2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
köpüklü kaka aşırı gazlı bebeklerde olabiliyormuş..

benim kız yüzünden her türlü kakayı araştırdım..
Biri bana mukuslu kafayı tarif etmişti sen miydin efsunsuz Benimkilerin kakası bezi ikiye katlayıp açınca bildiğin uzuyor yani mukuslu öyle mi ne yapmam gerekiyor ben herşeyi de yiyorum maşallah bebeklerde ses yok :)) garibanlar.

Kaka sarı, benimki aşırı beslenmekten olmasın

Sorma bahar bugünlerde ataktayız hiç giremedim doğru düzgün. Benim bebişleri mi merak ediyorsun sen :) özelden göndereyim resim yarın istersen.

Aa sen de mi benimkileri merak ettin? Tanıdık olur deşifre olurum diye paylaşmadım hiç, çok isteyen olursa paylaşırım olmadı.

Oy cnmbnm neyimi merak edion ya

Burdan yas gostermek nasil oluo ama hic 37 gostermiuorsun
Ben seni 29-30 saniyordum nedense

Nasil Özlemisim burayii .. merhaba kızlar.. merak eden herkese @BahaRaslan99 @zehrayalcin87 kelebekmrve ve adını yazamadigim diğerlerine hepinize bol bol öpücükler ve yavrucuklariniza da.. en son devletteki ilgisiz doktorun kalça ultrason u konusunda ilgiszligini anlatıp dert yanmistim size. Birkaç gün sonrasında özelde kalça ultrasonuna gittik ben girerken umutluydum açıkçası fakat öyle olmadi . Kalca ultrasonunda açilar iyiymiş fakat oluşması gereken kemikler oluşmamış. Gecikme var dedi. Iki bez bağlayıp kanguru takmami önerdi. 3. Ayda tekrar bakılacak eğer yine olusmamissa duruma göre bakılacak dedi. O ne demek ben de bilmiyorum Birkaç gün sonra 2 ay kontrolü için doktorumuz a gittik. Kilo 6100 boy 59. Fakat orda da boyun kaslariyla ılgili bir sorun çıktı kafasını bir tarafa daha çok egiyormus . Canım sikkindi anlayacağınız. Bebegimle ilgilenmekle o kadar meşgul oldum ki buralara da girmedim. Bu arada ben Her gün yeni bir hastalık teşhisi koyup durdum yavruma. Netten okuyup ay kesin böyle kesin şöyle diye ruh hastası oldum. Analık ne zormuş. Hepinizi kucaklarimm

Gecmis olsun cnm
Boyunu nasil anladilar oyle
Insallah kontrolde duzelir nilin kemikleri

Kaka sarı, benimki aşırı beslenmekten olmasın

canım kaka sarı olması normal, mukuslu olması sadece alerji belirtisi değil
ben de herşeyi yiyordum sonra kaka bozulmaya başladı yeşil oldu aşırı sıvı ishal gibi oldu kaka yapma sayısı arttı derken derken bir sorun olduğunu annelik iç güdüsü anlıyorsun
şimdi kakada kan da var..
yani diyeceğim o ki bir sorun olsa anlarsın beslemeye devam kuzucukları...

Biz de seni özlemişiz. Kırmızı elbiseli fotoğrafı görünce mutlu oldum. Çok geçmiş olsun. Umarım 3. Ay kontrolünde hiçbişey çıkmaz. Canını sıkma annesi. Sevgiler...

Biz de seni çok özlemiştik bu kadar uzak kalma yinede. Acil şifalar yavruna hepside geçecektir eminim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…