2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Sabah emziriyorum 6,30 gibi saat 9,30 da 150 cc mama 12,30 da yine 150 cc mama içiyo ama annem 180cc yapalım artık diyo biberonda mama kalmayınca bazen ağlıyomuş. Bugün 3 aylık oldu kızım
Bnmde yarin uc aylik oluacak
Ve en son 8:30 da emzirdim
Simdi eve gidiyrm
25 cc icmis anca ya of kac saattir

Merhaba benim oglan gazindan emmeyi birakti sagarak veriyorum tek seferde 90 veya 100 cc iciyo mama gibi saatli vermek zorunda kaliyorum yani soyle
Sabah 7 de 90 cc
Sabah 10 da 90 cc
Oglen 1 gibi ne cikarsa 70 veya 80
Sutum azalinca mecbur mama oda 3 olcek gunde 2 veya 3 sefer ama zorla iciyo iste
Rabbim yardimcimiz olsun
Tesekkur ederim cnm
Detayli yazdigin icin
Bugun basladim ya ise
25 cc icmis ya
Simdi gidiyrm daha eve
Yanu cocuk 8:30 dan 1330 a kadar ac kaldi :KK43:
Biberon almiyor

Bnmde yarin uc aylik oluacak
Ve en son 8:30 da emzirdim
Simdi eve gidiyrm
25 cc icmis anca ya of kac saattir

Daha ilk gününüz üzülme o da alışır. Benim de annem bakıyo iki çocuğuma da. Gözüm hiç arkada kalmıyo çok şükür. Ben öğlen eve gelmiyorum akşam erken çıkıyorum işten 14:30 da. Sana da iyi çalışmalar .Çalışmak iyi geliyo gerçekten.

Kızlar prima premium care 3 numara kullanıyorum 3 ay kontrolumuze gidemedik daha ama sanırım 7 kgye yaklaitık ve kalça çıkığı durumundan çift bez kullanıyoruz. 4 numaraya geçeyim mi sizce? Bi de aktif bebekle premium arasnda yapı olarak fln fark var mı biliyor musunz?

S
Kızlar prima premium care 3 numara kullanıyorum 3 ay kontrolumuze gidemedik daha ama sanırım 7 kgye yaklaitık ve kalça çıkığı durumundan çift bez kullanıyoruz. 4 numaraya geçeyim mi sizce? Bi de aktif bebekle premium arasnda yapı olarak fln fark var mı biliyor musunz?
sleppy tavsiye ederim

Benim kız 7kilo yok daha. Ama 3 numara premium care çok iz yapmaya başlamıştı. Bir de kakası çok bulaşıyordu sıktığı için.
2 gün önce 4 numaraya geçtim. Oldu, sorun olmadı.

Kızlar gıdadedektifi diye bir hesap var instagram da. Mamaları incelemiş. Anne sütü versem de mama ağırlıklı besliyorum bebeğimi. Kafayı yedirir bu insanlar. Araştırdıkça insanın canı sıkılıyor. Hipp, baby goat, golden goat kullandım. En keyifli hipp içiyor benim kızım.

Merhaba arkadaşlar kafam çok karışık sizden fikir almak istedim. Normalde 25 eylülde ise başlamak lazım ancak 20 gün senelik iznim ve 10 gün mazeret izni kullanıp kasımın 2 sinde baslayacagim inşallah. Şimdi 3 yaş 2 aylık bir oglum var onuda krese yollamak istiyorum bebeğe ogluun bakıcısı bakacak sadece yarım güne tam maas olan 3 aylik sure zarfında çalışacağım sonra bir sonraki senenin izni ve ücretsiz izin şimdi asıl konu bursa başlıyor yarım günü bir hafta iki tam gün bir hafta uç tam gün çalışma olarak mı kullanan yoksa her gün yarım yarım mi karar veremiyorum evim beylikdüzunde isim hadımköy de her gün kırkbeş dk yol oluyor ne yapmam bilemedim

Bide bakıcıya ne kadar para teklif etmeliyim kendi evinde bakiyor

Bir soru daha oğlumu yarım gün mü yollasam 9-4 arasını . Çok endiseliyim eşim askere gitmeyecek olsa hiç calismazdim

Ben gectim 4 e
Bugun uc aylik kontrolu var
7 kusurlerdedir kilosu

Merhaba arkadaşlar kafam çok karışık sizden fikir almak istedim. Normalde 25 eylülde ise başlamak lazım ancak 20 gün senelik iznim ve 10 gün mazeret izni kullanıp kasımın 2 sinde baslayacagim inşallah. Şimdi 3 yaş 2 aylık bir oglum var onuda krese yollamak istiyorum bebeğe ogluun bakıcısı bakacak sadece yarım güne tam maas olan 3 aylik sure zarfında çalışacağım sonra bir sonraki senenin izni ve ücretsiz izin şimdi asıl konu bursa başlıyor yarım günü bir hafta iki tam gün bir hafta uç tam gün çalışma olarak mı kullanan yoksa her gün yarım yarım mi karar veremiyorum evim beylikdüzunde isim hadımköy de her gün kırkbeş dk yol oluyor ne yapmam bilemedim
Ben anlayamadim soruyu

Canim nasil gecti ilk gun bebis seni girunce ne yapti meme reddi yasadiniz mi em onemliso keyfi nasil kuzunun
Meme yapismasi ve memeye sasi bakma yasadik :KK70: herhalde biberon garip geldi
Gogsumu cok ozlemis baka baka bi hal oldu
Ben eve gelene kadar ac durdh garibjm
Onu emzirdim yemek edin buyugunu uyuyttum
Bebek beni goremioki zaten
Allahim ya
Iki tane olunca dertler baska baska

X