2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Aa beni mi merak ettin :) bu psikopat ve takıntılı anne kim diye mi fotoğraf ekliyorum canım senin için

canım maşallah sana çok güzelsin gencecik anne
bebek bu kadarlıkken benim yüzüm fotoğrafı kaplardı
ay parçası değil direk ay gibiydi suratım
nasıl zayıflamayı başardın

kuzucuğun da ne güzel yaslamış başını omzuna

ayy hayal ettim de ne şeker bir tablo ya... keşke videoya çekme şansı olsaydı..
onun küsmelerini yesinler..şeker şey yersin yersin doyamazsın annesi

Canım çok geçmiş olsun geçen gün profiline tıkladım baktım en son temmuzda girmiştin..
anladım bir terslik olduğunu Rabbim şifa versin yavruna
hamilelikte kalpte parlaklıktır vs bir dünya stres yaşadın geçti gitti
bu da tedavisi olmayan birşey değil inşallah en kısa zamanda düzelir

Ay ne guzel gozun aydin
Bende ozlemisim
Ben ilkinde 13 ayda oldum
Yine olmam yaa
Olsam da rahatlasam oh

Ben de olmadım daha.. doktor emzirdiğin sürece olmayabilirsin dedi

çok geçmiş olsun canım.. kuzucuğuna geçmez inşallah..
eğer diyette değilsen vitaminli yiyecekler meyveler ye ki seni de bebişi de dinç tutsun..
umarım yakınlarda yardımcı olabilecek birileri vardır sana

ikimiz de alerjik anneyiz ya :) oradan karışmış
olsun yine de teyzenin ellerinden öperim

Sağol canım. Diyetteyim ama bir iki meyve var yediğim. Babamla eşim var. İkisi de yardımcı oluyor Allahtan

Aynen ya gaz bizdede kötüye gidiyor biz 4.aya girdik .aslında gazdan çok kaka olayı sorun bizde.kabiz değil ama kakasını 4-5 günde bir yapıyor ama çok zorlanıyor.mesela bugün 5.gun ve hala yapmadı.gecede çok ikindi sikindi ağladı.gaz çıkarıyor ama kaka olayı malesef.gazi da kakasida çok kokuyor doktor bağırsakta uzun süre beklediği için diyor.masaj yaptık poposuna yara var diye krem sürüyorum zaten .gaz ilacı iciriyorum.ama hiç fayda etmiyor.her gün sabah akşam zeytinyağı iciriyorum.zaten emmeyi de hiç istemiyor iyice moralim bozuluyor

Kızlar kizimda sanırım reflü var.buyuktrde bu aylarda olmuştu.pazartesi doktora gidicez ama işte o zamana kadar ne yapabilirim .ilk kizimda yaptiklarimi iyice unutmuşum.sadece baş kısmı yukarda olsun diye hatırlıyorum
Bu konuda bilgisi olan var mı neler yapabilirim

Benim bebeğin ayak parmağının biri birinin üstünde düzeltiyorum gene oyle iki ayağında da var böyle olan varmı

Canim benim büyükte vardı reflü, emzirdikten sonra 15-20 dk dik tutuyordum kusmayı büyük ölçüde engelliyordu, bir de yatağını eğimli yapmıştım beşiğin altındaki tahtanın altına kitap koyup yükseltmiştim başka birşey yapmadım 6-7 ay civarı geçmişti büyük ölçüde... ama bazı doktorlar gerekli görürse ilac da veriyor sanırım... büyüdükçe mide kapağındaki kaslar güçlenecek sıkıntısı kalmayacak kuzunun

Kabızlık iki numarada var, pazardan beri yapmadi, gaz rahat çıkarıyor koku da normal pis değil en azından hiç sıkıntısı da yok gibi bol bol cisli bez var ama kaka neden yok anlamıyorum... alerji olabilir tabi benimkinin sebebi...

Özel hastaneler tatilde çalışıyor mu acaba

Aa beni mi merak ettin :) bu psikopat ve takıntılı anne kim diye mi fotoğraf ekliyorum canım senin için
Çok tatlısınıız maşallah size
gokyuzututkusu sizede çok maşallah
Tatil telaşından tam inceleyememiş bir sürü minik bebek fotosu paylaşılmış. Hepsi çok tatlı maşallah
Bu halleri bize çok çektirdi ama çok özlücem

Çok geçmiş olsun canım, canın zaten sıkkın üstüne bir de bu hastalık çıkmış. Bir an önce ikinizde toparlarsınız inşallah. Canını sıkmamaya çalış

KIRMIZILIKUCUKKIZ Tekrar hoşgeldin canım, inşallah 3. Ay kontrolünde sonuçları güzel çıkar. Allah korusun aksi bir durum varsada erken teşhiş ve tedavi olması çok önemli. Bildiğim kadarıyla değerleri yine sorunlu çıkarsa kalçayı bir aparat ile destekliyorsun. Tam detaylarını bilemiyorum. Sen gönlünü ferah tut, inşallah güzel çıkacak sonuçları

Büyük kızım 7.5ve oğlum 5.5 yaşında. Ben çok zorlandığımı söyleyemem. Çok rahatım bu defa. Oğlum doğduğunda kızım 2 yaşındaydı. O zaman kabusu yaşamıştım resmen. Şimdi oyuncak bebek gibi bizim için. Elbirliğiyle büyütüyoruz.

Maaşallah çok hoşsunuz ikinizde.

Buda benim tospa oğluşum
oyy maşallah ikinize de..erkek kardeşimin de küçükken böyleydi saçları,en sevdiğim tip..bizim kızın zaten çok az vardı saçı,öndekileri döktü hiç kalmadı

Benim sadece kafama şey takılıyor. Kayınvalidemler anne sütü alan bebeğin kakası kokmaz diyordu. Bizimki bildiğin kötü kokuyor. Gaz çıkarınca da kötü kokuyor. Sizinki kokuyor mu? Bu normal mi?
benimki de sadece anne sütü alıyor ama çok kötü kokuyor..

çok geçmiş olsun canım,herşeyin başı sağlık gerçekten

Benim sadece kafama şey takılıyor. Kayınvalidemler anne sütü alan bebeğin kakası kokmaz diyordu. Bizimki bildiğin kötü kokuyor. Gaz çıkarınca da kötü kokuyor. Sizinki kokuyor mu? Bu normal mi?
Canim benim bebegiminde arada oluyor koku hem kakada hem gazda sadece anne sutu veriyrm. Kaka uzun zamandur sari degil bazen yesil bazen bazen acik yesil bazen koyu sariya yakin yediklerimden olduguna kanaat getirdm artik. Haa aklima gelmisken koyu yesil kaka ve gaz sorunu olan anneler ben koca kari ilaclarini hep kullanırım denerim. Koyu yesil ve damla kullanmama ragmen arada olan gaz yani ikisi bi arada hem yesil kaka hem gaz sorununa bizim buralarda püse derler katrandan yapilir bi el kadar bi beze azcik püse cok az ama bulassin yeter ustune saf zeytinyagi bunu tam gobek altina denk gelecek sekilde koydum ertesi gunu hemen kaka rengi sariya dogru dondu cikmayan gazlar cikar oldu iko kere denedim sonuc basarili denemek isterseniz. Püse eczanelerde aktarlarda bulunabilir. Rengi siyah kokusu keskin

Saçlara gel masaallah kuzuna:) ben resim ekleyemiyorum yasak babamiz cok fena yasakçı muhafazakar ama ben değil:) burayi takip ediyot resim ekleyip eklemedigime bakmak icin saplanti haline geldi:) bu yazdigimida okusun cok takinti iyi degil kocacim

Az az sık sık besle.yataginin en altina bir destek koy.sadece bas degil tum vucudu egimli olmali.ve mumkunse uykuda kusmalara karsi yan yatir.

Bize de doktorumuz başı yuksekte yatır dedi.gaviscon insant diye bi toz verdi sabah akşam kullanmam için.bide serum fizyolojik günde üç sefer uygula dedi .bide nane demleyip bir cay kasıgı verebilirsin dedi mideyi rahatlatıyomus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…