruyor...Bu hareketliliği n sonucunda daha az kilo almış olabilir mi..
Kilosu gerçekten az mı napabilirim Biraz daha kilo alsın diye

Mesela yarım gün gitmek yerine bir hafta 2 gün diğer hafta 3 gün tam gidip yine yarım çalışma yapmış sayiliyorsun. Acaba öyle mi yapsam ev iş arası uzak çocuk dayanabilir mi acaba
Izin o sekilde kullanilabiliyor mu
Bilmiyrm
Bence oyle yap

Bir ay da mi 6 cm uzamış. Bi yerde okudum kilo değil de boy uzamiyorsa sorunmus.bence iyi aslında. Çok kotu değil.

Kızlar acil cevap verin lütfen sabah oğlum 2. Ay aşısı oldu ateşi 36.7 ye geldi şimdi doktorunuz ne dedi kaç olunca ilaç verdiniz lütfen yazın

Kızlar acil cevap verin lütfen sabah oğlum 2. Ay aşısı oldu ateşi 36.7 ye geldi şimdi doktorunuz ne dedi kaç olunca ilaç verdiniz lütfen yazın
Aşı olduk saat 9 buçuk da hemşire simdi 1 cay kaşigi calpol ver demişti bide yatarken verirsin demişti. Ama ben vermedim en fazla 37.3 olmuştu ilaçsız atlatmıştık. Zibinla durmuştu ateşi çıkmadı. Ama 38 buçuk olunca calpol verin demiş burda bazı arkadaşların doktoru. Çok erken vermeyin biraz savassin denilmiş

EVET oyle gozukuyor dun olcum yapildi ama kilosu az sanki
Olsun çok az değil bence. Hem.bu ay bebekler emmek istemediler burda arkadaşlar da yazmisdi iki çekip bırakmışlar falan bizim ki de biberonla besleniyor pek emmek istememisti. Bence üzülme. Boydan almış galiba maşallah çok güzel uzamış

Çok teşekkürler. 38.2 falan olunca ben ilaç veriyim 38.5 olursa (Allah korusun) acile gideriz o zaman.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…