2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331

Demek bizimkinde yokmuş sadece koku durumu.

Çok teşekkğrler canım cevabın için

Benim sadece kafama şey takılıyor. Kayınvalidemler anne sütü alan bebeğin kakası kokmaz diyordu. Bizimki bildiğin kötü kokuyor. Gaz çıkarınca da kötü kokuyor. Sizinki kokuyor mu? Bu normal mi?
Bizim bebek zaten kakayı gürültülü ve gazla beraber yapıyo. Dediğin gibi daha altını açmadan bile o çıkan gaz çok kötü kokuyo ve kakası da kötü kokuyo

Oy diodun biz kilolu sevmezdik bizim ki tosun oldu die
Bu ne pofuduk bi tosuncuk
Maslalah subhanaallah yerim
Ya sorma kınadık başa geldi. Ben birine bakarken ilk kilosuna bakarım Eşimde öyle. Kardeşimi tosun diye çağırıyor falan. Çocuk tosun oldu hemen Mamayı kestim. Çatık kaşı sevmezdik. Sürekli kaşını çatıyor bebek. Bende arkadaşla dalga geçmiştim 40numara kadın ayağımı olur diye. Benimkide 40oldu. Hatta hamilelikte bin eşimin 42numara ayakkabısını bile giydim:)
Hamilelikte birisi 27kilo aldım dedi ohaa dedim bende 25aldım:)
Siz siz olun kınamayın:)

Maşallah prensese
Kayıpsın maviş?

gokyuzututkusu maşallah anne ve oğluşa.saçlara bayıldım.
uzines kilon kaldı ya yeni bişeyler alıyor musun giyecek. Kabullendin mi kilonu. Ben sırf kilodan yarım gün işe başlamayacağım.
Hatta ücretsiz izin planı yapıyorum.

degemen çocuklarının o anını düşündüm de çok komikmiş..çok hoşuma gitti. baya eğlenceli hale getirmişler..
ne güzel 3 kardeş olmak.. Allah hepsine sağlıklı uzun ömür versin

Ya araştırırken bikaç örneğe denk geldim bebeklerin 1-2 yaşına kadar farkedilmemiş falan. Hatta instagramda bi kadın var bebeği kalp hastası o da yazmış doktor farketmedi falan diye iyice korktum
Bizimki de öyle. Ekosunu yapan doç dogumdan sonra kontrole getir demişti. Geçen hafta gittik, bi sıkıntı çıkmadı.

degemen çocuklarının o anını düşündüm de çok komikmiş..çok hoşuma gitti. baya eğlenceli hale getirmişler..
ne güzel 3 kardeş olmak.. Allah hepsine sağlıklı uzun ömür versin
Amin canım sağolasın, artık bebek büyüdü, onlar da iyice kabullendiler. Keyifli zamanlar başlıyor yavaş yavaş. Allahım hepimizin evladını bağışlasın

İnanır mısın koca bir yazı 2 tane elbiseyle geçirmiştim ama iş başlayacak almam lazım. Şort, pantalon ve etek de sıkıntı var çünkü artık kocaman bir popom var hiçbirşey geçmiyor. Ben elbise alıcam bol bol hala ümidim var

Amin canım sağolasın, artık bebek büyüdü, onlar da iyice kabullendiler. Keyifli zamanlar başlıyor yavaş yavaş. Allahım hepimizin evladını bağışlasın
Canım kaç yas var cocuklarının arasında.bizimkinde altı yas oldugu için ben epey zorlanıyorum.sanki ilk cocugummuş gibi oldu.o yuzden cewremdekiler diyoki üçüncüyü yapacaksan hemen yap.tabi benim şuanki psikolojimle aslaaa düşünmüyorum ama ilerde kesin düşünürüm. Zor mu acaba üç cocuklu olmak

Ben yeni bişeyde alamıyorum. Çunku yakıştıramıyorum.
Haaa bu arada hayalimdeki uzines i söylim:)
Ne alakaysa odtude öğretim görevlisiymiş:)
Halbuki mersindesin biliyorum.

Burada en merak ettiğim bebekler ikizler.
En merak ettiğim annede zencefil:))))

Evet benim oğlumda da var o terleme boncuk boncuk ilk zamanlar yoktu ama şimdi kilo aldıkça arttı. Daha çok efor sarfediyor bence ciddi birşey değildir her ay kontrolü yapıyor doktor. Yeğenleriminde çok terlerdi. Ama için rahat etsin istersen yaptırmakta fayda var tabi

Çok teşekkürler rahatladım biraz. Siz ekoyu neden yaptırmıştınız ? Bizim hiç doğumda eko falan bakılamdı kimse de kontrol ettir demedi
Bizimki de öyle. Ekosunu yapan doç dogumdan sonra kontrole getir demişti. Geçen hafta gittik, bi sıkıntı çıkmadı.

Sadece terlemesi değil ki emerken soluk soluğa kalıyo koşmuş gibi. Memeden ağzını çekip derin derin nefes alıp veriyo sonra emmeye devam ediyo ama 2 dk da bi yapıyo bu memeden çekilip nefes alma işini.

Aa beni mi merak ettin :) bu psikopat ve takıntılı anne kim diye mi fotoğraf ekliyorum canım senin için

Eklentiler

• IMG_7594.JPG
    42,4 KB · Görüntüleme: 129
Sadece terlemesi değil ki emerken soluk soluğa kalıyo koşmuş gibi. Memeden ağzını çekip derin derin nefes alıp veriyo sonra emmeye devam ediyo ama 2 dk da bi yapıyo bu memeden çekilip nefes alma işini.

benim kizimda ufurum var.yenidogdugunda eko cektirdik herhangi bir sorun teskil etmemekle birlikte 6.ayda tekrar kontrol ekosu cekilecek.Aylik kontrollerde doktorumuz cok sukur gitgide azaldigini soyledi,insallah 6.ayda tamamen biter.
Senin sordugun konuya gelince kizim direk emmiyor ama biberondan her zaman cok hizli iciyor,nefes alip vermesi de oyle.Sem yine de icin rahat etmesini istersen bir goster ama bu tarz bisey olsaydi 3.ay bitiyor anlarlardi gonlun ferah olsun.

Çok teşekkür ederim cevabınız için. Kızınızda üfürüm olduğu nasıl anlaşıldı ?

Aa beni mi merak ettin :) bu psikopat ve takıntılı anne kim diye mi fotoğraf ekliyorum canım senin için
Kilolu esmer orta yaslı saçları kıvırcık hayal ediyodum.baya sasırdım
Bu arada üzülüyodunuz gögsümde yatmıyo bebegim diye ama masallah bu poz cok güzel allah bozmasıb

Aaaa teşekkür ederim canım.
Ahh güzel kız hayat o kadar güzelki ufak şeyleri takmayacak kadar hemde.
Bi rahat ol yaa:))
Bebişin de çok tatlı maşallah. İsmi ne?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…