2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
O hesaplamaya göre Benim bebeğim ortalamanın altında kilosu Şimdi tulum giydirdim içine iki tane girer birde 1-3 aylık bedeni boy iyi ama kilosu az içim içimi yiyor günde 1 kez mama veriyorum az mı veriyorum bu ay sanki kilo aldı ama 1 kilo aldı günde 1 kez kaka yapıyor ne yapacağımı bilemiyorum göğüslerim dolu dolu olması 5 saati buluyor gündüz yumuşak çünkü sık emiyor sütüm azaldı gibi hissediyorum
Boyu ne kadar? Göğsün yumşak olması sütün az olduğunu göstermez bildiğim. Bizimkinin boyu da kilosu da ortalamanın altında. Doğduğunda 52 cm di, 3360 dı ama büyüyemedi alerjiden. Psikolojim çok bozuk.

Boyu ne kadar? Göğsün yumşak olması sütün az olduğunu göstermez bildiğim. Bizimkinin boyu da kilosu da ortalamanın altında. Doğduğunda 52 cm di, 3360 dı ama büyüyemedi alerjiden. Psikolojim çok bozuk.
Alerjik bebeklerin gelişimini araştırdın mı belli bir noktadan sonra toparlayacaktır eminim.

İyi geceler arkadaslar.benim için büyük denecek bi derdim var.belki aranızda yardım eden olur
Şöyleki ;bi ksç kez cok afedersiniz ilişki durumu oldu fakat her defasında cok feci yanma hissettim
Kafama cok takılıyo bu durum neden olmuş olabilir acsba
Birde bazen sarı bazen acık kahve bazen acık pembe seklinde akıntım dewamlı oluyo.ama koku kasıntı filan yok
Off doktora gitmek istemiyorum,bi sizlere danışayım önce dedim:KK43:

Tövbeler tövbesi kızlar bebek beşiğinde yanimda uyuyor ben de öyle tel kurcaliyordum sıfır ses sadece tel ışığı cibinlik niyetine örtüsü de var derin de uyuyor birden bir çığlık attı yok böyle birşey kabus mu görüyor bu bebekler ödüm koptu aldım meme verdim biseyler okudum üfledim bu da hiç bir şey olmamış gibi uyumaya devam etti .... neden yapar ki bir bebek bunu

Benim kız gündüz uykusunda yaptığı oluyo. Gaz sancısından. Gazını çıkarmaya yardım ediyorum rahtlıyo.
Gaz sancısı kadar kötü bişey yok gerçekten. Ben o yüzden hastanelik olmuştum bi kaç yıl önce

İyi geceler arkadaslar.benim için büyük denecek bi derdim var.belki aranızda yardım eden olur
Şöyleki ;bi ksç kez cok afedersiniz ilişki durumu oldu fakat her defasında cok feci yanma hissettim
Birde bazen sarı bazen acık kahve bazen acık pembe seklinde akıntım dewamlı oluyo.ama koku kasıntı filan yok

Akıntı için doktorruna sor yine de canım.
Kayganlaştırıcı jel tavsiye ederim ben.

Cok sagol canim benim ben artik umidimi kestim onlarin iyi olmasi konisinda yani ben neden buraya tek gelemiyorum mesela illa pesimde biri geldik bak insnlar findk topluyo bunu biloyolardi gitmeyelim.dedim kimse bebegi gormuyo ben evde tekim aksam da uyiyo zaten kimse sevemiyo uyandrsam niye uyandriuosun cocugu diye laf ediyo yok ellerininyiladilarmi yok ustuni degstlermi yok komsuya gitme yok soguk disari cikartma e niye geldik biz buraya cocgu fanusa koyalim o zaman kardesim kucagina aliyo bama ordan bakiyo noye veroyosun gibisinden ya ben bunu ilk defa diyorum ama pismanim yaa boyle bir evlilik olur mu bebekle duzelir diye umuyordum ama yok sanmiyorim neyse o kv kp pesimze niye takildi ya bi kere de gelmeyin ben buraya hepmsizinlemi gelmek zorundayim amaann yine sinirlendim cok yazdim canim k.bakma
Ya Mervecim senin eşinde mi ordulu.yani kalacak yeri var mı yoksa hepiniz sizin annede misiniz? Yani annene çok yük olmuştur bide fındık zamanı. Bi zahmet karışmasın eşin, insanlar torun sevsin yeğen sevsin. Ay sinir oldum yine eşine. En güzeli yalnız geleceksin Ohh. Kalsın evde yalnız. Bizimki annemden için yok elini iyi yıkamadı diye zırvaladı. Burnundan getirdim 20gun anneme geldim biliyorsun. Hemde işe gidince taksiye atlayıp çıktım.
Şimdi hiç karışamıyor..
Bir çocuk sende mi var diyecen o olcak..

Seni de merak ediyoruz amaaa
:) sesli güldüm valla.
Kendimi kötü hissediyorum şişman falann işte anlarsın ya... Ama her an bir sürpriz gelebilir... Aynı sürprizi de bekleriz tatlım:))

Gündüzleri uyumuyor ama geceleri uyuyor çok şükür diyordum, bebek 2 saate bir uyanır oldu. Nolcak benim bu halim :bicak:

Bnm üçüncü seferden sonra düzeldi. Kesinlikle kayganlastirici şart. Akıntı bende de var. Bazen adet oluyorum sanıyorum ama.bi bakmışsın tertemiz in bir kaç gün. Ben de bi görünseler acaba bilemedim.simdi.

Canım benim de öyle acıyordu ben iki denemeden sonra bıraktım. Bende de akıntı çok uzun zaman devam etti. Ne zaman kesildi o zaman herşey normale döndü. Taaa dördüncü ayda malesef. Bu arada ben doktora da gittim hiçbir sıkıntı yok dedi. heksi heksi

En pratik boba, fiyatı yüksek gelirse neko bitter ya da herhangi bir neko baby size.
Ben ergo 360 cool air aldım 4 farkli pozisyonda oturtabiliyorsun bizimkiler dışarı dönük seviyor tam kucakçı oldular. Ama şimdilik bebişleri koyunca bacakları kızarıyor. Aparatsız 4. aydan sonra demiş. Bayram sonrasına bıraktım oysa ne çok heyecan yapmıştım.

Kızlar bugün uçak ile iki saat yolculuk yapıcam oğlumla tek başıma. Geçen sefer çok ağlıyor diye Dr tavsiyesiyle fitil vermiştim ve yalnız değildim. Sorunsuz geçmişti. Bu kez genel durumu daha iyi olduğu için fitil vermiycem. İlaç fazla kullanmak istemiyorum ama epey korkuyorum sorun çıkarsa diye. Sallanmadan veya omuzda zıplayarak uyumuyor bebeğim. Yanıma bebeğin pikesini alicam sallamak gerekirse hosteslerle sallariz belki. . Var mı önerisi olan?
Bi de iki hafta kalcama. Unutmamak gereken neler var ?

Ya Mervecim senin eşinde mi ordulu.yani kalacak yeri var mı yoksa hepiniz sizin annede misiniz? Yani annene çok yük olmuştur bide fındık zamanı. Bi zahmet karışmasın eşin, insanlar torun sevsin yeğen sevsin. Ay sinir oldum yine eşine. En güzeli yalnız geleceksin Ohh. Kalsın evde yalnız. Bizimki annemden için yok elini iyi yıkamadı diye zırvaladı. Burnundan getirdim 20gun anneme geldim biliyorsun. Hemde işe gidince taksiye atlayıp çıktım.
Şimdi hiç karışamıyor..
Bir çocuk sende mi var diyecen o olcak..

:) sesli güldüm valla.
Kendimi kötü hissediyorum şişman falann işte anlarsın ya... Ama her an bir sürpriz gelebilir... Aynı sürprizi de bekleriz tatlım:))
Aynen bir kuaför sonrası belki :)

Günaydın herkese:) şu çocuğu gece uyuyor, arada uyanmıyor diye endişelenen analara sesleniyorum; gidin evlatlarınızın ayağını filan öpün:KK70:
Benim enik kurulu saat gibi. 21:30 yat/ 23:30 meme sonra uyku/ 3:30 meme. Sonra belki uyuur belki konuşmak ister, belki sarılmak ister... 6:30-7:30 baba saati. Babaya dil döker :) Şimdi yine uyuyor ama kucakta. E enik kucağımdayken ben uyuyamıyorum...
Uyku denen arkadaşı çok özledim:)

Günaydın herkese:) şu çocuğu gece uyuyor, arada uyanmıyor diye endişelenen analara sesleniyorum; gidin evlatlarınızın ayağını filan öpün:KK70:
Benim enik kurulu saat gibi. 21:30 yat/ 23:30 meme sonra uyku/ 3:30 meme. Sonra belki uyuur belki konuşmak ister, belki sarılmak ister... 6:30-7:30 baba saati. Babaya dil döker :) Şimdi yine uyuyor ama kucakta. E enik kucağımdayken ben uyuyamıyorum...
Uyku denen arkadaşı çok özledim:)
Bizde aynıyız. Yalnız değilsin....

X