2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Sellaaaaammm
Kızlar sizi çok özledim valla..
Ama yaz malum iş çok çocuk çok misafir çok tatil inşaat derken burayı ihmal ettim kusuruma bakmayın. Bir girip yazamadım. Ama artık buradayım. Bebişler basıl bizim kız büyüdü baya teyzeleri :))

Kilo olarak aynıyım ama diyete ve spora en kısa süredebaşlıcam. Bir ara ketojenik diyet yaptım 1 haftada 3 kilo vrdim ama sütüm çok azaldı. Bıraktım.
İsteyen arkadaşla kilo veririz :KK66:
Hoşgeldin:)
Herşeyin iyi olmasına çol sevindim. Ketojenik diyetler hamilelikte yasak, süte keton denilen protein artığı geçiyor. İyi ki bırakmışsın:)
Benim enik aynı, eniklik peşinde:)

Kızlar sezeryan ile doğum yapmama rağmen kabizlik yaşıyorum ve sonrasında da afedersiniz ama zorlama ile kanama oluyor, hemoroid mi oluyorum nedir, nerden çıktı şimdi bu ve ne yapmami önerirsiniz :KK43:

Kızlar sezeryan ile doğum yapmama rağmen kabizlik yaşıyorum ve sonrasında da afedersiniz ama zorlama ile kanama oluyor, hemoroid mi oluyorum nedir, nerden çıktı şimdi bu ve ne yapmami önerirsiniz :KK43:
Ben bir aydır çekiyordum. Her wc sonrası gözümden yaş ve ordan bir dolu kan geliyordu. Komposto içtim ve her wc sonrası prokto krem sürdüm. 4gundur falan iyiyim

Sellaaaaammm
Kızlar sizi çok özledim valla..
Ama yaz malum iş çok çocuk çok misafir çok tatil inşaat derken burayı ihmal ettim kusuruma bakmayın. Bir girip yazamadım. Ama artık buradayım. Bebişler basıl bizim kız büyüdü baya teyzeleri :))

Kilo olarak aynıyım ama diyete ve spora en kısa süredebaşlıcam. Bir ara ketojenik diyet yaptım 1 haftada 3 kilo vrdim ama sütüm çok azaldı. Bıraktım.
İsteyen arkadaşla kilo veririz :KK66:
Nerelerdesin sen yahuuu

Hoşgeldin:)
Herşeyin iyi olmasına çol sevindim. Ketojenik diyetler hamilelikte yasak, süte keton denilen protein artığı geçiyor. İyi ki bırakmışsın:)
Benim enik aynı, eniklik peşinde:)
Yaa bilmiyordum. İyiki bırakmışım.
Bir diyet veya beslenme programı bulmam lazım. Zira çok kilo vereceğim. Uygulanabilirlik ve sürdürülebilirlik önemli.

Bu arada sütünüz nasıl benimki yetmiyor. 4 5 defa emziriyorum 5 6 defa da mama veriyorum.

Doktor bebeğin beslenme düzenini 3. Aydan sonra yap demişti. Siz düzene koydunuz mu?

Nerelerdesin sen yahuuu
Çok mahcubum ya sorma. Ama biliyosunuz benim 3. Çocuktu. Biri ağlıyor diğeri yemek isterken diğeri tuvalet alışkanlığını bıraktı kıskanıyor sanırım 1 aydır onuda bezliyorum 4 yaşında. Okadar yoğunum ki. Anlatamam canım. :spor:

Bebiş biraz toparlandı da gireyim artık dedim. Tekrar kusıra bakmayın canlarım ya.

Sizlerden ne haber??

Çok mahcubum ya sorma. Ama biliyosunuz benim 3. Çocuktu. Biri ağlıyor diğeri yemek isterken diğeri tuvalet alışkanlığını bıraktı kıskanıyor sanırım 1 aydır onuda bezliyorum 4 yaşında. Okadar yoğunum ki. Anlatamam canım. :spor:

Bebiş biraz toparlandı da gireyim artık dedim. Tekrar kusıra bakmayın canlarım ya.

Sizlerden ne haber??
Estafirullah canım. Bu işin kusuru mu olur. Cok haklısın tabi. Herşey yolundaysa sıkıntı yok

Ay sabah sabah ne aksiyon yaşadık bizim kızla.. bu sabah kalktı oynaştık emiştik o ara bu kaka yaptı ,dünde kaka yaptığı için ben az birşeydir diye alt açma sermeden alıvereyim dedim sonra yakın yerde diye serdim.. altını açtım temizliyorum bi baktım devamı da geliyor,ayaklarıyla da sürekli oynuyor topuğunu kakanın içine sokacak sokmasın diye kaldırdım ayaklarını bu sakin sakin gelen kaka bi tazyikli gelmeye başladı :rolleyes: Neyse dışarı fışkırmadı Allah tan,alt açmanın üst kısmı da boştu baya az yukarı çekeyim de iyice bulaşmasın dedim ,havlusunu almaya gittim bi baktım çişte yapmış..
soyundum aldım kucağıma doğru banyoya,(buarada tek başıma sadece 1 kere yıkamıştım,o da küvetinde) suyu ayarladım yıkamaya başladım ki bizim ki bu sefer memeyi Buldu emmek istedi vermeyince de ağladı. neyse bağrış çağrış yaptık banyoyu şimdi de mışıl mışıl uyudu. Hiç böyle aksiyonlu kaka hikayemiz olmamıştı da anlatayım dedim, tatil baya yaradı galiba bizim küçük hanıma :confused:
Çok hoşmuş :KK66:

X