2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
oğlanı doydum. Kısa kollu delikli bir zıbın ve çorap ile duruyor. Camda açık. Sabah biraz serin gerçi bacaklarına muslin örttüm incecik . Birazdan onu da acicam. Ama taşa basıp hasta olmaması ilginç g

Sagolun hanımlar. Tavsiyeleriniz uyacağım. Daha on beş günlükken KV ve kaynim evimize gelip bağırıp üstümüze yürüduler. Eşimi aradım gitsinler evinizden diye. O günkü krizden sonra zaten ben iyice afalladim. Oglumda hastaydı iğne vuruldu bi hafta . O halimle kardeşimle evi taşıdım hızlıca. Şimdi de İst sıcağında yapış yapış ailemle yaşıyorum. Herkesten uzaklaşmak istiyorum artık. Allah hepimize sağlık ve sabır versin.

Sallama konusunda bende öyle diyordum şimdi hamakta ancak duruyor, çığır açtık yani. Ha bazen hamakta durmuyor. Omuzdan sonra Hamak yapıyoruz bazen.

Geçmiş olsun ndn öksürüyor acaba

heksi gerçekten yaşadıkların zor canım, allah yardımcın olsun.. Stres oldukça bebeğine daha çok sarıl, daha çok ilgilen bırak ağlasın duyma. Bebek ağlama sesine ben alıştım ne yaparsam yapayım susmuyor, bende sinirleniyorum artık duymamaya çalışıyorum, dans ediyoruz, ayakta sallıyorum bir şekilde atlatıyorum yalnızken ama misafir varsa yada ailemden birileri varsa panik oluyorlar, neden susmadı, bişeyimi var diye o zaman bende geriliyorum, panik oluyorum. Tek başına olsan daha kolay atlatırdın bu süreci, kalabalık atlatmakta çok zor.

Günaydınlaarr,
Sürekli sorular soruyorum ama bunu sormam gerekli :)
Anne topuzundan çok sıkıldım, saçlarım kıvırcık olduğu için fön tutmuyor bu sıcakta.
Kendi haline bıraksam kabarık kıvırcık bonus gibi oluyor, şekil versem 1 saat sürüyor 10 dkda bozuluyor..
Brezilya fönü yaptırmak aklıma geldi, keratin kullanıyorlar, emzirirken bebek için bir zararı olur mu?

Ya ne görüşüyorsun bu dengesizlerle hastalar hasta böyle tipler var etrafta gerçekten

Çok alemsin sen

Kızlar doktorsitesi diye site var, orada dr seçip soru sorabiliyorsunuz, sorunuz cevaplandığında size bilgi maili geliyor.
Brezilya fönünü kuaföre sordum, "saç derisine birşey sürmiyoruz, geçeceğini sanmıyorum ama içinin rahat etmesi için dr. İle görüş" dedi

Sağlık bakanlığından onaylı 1-2 marka olduğunu söylemişti kuaförüm. Diğerleri kaçak. Ama bildiğim hepsinde kimyasal var. Kanserli bir kadın yaptırmak istemiş kuaför yapmamış öyle anlatmıştı

Kizlar gunaydin..tatildeyim giremiyorum pek..bebegimin agzindan surekli kopuk geliyor..55 gunluk..sadece anne sutu aliyor..acaba bu durumun nedeni ne olabilir?bi de bebeisime su icirsemmi acaba..burasi asiri sicak..acaba susuz mu kaliyor?

Kizlar gunaydin..tatildeyim giremiyorum pek..bebegimin agzindan surekli kopuk geliyor..55 gunluk..sadece anne sutu aliyor..acaba bu durumun nedeni ne olabilir?bi de bebeisime su icirsemmi acaba..burasi asiri sicak..acaba susuz mu kaliyor?
Bizimkide köpük köpük, sorun yok normal bişey.
Bizim dr havalar çok sıcak bikaç çay kaşığı ver dedi, arada hava çok sıcak olursa günde 1-2 çay kaşığı veriyorum

Bebek buyudukce kendı kendıne uyumuyor
Uykuya dalmayı bılmedıgınden aglar aglar
Bu noktada uykuegıtımı devreye gırıyor
Beceremedıgımtek sey

Ben hamile kaldığımı bilmeden yaptırmıştım brezilya fönü , yaptırdığım gün hamile olduğumu öğrendim. Çok korkmuştum baya arwştırmıştım benim kuaförüm üzerinde anne ve bebek resmi olan bi keratin bakımla düzleştirmiş saçımı yani formaldehit olmayan en zararsızı. Ama tabi öyle bile olsa kimyasal. Bencr emzirirken yaptırmayın en azından 6-7 ay bekleyin

Cnm oksuruk devam ederse mutlaka gıdın bencede
Cıgerlerıne ınmesın aman aman

Benim de kıvırcık bonus kıvamında. Brezilya fönünün zararsız olanı var ama devamlı yaptırmak gerekcek. Ben balıksırtı örüyorum devamlı

Bizim kıza da bi haller oldu. Toplam 3 ayda ağladığını 2 günde ağladı heralde. Ben de şöyle akıllı böyle uslu diye anlatıyordum annemlere. Şok oldular resmen katıla katıla ağladı. Herhalde hava değişikliği oldu karadenizden akdenize gelince. Bi de ellerini keşfetti. Dakikalarca elini inceleyip öyle uykuya dalıyor.

Mahcup ediyorlar bizi :) bizim ki de evde iyi annemlere KV te falan gidince bi ağlıyor :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…