2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Sen işe başlayana kadar iyilesir canım inş tez geçsin vakit. Sen tecrübelisin bu konuda.
Bana ilk bi hafta zulüm gibi hiç bitmeyecek gibi geldi büyük oğlum dan dolayı. Şimdi oh dünya varmış diyorum :)
Oglan buyuk olunca zorluk ondan kaynakli olmis..nazi kaprisi bitmiyor buyuklerin cevremden gordugum..ilkini 10 aylik yaptirdim .o bile anladi kontrol gidislerinlerinde ve cigliklar atiyordu..o gun dedim 2. Ci de erkek olursa saga sola donemeden yaptircam diye.

Sagol tatlim
Yapar insallah cnm ya
Allah yrdimciniz olsun cnm
Senin calisma saatlerin nasil olacak
Okul açılınca iki yarım gün ama seminer de 1 tam 3 yarım gün normalde kv bakıcakta semineri annem

Kızlar oyun halısında 15-20 dk zaman veriyor kitapta bizimkilerin ayına göre

Şu şakır şakır süt sağanlar nasıl beceriyorlar Allah aşkına ? Görünüş olarak gerçekten inek gibiyim ama sütüm çok az nasıl artacak deliricem artık.. işe gidiyorum azıcık süt çıkıyor sabah 9 akşam 5 .. öğlen gelip emziricem .. ama en az iki kez biberonla verilmesi lazım allahım sen bizlere yardım et

Valla sakir sakir olmuyor ki
Ben bi sene sut sagdim
Oglen emzirir sagardim
Bir gogsumu sagip birini emziriyordum
Gece yatmadan sagiyordum, sabah sagiyordum birde oglen
Zaten 80 cc zorla iciyordu ben yokken biberon almadigi icin
Oyle buyuttuk iste

Kızlar bebeklerinizi avm ye götürüyor musunuz ? Ben şimdiye kadar hiç götürmedim ama yarın götürmek zorundayım. Bırakabileceğim kimse yok ve kızıma kış için yeni kıyafetler almam lazım , eve de alışveriş yapmam lazım. Yenidoğan bebekleri avm lere sokmayın diyor doktorlar ama ben hep görüyorum bebekli aileler avmlerde. Bi de şimdi salgın falan varmış ya havadan bulaşabiliyormuş napsam bilemedim.

Bizim burda acık avm var genelde orayı tercih ediyorum e bebek lwc h&m de var ama mesale koton yok değişim yapmam lazım bebeğe mecbur kapalı avm gidicem ama cok durmucam mecbursan git salgından bende cekiniyrm

Normalde alışık değilse sağılmaya cok normal zamanla akış hızlanıcaktır. Biraz zaman tanı. Daha çok süt gelecektir sen sağdıkça.

Canım bize doktor 2 ay dan önce gitmeyin kalabalık yerlere demişti kapalı olduğu için. Şimdi sorun olmaz bence biz gidiyoruz. Yeterki ellerimiz temiz olsun bebeğimiz le ilgilenirken. Emzirme odasında özellikle alt açmasız temas etmesin çocuk şimdi bulaşıcı hastalıklar kol geziyor etrafta dikkat etmek lazım hijyene

Biz çok götürdük avmlere bişey olmadı bayramda kayınvalidemlere bir götürdük feci hasta oldular biri damardan antibiyotik tedavisi oluyor kaç gündür. Nerden ne bulaşacağı belli olmaz.

Gunaydin guzel anneler
Hayirli cumalar
hayırlı cumalar, kolay gelsin ..

Biz çok götürdük avmlere bişey olmadı bayramda kayınvalidemlere bir götürdük feci hasta oldular biri damardan antibiyotik tedavisi oluyor kaç gündür. Nerden ne bulaşacağı belli olmaz.
toparlanamadı mı hala yavrucak? Ya işte olacağı varsa her türlü oluyor gerçekten

Enfeksiyon ve el ayak ağız hastalığı salgın allah korusun artık

Biz çok fazla gittik çok şukur bir sey de olmadi olmaz da insallah.bebek arabasinda iyice sariyorum avmler biraz soguk oluyor.yarin yine gidecegiz buhar makinasi falan alacagiz.

Mama veren anneler
Bebisiniz 8-13 arasi kac cc tuketiyor
Merhaba benim oglan gazindan emmeyi birakti sagarak veriyorum tek seferde 90 veya 100 cc iciyo mama gibi saatli vermek zorunda kaliyorum yani soyle
Sabah 7 de 90 cc
Sabah 10 da 90 cc
Oglen 1 gibi ne cikarsa 70 veya 80
Sutum azalinca mecbur mama oda 3 olcek gunde 2 veya 3 sefer ama zorla iciyo iste
Rabbim yardimcimiz olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…