2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
mrblar arkadaşlar. damdan düşenin halinden damdan düşen anlarmış ya sizi burada görünce çok mutlu oldum gerçekten:) 3 haftalıkken 3236 idi... 3gün sonraki, yani 3+3 haftalıkken beta değerim 16000 oluverdi. şimdi bu neyi gösteriyor. şoktayım yardım lütfen

Kizlar merhaba hepinize @a_s_y_a_ canim cok gecmis olsun umarım dis gebelik degildir
Benim bugun sari akintim oldu sabahtan beri bu normal mi kizlar ? Normal diye biliyorum ama yine de bilgi alayim sizden de :) bekledigim mide bulantısı bugun itibariyle yavas yavaş kendini göstermeye basladi cok mutluyum umarim kendimi kandirmiyorumdur bu konuda :)

akıntının artması normal canım
keşke bulantın hiç olmasaydı...iştahsızlık çok kötü

Canım kendini üzme strese sokma kesen sağlamsa tutunur inşallah Allahım sana bağışlasın yavrunu inşallah
Ben de bugün yere tepsi düşürdüm ve çok ani bir şekilde irkildim inşallah bişey olmamıştır ben de çok korkuyorum Allah hepimizin bebeklerini bize bağışlasın :dua::KK61:
Korkma canım bişey olmamıştır inşAllah inşAllah sağsağlim atlatalım bu süreçleri

mrblar arkadaşlar. damdan düşenin halinden damdan düşen anlarmış ya sizi burada görünce çok mutlu oldum gerçekten:) 3 haftalıkken 3236 idi... 3gün sonraki, yani 3+3 haftalıkken beta değerim 16000 oluverdi. şimdi bu neyi gösteriyor. şoktayım yardım lütfen
Aynı hastanede mi baktırdın belki ikizdir ikiz gebelikler de de böyle olabiliyor

evet aynı hastane. ama doktor her şey normal dedi.
Hergün ikiye katlıyo betahcg değeri öyle hesaplarsak normal 15000 civarı çıkıyo verilme saatlerini düşünürsek böyle olması normal kabul edilebilir bende ilk baktırdığımda 104 tü 4. Gün tekrar bakıldı 1010 olmuştu

yani bu artış 20. gün 500, 22. gün 1000, 24.gün 2000.... şeklinde mi

Kızlar lekelenmeler sorunum için bugün doktora gittim. Progestonu 200 MG günde 2 kere yaptı. Rahimde kese iyi yerde. Rahimde kanama yok veeeeeeee Miniğimin kalp atışlarını duydum. 6 hafta çok önemli, istirahat dedi, seyahat ve ilişki yasağı koydu. Benden güzel haberler böyle. Dualarınızı eksik etmeyin
Hayırlı olsun canım... cok sevindim. sağ salim kucağına alırsın inşallah...

İşyerim ataşehir, evim çekmeköyde . MEdicalpark göztepede mehtap yazıcıoğluna gidiyorum, bakalım bi deniycem, baya mthini duydum burada, öylelikle seçtim :) urbet elde olunca tavsiye eden kimse çıkmadı, kendi kendime buldum :), sen nerdesin canım ?

Aynı doktora gidiyoruz, için rahat etsin gerçekten çok iyi bi doktor herseyi en ince ayrıntısına kadar söylüyor aklında soru işareti kalmıyor, ben mehtap hanımdan çok memnunum tek olumsuz tarafı çok yoğun olduğu için muayene sırası bekliyorsun

kızlar geç döllenme oluyor tamamda kaç gün geç döllendiğini nasıl öğrendiniz :110: benimki de geç döllenme dedi doktor ama şuan kaç haftalık dediğimde 4 yada 5 haftalık diyebiliriz haftaya perşembe gel kalp atışlarını duyarsak ozmn 6 haftalık olmuş diyeceğiz dedi:KK76: 3 gün geç döllenmiş yazmışta bir arkadaş merak ettim :anneadayı:

Kizlar merhaba hepinize @a_s_y_a_ canim cok gecmis olsun umarım dis gebelik degildir
Benim bugun sari akintim oldu sabahtan beri bu normal mi kizlar ? Normal diye biliyorum ama yine de bilgi alayim sizden de :) bekledigim mide bulantısı bugun itibariyle yavas yavaş kendini göstermeye basladi cok mutluyum umarim kendimi kandirmiyorumdur bu konuda :)

Sari akıntı doğuma kadar devam eder buyük ihtimal.

Ayyy masallaah masallah. Insallah bi daha kanamalar lekeler gormeyiz. Inan hala en ufak bi akintida elim yuregimde birsey mi var diye. Su 12.haftayi gorsek hepimiz bi oh cekicez gibi ama... :) Dualarim sen ve minnak bebeginlee insallah hersey cok daha guzel olacak buyuduklerini dogduklarini da gorcez :)

Aman dinle canım bende akıntı için gidip kalp atışını duydum.
Maaşallah bebişe :-)

Canım rahim genişlemesi ile alakalıdır bence.

Hayırlı olsun canım... cok sevindim. sağ salim kucağına alırsın inşallah...

Kızlarrr çok teşekkür ederim, Rabbim hepimizi ve bebişlerimizi korusun, sağlıkla mutlulukla kucağımıza alalım. Ilk 3 ay çok çok önemliymiş, kaldı 6 hafta. Acaba nasıl geçecek gel de bana sor

Aynı doktora gidiyoruz, için rahat etsin gerçekten çok iyi bi doktor herseyi en ince ayrıntısına kadar söylüyor aklında soru işareti kalmıyor, ben mehtap hanımdan çok memnunum tek olumsuz tarafı çok yoğun olduğu için muayene sırası bekliyorsun

Aynen canım çok yoğun, bugün tam 2 saat 15 dk sıra bekledim. Ama gerçekten iyi bi doktor :) sanırım normal doğum yanlısıymış. 2-3 hafta sonra gel dedi bana

Kızlarrr çok teşekkür ederim, Rabbim hepimizi ve bebişlerimizi korusun, sağlıkla mutlulukla kucağımıza alalım. Ilk 3 ay çok çok önemliymiş, kaldı 6 hafta. Acaba nasıl geçecek gel de bana sor
Sorma hemserim:) resmen gun sayar olduk yaa hepimiz. Ama cok sukur olumsuz seyler yasasakta artik guzel haberler almaya basladik.

kızlar 3 gündür kalça ağrısı başladı...
ilk gün çok oturdum ondan sandım
baktım 2 gündür ağrı devam ediyor.
kasık ağrısı karın ağrısı göğüs ağrısı hatta baş ağrısı çektim de bu kalça ağrısı da neyin nesi şimdi?
Sanirim normal canim benimde bugun bel agrim var yatinca hafifliyor ama sanirim rahim buyudugunden. Organlar bile yer degistircek normaldir sanirim

kızlar geç döllenme oluyor tamamda kaç gün geç döllendiğini nasıl öğrendiniz :110: benimki de geç döllenme dedi doktor ama şuan kaç haftalık dediğimde 4 yada 5 haftalık diyebiliriz haftaya perşembe gel kalp atışlarını duyarsak ozmn 6 haftalık olmuş diyeceğiz dedi:KK76: 3 gün geç döllenmiş yazmışta bir arkadaş merak ettim :anneadayı:
Benim de geç döllenme canım ben yumurtladığım günü biliyorum gebelik düşündüğüm için takip ediyordum zaten sende son adet tarihinle haftanı karşılaştır aradaki fark kaç günse ordan hesaplayabilirsin

X