2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Dun ayran corbasi yaptim bugdayli. Normalde de en sevdigim seydir. Onu yiyebildim. Cok sukur..
Ay nasıl canım çekti bende anneme soyliyim de yapsın bana da. İyi gelmiştir midene. Bende daha çok çorba ve turevlerini tüketiyorum. Ekmek bile çok yiyemiyorum geçen hafta çok abarttim kızartmayi şimdi ondan da midem bulanıyor. Ama yemem gerekiyor yemedikce daha çok bulanıyor midem bunu farkettim midenin aç kalmaması gerekiyor

Yabanadogru Yabanadogru canim gunlerimiz senle yakin sayilir. Rahim kisminda kasilma bazen batma hissediyor musun ara ara? Buyudugunden sanki...
Rahim kısmında mi bilmiyorum ama ben kesenin orada olduğunu düşündüğüm ara sıra bir ağrı batma gıbı bir set hissediyorum. Uzaniyorum geçiyor sonra. Evet canım baya yakiniz belirtilerimiz hemen hemen aynı olacaktır seninle

Rahim kısmında mi bilmiyorum ama ben kesenin orada olduğunu düşündüğüm ara sıra bir ağrı batma gıbı bir set hissediyorum. Uzaniyorum geçiyor sonra. Evet canım baya yakiniz belirtilerimiz hemen hemen aynı olacaktır seninle
Bi an endiselendim ama 9.hafta civarinda rahim iki katina ciktigindan boyle kasilmalar oluyormus. Bazen batma bazen kasilma gibi oluyoda merak ettim. Tesekkurler tatlim. Bu arada ayran corbasina bayilirim bendee

Kizlaaarrr :))) ben bugun ilk kontrolume gittim.. neyse doktorla gorusmemizi yaptık zaten beni taniyan bi doktor.. 6+1deyim su an.. iyi iyi keseyi görürüz o zaman dedi. Ultrasonla bi bakti ki ne gorelimmmmm iki tane kese var :))))) subhanallah elhamdullilah.. birinin kalp atisini duyduk bileee :))).. digeri bi kac gun geriden geliyormuş haftaya da onun kalp atisi icin gidicez insallah.. elhamdullilah ya hala şoktayim hic beklemiyordum ikiz gebelik.. esimin tarafında da benim tarafımda da hic ikiz yok.. biz ilk olacagiz insallah :))).. allah evlatlarımızı sag salim hayirla kucagimiza alip büyütmeyi nasip etsin insallah..

Ilk gebeligim boş gebelikti kürtaj olmuştum 3 ay önce.. rabbim simdi cifte mutluluk yasatti.bize :)))

Merhaba arkadaşlar bir haftadır uzaktan takipteydim şimdi aranıza katılmak istedim benide aranıza alırmısınızBende inşallah haziran annesi olucam 6+6 haftalığım salı günü kalp atışını gördük duymak için erkenmiş şimdi iki hafta sonra gidicem tekrardan doktora inşallah ozaman duyarız :)

Merhaba arkadaşlar bir haftadır uzaktan takipteydim şimdi aranıza katılmak istedim benide aranıza alırmısınızBende inşallah haziran annesi olucam 6+6 haftalığım salı günü kalp atışını gördük duymak için erkenmiş şimdi iki hafta sonra gidicem tekrardan doktora inşallah ozaman duyarız :)
Hoşgeldin Rba ben de 6+5 im ve bugün duyduk biz kalp atışını şükürler olsun. Hayırlı olsun bebişlerimiz ve sağlıkla hayırlısıyla kucağımıza da almak nasip olsun İNŞALLAH

Hoşgeldin Rba ben de 6+5 im ve bugün duyduk biz kalp atışını şükürler olsun. Hayırlı olsun bebişlerimiz ve sağlıkla hayırlısıyla kucağımıza da almak nasip olsun İNŞALLAH
Hoşbuldum :)bende dört gün sonra gitseydim duycaktım öyle dedi doktor ama olsun gördüm oda yetti şimdi iki hafta geçmek bilmez :)inşallah sağlıkla alırız kucağımıza aramızda birgün var ne güzel:)

Hoşbuldum :)bende dört gün sonra gitseydim duycaktım öyle dedi doktor ama olsun gördüm oda yetti şimdi iki hafta geçmek bilmez :)inşallah sağlıkla alırız kucağımıza aramızda birgün var ne güzel:)
Ewt ama eşim ve Dr duydu. Ben o kadar çok heyecanlıydım ki ses duymadım ekrana kitlenmiştim :)

Benim de bugün 6+0. Baştan beri ağrılarım var hep yattım, salı günü doktor randevum var. Stresi bastı beni.

Kizlaaarrr :))) ben bugun ilk kontrolume gittim.. neyse doktorla gorusmemizi yaptık zaten beni taniyan bi doktor.. 6+1deyim su an.. iyi iyi keseyi görürüz o zaman dedi. Ultrasonla bi bakti ki ne gorelimmmmm iki tane kese var :))))) subhanallah elhamdullilah.. birinin kalp atisini duyduk bileee :))).. digeri bi kac gun geriden geliyormuş haftaya da onun kalp atisi icin gidicez insallah.. elhamdullilah ya hala şoktayim hic beklemiyordum ikiz gebelik.. esimin tarafında da benim tarafımda da hic ikiz yok.. biz ilk olacagiz insallah :))).. allah evlatlarımızı sag salim hayirla kucagimiza alip büyütmeyi nasip etsin insallah..

Ilk gebeligim boş gebelikti kürtaj olmuştum 3 ay önce.. rabbim simdi cifte mutluluk yasatti.bize :)))

Aaa ne güzel haber bu canım gözün aydınn inşallah sağlıcakla alırsın kuzucuklarını kucağına:dua:

Yeşim canım benimde yaklasık yabana dogru canımla aynı zamanlardayız benimde rahimde kasıgımda sert batmalar oluyor hele son zamanlarda sıklastı.
Bu arada benim mercimek 6.5 haftalıkken 7.64 mm di korktum şimdi gelisim geriligimi var diye :KK43:

Arkadaslar merhaba bebislerini gorenler kalp atislarini duyanlar adina cok sevindim masallah allah sonuna kadar boyle devam ettirsin bende cok yeni hamileyim daha once yazdim erken ogrendim diye su an adetimi 4 gun gecmis bulunuyo daha doktora gitmedim 10 gun sonra dusunuyorum bi sikayetim olmazsa ikinci bebegim olacak bu ama benim hic bi sikayetim yok sizler diyosunuz agrim oluyo batma oluyo filan sanki hic hamile degilim gibi ya suphe dusuyo bazen icime hersey yolunda mi acaba diye oglumda adet sancilarim olurdu kasiklarimda agrilar falan bu sefer hicbir sey yok neden olabilir acaba yani kanamam akintim da yok cok şükür ama acaba diyorum yine de

Bi an endiselendim ama 9.hafta civarinda rahim iki katina ciktigindan boyle kasilmalar oluyormus. Bazen batma bazen kasilma gibi oluyoda merak ettim. Tesekkurler tatlim. Bu arada ayran corbasina bayilirim bendee

Merhaba arkadaşım, seninle günümüz aynı:-) o bahsettiğin batmalar normal. Bende oluyor hatta dün belimde de bakmaları oldu.
Herşey tamamda şu mide bulantısı fena :-(
Sende de var mı

X