2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331

Canım benim bebeğim de öyleydi ben doğduğundan beri burnunu temizlememiştim,meğersem burnu tıkalıymış.Sen gün aşırı serum fizyolojikle aspirasyon yapıyor musun? Yapıyorsan o zaman tıkalı değildir büyük ihtimal.Bu 3.ayla 3,5.ay arası bebekler meme reddi yapabiliyormuş ama sakın vazgeçme zorla da olsa vermeye çalış,bırakırsan öyle gidiyormuş çünkü

Merhabalar bebek bezi prima premium care kullanıyorum çok çok memnunum ve n11 com da tanesi 35 krş lara gelicek şekilde aldım sizlerde bir bakın isterseniz oldukça avantajlı oluyor
Canm ben geçen baktım okadar ucuza bulamadm link atar msn rica etsem? Gerçi ben 3 numara baktm sen başka no aldıysan ondan olabilir

Böyle bakınca benimki ucuza geliyor sanırım. Günde 3-5 arası gidiyor çünkü.
Günaydın hanımkız:)
Günaydın canım sen gecen de yazmıştın 6 saatte degiştiriyorum diye, bende daha mantıklı diye düşünmüştüm ama 3 numaraların siparişini vermiş bulundum.
Yalnız 4 numarayı seninkilerden alıcam uyku eğitimi zamanı da geliyor gece hiç bezi değiştirmemek için.
Neler deniyorum ne masajlar oyun halısında tepinmeler yüzüstü sırtüstü hareketler dr bana bol su iç dedi. Bşr de meyveyi çok tüketmeye başladım lifli gıda sonuçta. Çocugun bir sıkıntısı yok ilginç bir şekilde ama düzelicek diye düşünüyorum bekliyoruz :)

Ekmek un ve sudan oluşuyor, sorun olmaz. Ama aklın kalıyorsa, un ve suyu boza kıvamında çırpıp krep yapabilirsin.
Soğan sebze, dokunmaz. Salça domates kaynaklı olduğu için dokunabilir.
Yufka da un ve su.
Sanırım Ankara makarna tüketiyorlardı. Barilla vs bulaşma olabilir. Evde Bim'in makarnası bir de arbella var, onları da bulaşma yok diye almıştım. Baktım paketlere, uyarı yok.
Ben hindistan cevizi kreması aldım Alpro'dan. O da biraz değişik ama güzel bir tat. Kahve içine, makarna sosu olarak filan iyi oluyor. Kurabiyelerde yağ/süt yerine kullanabilirsin.
Bir de makarnalütfen sitesinde alerjik bebekler için yoğurtsuz tarhana filan var. Sebze makarnaları, onları da alabilirsin. Sahibesini tanıyorum ekşisözlük'ten, dürüst bir hanımdır.
Ben kendim süt ürünleri/tüm şekerler alerjisine sahip olduğum için çoğu şeyi biliyorum.
Oğlanda da tekli gıda var, ama ben de bazen hata yapabiliyorum (geçenlerde ekler yedim volavan hamurunun yumurtadan yapıldığını unutup)
Sen rahat ol, yakında alışırsın, zaten ek gıdaya ne kaldı, toparlanır herşey.

Bal ın alerjen olduğunu bilmiyordum ben her sabah yiyorum her içeceğime de katıyorum bu kadar ay boşuna mı yaptın diyeti :/

Facebook ta yeni bir yazı okudum kadının sütü çokmuş 60 litre süt sağıp anne sütü almayan bebeklere bağışlamış. Kızını böcek ısırmış anne.sütü ile banyo yaptırmış ertesi.günü iz kalmamış bile. Sizde orayı anne sütü ile.silin belki faydası olur

Kızlar daha önce çok konuşuldu biliyorum kusura bakmayın tekrar sorduğum için. Kanguru almaya niyetim yoktu ama şu sling denen şey beni çileden çıkardı. Bir türlü ayarlayamıyorum. Kısa süreli, yanlız bebekle dışarı çıkabilmek istyorum. Bebek arabasını bagajdan çıkar üstüne ana kucağını oturt vs zor geliyor. Eşim yokken de dışarı çıkabilmek istiyorum. Sonuç olarak kanguru almaya karar verdim. Ama şu sling gibi ayarları çıldırtmayacak ayarları pratik birşey olsun istiyorum. Bir de kumaşı terletmeyecek birşey olsun istiyorum. Önerisi olan varsa bekliyorum. Sevgiler...

Dogdugundan beri hep mama aldi.
Aynen dediginiz gibi sulu,partikullu,altinsarisiydi anne sutunu de verdigim donem.ara ara mukus ta oluyordu.hatta bir ara kan bile gormustum.

Sonra sadece mamada azcik daha kivamli kaka ama kabizlik degil.

Bizim de kaka problemimiz vardı. Annemlere geldiğimden bu yana günde iki defa yapıyor. Annem kahvaltıya hep taze incir koyar. Ona bağlıyorum bir dene istersen.

Sağolasın arkadaşım, sen nerelerdesin? Uzun zaman oldu senden haber almaya, meleğin ile hersey yolundadır umarim

Kızlar şeftali alerjenmi acaba? Benim oğlumdada mukuslu kaka var o yüzden dikkat ediyorum biraz şeftali yicem alerjen olabilir diye yemiyorum

Bana doktorumuz sadece Nuhun Ankara makarnası yiyebilirsin diğerlerini asla dedi efsunsuz bilginiz olsun.

Ekmek bende yiyordum. Doktorumuz mayalarda peyniraltı suyu olabiliyor evde kendin yapabiliyorsan daha iui olur dedi. Geceleri bitmek bilmeyen bir kaşıntısı oluyor yüzünde acaba ekmektenmi diye şüpelenmedim değil cunku yeterince katı diyetteyim.

Tuniko.com'da bayram indirimi var. Bir bak istersen

Geçmiş olsun. Yediklerini gözden geçirelim mi?
Sizin bebeklerdeki alerji bende olduğundan daha kolay takip edebiliyorum.
Ankara makarnasını marka olarak belirttim ben de, ama diğer bulaşmayanları da olur diye biliyordum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…