2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Kızlar metro markette sleppy 17,5 tl bütün numaralar ,uni baby yenidogan 6lı ıslak mendil 19,95 molfix alt acma 7,45
Cok uygun bakın isterseniz ayrıca mılfix altacm kaliteli ıslak mendil cok iyi rakam
Sleepy iyi markamı ben prima kullanıyordum ay İsrail malı kısırlık için. Birşeyler yapıyorlar demişler korktum değiştirsem diyorum

Canım çok geçmiş olsun ben ıspartadayım bulusalımmı kafan dağılır bende senin girmeni bekliyordum

uzines boş buldum canım çok teşekkürler

Kızlar doğal içerikli bir d vitamini önerisi olan var mi.. sağlık ocağının verdiği bitmek üzere. Ama paraben içermeyen zeytinyağı içerikli bir d vitamini ariyorim

biz
yakında tenekeleri takacaz

bize
Eczacı wellcare verdi kendi cocugunada bunu kullanıyormus fısfıslı kullanımı cok kolay arastr istrrsen biizmo bitti saglıkovagınkini veriyoruz paraben mi varmış içeriğinde yazmıyordu sanırım????

Kizlar koyde ishal salgini var sanirim bende yakalandim karnim agriyo cok sute gcmeyen hangi ilaclari kullanabilirm yada baska bi cozum varmidr
İlaç olarak ne kullanılır bilemiyorum ama dogal yollardan bişeyler denesen .haslanmış patates ,muz,türk kahvesi ,seftali filan

Ay benim dün aklıma geldiniz ne zamandırr yok diye..çok çokk geçmiş olsun inşallah birdahaki kontrolde bir sorun olmadığını öğrenirsiniz

Eki Görüntüle 2037969 Kızlar,günaydınn,ben bugun test Yaptım gene. Hatırlarsanız çatlatma iğnesinin 9.günü 5,73 10.gunu 1,20 12.günü 2,40 14. Gunu idrar testi yapmıştım cok hafif silik cızgı çıkmıştı Bulunduğum yerde merkez hastaneye uzam kan veremıyOrum bugun 16.günü gene test Yaptım cok hafif silik cızgı gene oldu iğnenin etkisi geçmemis midir?

Alla alla bizim dr hic oyle muayene yapmamisti
Bende bakayim yapiyor mu diye merak ettim

10.gün geçiyor diyorlardi çatlama iğnesinin etkisini canım hayırlısı olsun. Rabbim gönlüne gire versin.

Aa beni mi merak ettin :) bu psikopat ve takıntılı anne kim diye mi fotoğraf ekliyorum canım senin için
bebişinle çok tatlı görünüyorsun masallah yanlız ne kadar zayıfsın gözlerinde cok güzel insallah gözler sana cekmiştir :)

lilipit enikman ve beatrices i gördüm canım. Aslında burda herkesi kafamda canlandırıyorum böyle konuşmalara göre falan ama bitek seni canlandıramıyorum. Ablama benzetiyorum birde seni uzun boylu çocuk konusunda bilgili azimli falan:)

KIRMIZILIKUCUKKIZ canım üzülme bence de birşey yoktur inşallah. Belki bi tarafına yatmayı seviyordur bizim ki de devamlı sırt üstü. Bebekler yüzüstü yatmayı sever derler hiç durmuyor öyle. Ablamlar hep özele gidiyordu bebekleri ateşleniyordu devamlı doktor hep dişten diyormuş. Baktılar olmadı araştırma hastanesine götürdüler. Ok meydanında idrar yolu enfeksiyonu demişler yatacak demişler. Çok kalabalık pis dedi ablam yine özele geçti. Orda yatırdı bi dünya da para bıraktı. Ama bebek iyileşmemiş meger. Sonra ümraniye araştırmaya gittiler orayı beğendi çok güzel diyen özelde anlamadılar hiç. Çocuğun böbreklere kadar gelmiş enfeksiyon. Tam yeni yeni yürüyecekti hastanelerde kaldı. Orayı beğendiler ilgililer falan diyo ablam temiz diyo falan. İster sende ümraniyeye götür.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…