2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Günaydın hanımlar, güzel bir gün dilerim

Sabah sabah network.com.tr ye dadandım, 300 TL ye 75 TL indirim var, kimse beni tutamaz

Geçen hafta aldığım iki elbise de dün geldi oldular çok şükür, biraz göbek çıkıyor ama ise dönene kadar sıkılaşırsam giyerim tekrar eski kıyafetlerimi, kotlarım sortarim da oluyor tek sıkıntı üzerime oturan gömleklerim kapanmıyor sanırım o kısım gelecek yazdan önce zor

Benim sadece kafama şey takılıyor. Kayınvalidemler anne sütü alan bebeğin kakası kokmaz diyordu. Bizimki bildiğin kötü kokuyor. Gaz çıkarınca da kötü kokuyor. Sizinki kokuyor mu? Bu normal mi?
Kakası ilk zamanlar

ben 53 düm 58 de kaldıım kilomdan memnunum ama pantolonlar gecmedi sıktı bni bnde h&m den elbise aldım iki tane okula giyicm bayramda giyerim antalyadayım denize gidemedim şort aldım bayramda izmirdeyim dönünce deniz inş eylül ekimde deniz burda güzel 2 üst aldım 1 senedir alışveriş yapmıyorum 379 tl tutunca şok oldum:)))

mayısı bnde takip ediyrm sayfa ilerlemiyor ama biZdede aşırı ilerliyor gözlerim ağrıyor

Kızlar dünden beri çok hastayım. Ateşim bir düşüyor, bir çıkıyor. Her yerim ağrıyor. Öksürük, hapşırık, burun akıntısı ne ararsan var. Maskeyle emziriyorum ama onun da burnu akıyor. Sürekli ateş takibindeyiz. İlaç da kullanamıyorum. Sağlıklıyken insan yoruldum diyor ama hastayken bebek bakmak tam bir işgence. Kuzuma da faydalı olamıyorum. Demem o ki, uyuması, ağladı, yoruldum falan filan hikaye. Sağlık olsun yeter ki.

Aa beni mi merak ettin :) bu psikopat ve takıntılı anne kim diye mi fotoğraf ekliyorum canım senin için
Canım günaydın senin fotoğrafini gece gördüm sonra uyudum rüyama geldin bizim eve geliyorsun biz kk dan arkadaşız diye kendini tanıtıyorsun kızima bide çeyrek takıyorsun bi takım almışsın oturuyoruz birlikte çok seviniyorum geldiğine annemlerede ismini efsunsuz diye tanıtıyorum

Kızlar ne zamandır doğru düzgün okuyamadım yazdıklarınızı bizim gaz sorunumuz düzelmesi gerekirken iyice kötüye gidiyor gündüzleri sürekli ağlıyor hiç uyumuyor sürekli ıkıniyor kakasini rahat yapıyor ama gaz cikaramiyo kakasi da gazida nasıl kokuyor anlatamam emmek de istemiyor çıldırmaya az kaldı

Hosgeldn canim iyi olmana sevindm kizininda birseyi oldugunu sanmiyorum nette okuduklarimiza bakarsak coktan olmemiz lazmdi buyudukce birseyi olmadiginu gorceksin insallah sevgiler..

Ne güzel senin pek birşey kalmamış 58 çok iyi

Kizlar koyde ishal salgini var sanirim bende yakalandim karnim agriyo cok sute gcmeyen hangi ilaclari kullanabilirm yada baska bi cozum varmidr

Sorma bahar bugünlerde ataktayız hiç giremedim doğru düzgün. Benim bebişleri mi merak ediyorsun sen :) özelden göndereyim resim yarın istersen.
Yaa evet hemde nasıl merak ediyorum annesi. Ama bak burda da çok merak eden varmış. Bişey olmaz kuzucuklara allah'ın izniyle sen paylaş... Ben iki defa paylaştım dahada paylaşırım:) Ama Özelden isimlerini yazabilirsin bana

Tatlım hoşgeldin. Bu kadar açma arayı.
Bayağı merak ettim bide kaynanayla yaşamaya başladın ya .

Emin ol kızında bişey çıkmayacak. İnternetide çok okuma. Kafan karışır.
Bir tarafa çok yatma mevzusu bizde de var. Çocuk nasıl rahat ediyorsa öyle yatsın diye müdahale etmedim.
Sevgiler

Kizlar koyde ishal salgini var sanirim bende yakalandim karnim agriyo cok sute gcmeyen hangi ilaclari kullanabilirm yada baska bi cozum varmidr
Bende yakalanmıştım.
Bana verilen ilaçlar Reflor, muskopan. Artı bulantıya metpamid.
İçinde emzirenler Dr a danışsın dıyor. Ben hem serum aldım hem ilaçları kullandım çok kötüydüm.emzirmeyede devam ettim.

Canım ben tarif etmiştim ama sadece mukuslu kaka alerji belirtisi değil merak etme başka belirtiler de oluyor yanında

Hahah ilginç bir rüya olmuş :) nerede oturuyorsun ?

lilipit amin canım teşekkürler.. yatağa yatırdı saga dönüp bana baktı. Daha sonra nili ters çevirdi sola dönüp bana baksın diye nil dönmedi. Bu şekilde anladı. Ama eve geldim iki tarafa da dönüyor bence. Kafam karıştı. Hep tek tarafa doğru taşıma sol koluma da taşı ve yatağın yönünü değiştir gibi şeyler söyledi onları uygulamaya çalışıyorum ama 7 kiloluk bebeği sol kolumda tasiyamiyorum maalesef
kelebekmrve geçmiş olsun canım teşekkür ederim
A aydogdu06 kaynanam iyidir canım bana zarari yok da ben delirdim galiba
ozzzy28 geçmiş olsun canım
littlebee Çok teşekkür ederim canım

ozzzy28 çok geçmiş olsun en kısa süredr atlatırsın umarım

kelebekmrve gçmiş oldun canm bende o hastalığa yakalandım bi defa reflor buscopan ve serum yedim. İlaçları hiç kullanmadım. Doktr kullanabilrsin desede prospektüsünde emziren anneler doktora danışmalı vs yazıyodu. Bnde bu konuda biraz takıntılıyım. Bol bol ayran içtim ve patatesi haşlayıp yedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…