2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Kızlar merhaba herkese günaydın. Bir kaç sorum olacak. 1) bazen gögüs hassasiyetim çok fazla bazen de yok denecek kadar az normal mi ? 2) idrardaki koku devam ediyor o meshur keskin koku 3) gece uyuyamıyorum gibi bir şey her gece 3-4 gibi kalkıp sabaha kadar oturuyorum her gece rüyalar görüyorum. 4) kasık ağrılarım da ani hareketler yapınca oluyo. Nasipse bu çarsamba kesemizi görmeye gideceğiz. Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın. Bu duyguları sizler de yasıyor musunuz ??
Cok normal canim sana tavsiyem takma demiycem ama fazla dsnmemeye calis kendini farkli seylerle mesgul et bcim

Gunaydin kizlar.. bugun dune gore daha iyiyim sukur.. bi simitle kahvalti yaptim zar zor. Kilo veriyorum artik ya..
Canim senin bulantin butun gun mu sürüyor gectiginde yesen benim bu vakitlerde geciyo ne bulursam yiyorum aksama kadar aksam tekrar basliyo

Son 2 haftadir baya kotuyum ya.. boyle devam etmez Insallah..
Ben bulantimi nasil yendim biliyor musun? Baktım ne yesem bulanıyor ve gerçekten kötü oluyorum. Sonra düşündüm ee yesemde yemesem de bulanıyor. Bende inat ettim bulantımla :) dedim zaten yiyince bile bulamıyorsun bari yemek yiyim de bulanmaya devam et sen dedim. Ve yemek yedikçe bulantılarım azaldı. Şimdi hiç mi bulanmiyor tabi bulanıyor ama eskiye nazaran %50 gibi bir azalma oldu kesinlikle. Yiyince de yemeyince de bulamıyorsa bence yemeye devam et. Ama yemekleri ayır mesela ben hala ceviz yiyemiyorum kefir içemiyorum. Böyle hafif şeyler yağsız ve kokusuz şeyler yemeye çalışıyorum. En çok yediğim şey mesela çorba. İnanılmaz iyi geliyor mideme

Canim mide bulantısı 7. Haftaya dogru kalp atisiyla baslar. Senin de bebegin cok kucuk benim de. Bizim aslinda hamile oldugumuzu bile yeni ogrenmemiz lazim literaturde ama iste aceleciyiz. Benim de ilk bebegimde kese gelismemisti bebek keseden dolayi gelisemedi kalbi olusmadi. Ama sende biliyosundur boyle durumlarda sinyal veriyo lekelenme oluyo kasik agrisi oluyo beta guzel katlamiyo vs gibi. Ben bugun icim rahat etsin diye bir doktora daha gidecegim sende gidecektin diye hatırlıyorum eminim guzel haberlerle de doneceksin
Aynen canım bende gideceğim lekelenme koyu sarı vardı il günler o geçti kasık agrımda geçti geçen sefer ilkden güzel katlanıyordu sonra bozuldu inş. Birşey olmıcak dış gebelik vs. Olmayınca 2. Gebelik sağlıklı oluyormus genelde diyorlar inş. Öyle olur randevum 12.45 de inş. Seninkide görülür canım gerçekten ben ne kadar incelemesemde şansıma doktorlardanmıdor nedir 2 seferdir beni
Kizlarrr geldim doktordan 7.58 mm cik minnak kesemizi gordum cok mutluyum :) 5+2 yim bugun. 5+2 de kese goren arkadaslar var miydi kac mm gormustunuz ?
canım benimki görünmedi gittim bende pazartesi salı gözkür dedi değer yine katlıcakmı bakalım dedi bir daha kan tahlili istedi. Ben 4+4 üm canım inş. Gözükür bnimkide cok sevindim senin adına banada duA et göreyim

Kızlar merhaba herkese günaydın. Bir kaç sorum olacak. 1) bazen gögüs hassasiyetim çok fazla bazen de yok denecek kadar az normal mi ? 2) idrardaki koku devam ediyor o meshur keskin koku 3) gece uyuyamıyorum gibi bir şey her gece 3-4 gibi kalkıp sabaha kadar oturuyorum her gece rüyalar görüyorum. 4) kasık ağrılarım da ani hareketler yapınca oluyo. Nasipse bu çarsamba kesemizi görmeye gideceğiz. Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın. Bu duyguları sizler de yasıyor musunuz ??
Amin canım ya ben de bu sabah uyandım goğuslerimin şişi inmiş ağrılar gitmiş kasık ağrımda yok şok oldum birden ...inşallah her şey yolundadır.

Amin canım ya ben de bu sabah uyandım goğuslerimin şişi inmiş ağrılar gitmiş kasık ağrımda yok şok oldum birden ...inşallah her şey yolundadır.

Canım telaş yapma benim de tam senin haftanda kalp atışı duymaya gitmeden bikaç gün önce bütün belirtilerim birden geçmişti.doktora giderken kötü bişey olacak siye içim içimi yedi sonra çok şükür hiçbişeyi yoktu bebeğin belirtilere çok takılmamak lazım ara sıra belirip kaybolabiliyor.Kendini hiç strese sokma o daha çok zarar veriyor çünkü :nazar:

Cook bulaniyorumm kizlar ya neymiş bu boyle.. :KK16:ruh gibi yaşiyorum bir haftadir yemek yiyemiyorum suyada limon sıkıpta anca oyle icebiliyorum... 2 kilo vermişşim naapcam ben :KK43::KK43: bazen oyle bi bulanti geliyoki yerimden kipirdayamiyorum.. kizima hamileyken ben prenses gibi yaşamişşim meger :KK16:

Ben bulantimi nasil yendim biliyor musun? Baktım ne yesem bulanıyor ve gerçekten kötü oluyorum. Sonra düşündüm ee yesemde yemesem de bulanıyor. Bende inat ettim bulantımla :) dedim zaten yiyince bile bulamıyorsun bari yemek yiyim de bulanmaya devam et sen dedim. Ve yemek yedikçe bulantılarım azaldı. Şimdi hiç mi bulanmiyor tabi bulanıyor ama eskiye nazaran %50 gibi bir azalma oldu kesinlikle. Yiyince de yemeyince de bulamıyorsa bence yemeye devam et. Ama yemekleri ayır mesela ben hala ceviz yiyemiyorum kefir içemiyorum. Böyle hafif şeyler yağsız ve kokusuz şeyler yemeye çalışıyorum. En çok yediğim şey mesela çorba. İnanılmaz iyi geliyor mideme

Dun ayran corbasi yaptim bugdayli. Normalde de en sevdigim seydir. Onu yiyebildim. Cok sukur..

Cook bulaniyorumm kizlar ya neymiş bu boyle.. :KK16:ruh gibi yaşiyorum bir haftadir yemek yiyemiyorum suyada limon sıkıpta anca oyle icebiliyorum... 2 kilo vermişşim naapcam ben :KK43::KK43: bazen oyle bi bulanti geliyoki yerimden kipirdayamiyorum.. kizima hamileyken ben prenses gibi yaşamişşim meger :KK16:
Ayni durumdayim canim. Kizimda bu dönemleri annemin yaninda gecirmistim. O yapiyodu ben yiyodum. Simdi yapamiyorum da yiyemiyorum da cok fena.

Canım telaş yapma benim de tam senin haftanda kalp atışı duymaya gitmeden bikaç gün önce bütün belirtilerim birden geçmişti.doktora giderken kötü bişey olacak siye içim içimi yedi sonra çok şükür hiçbişeyi yoktu bebeğin belirtilere çok takılmamak lazım ara sıra belirip kaybolabiliyor.Kendini hiç strese sokma o daha çok zarar veriyor çünkü :nazar:
Canım ya içimi rahatlattın inan çok sağol inşallah bi sıkıntı yoktur inşallah sağ salim kıcağımıza alırız bebeklerimizi sağlıcakla büyütürüz

Canım ya içimi rahatlattın inan çok sağol inşallah bi sıkıntı yoktur inşallah sağ salim kıcağımıza alırız bebeklerimizi sağlıcakla büyütürüz

Amin canım inşallah ben de burda kimlere yazmadım neden geçti belirtiler diye ama sonunda gidip gördüm herşey yolundaydı doktor hatta söylendi neden kendini bu kadar dinliyosun stres yapıyosun diye insan dayanamıyor işte.Sen içini ferah tut hepimiz burda birbirimize duacıyız ben eminim bebeklerimizi sağlıkla kucağımıza alacaz burda inşallah hep beraber :dua:

Canım 6+2 de bebeği görmediğine emin misin?
Bana doktor 6+0da Kalp atışı duyacaz dedi
Karıştı hesap 6+0 6 hafta bitti demek değil mi?
Evet evet kesinlikle eminim. Hatta burada baya paniklemistim bebek yok boş gebelik olabilir falan diye. 6+6 da daha yeni başlamıştı kalp atışı.

X