2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Değerim 3779 ama kese gözükmüyor doktor dış gebelik şüphesiyle acile gönderdi suan yoldayız

Kızlar, size gebeliğinizi soranlara hafta sayısını mı yoksa ay sayısını mı söylüyorsunuz? 6 hafta deyince hı "1.5 ay yani" diyorlar. gebelik uygulamalarında ise 2. ay yazıyor. Ne diyceğimi şaşırdım :110:

canım benim tam 5. haftanın son günü gözüktü üstten ultrasonla ama doktor gördü ben hiçbişey görmedim bikaç gün daha bekle inşallah gözükür
Kızlar keseniz ne kadarlık keseniz gözüktü gözükmüyor benimki
canım benim tam 5. haftanın son günü gözüktü üstten ultrasonla ama doktor gördü ben hiçbişey görmedim bikaç gün daha bekle inşallah gözükür

4 haftalıktım çift çizgi çıktı 1gün sonra kan testı yaptım 4 haftalık dendi muayene oldum kesemı gordu. 8.haftada bebeği gördü hatta kalp sesini dinledik.

Acile git araştırma hastanesine dedi doktor beklesem mi

Bugün kalp atışı duyanlar oldu mu? Kaçıncı haftalarda duydunuz?
Yabanadogru Yabanadogru gittin mi kuzum doktora?
Şimdi doktora gireceğim. Heyecandan ölebilirim. Umarım güzel sonuçlar dışarı çıkarım ❤ arkadaşım merakın ilgin alakan için çok teşekkür ederim ❤❤

Kızlar, size gebeliğinizi soranlara hafta sayısını mı yoksa ay sayısını mı söylüyorsunuz? 6 hafta deyince hı "1.5 ay yani" diyorlar. gebelik uygulamalarında ise 2. ay yazıyor. Ne diyceğimi şaşırdım :110:
Ben 9 haftalik diyorum. Bazen de 2.5 aylık :) böyle çok durunca icim daha rahat oluyor

normal gebelik miydi? son adet tarihin ne zamandı yani tam olarak kaç artı kaç canım?
Son adet 20 eylül 2 gün önce 1449 du şimdi 3779 ama şimdi doktor 3 binin üstünde keseyi vajinal ultrosonla göremediği için dış gebelik olabilir diyor acile git diyor

Kizlar tiroid ilaci kullanan kim vardi acaba.bende kullaniyorum da tsh yuksek idi 5.5 ilac kullaniyorum.bgn tekrar bi baktirayim dedim.0.15 cikmis düşmüş baya.ilaci birakmaliyim artik.di mi.doktorunuz ne dedi size

Kizlar tiroid ilaci kullanan kim vardi acaba.bende kullaniyorum da tsh yuksek idi 5.5 ilac kullaniyorum.bgn tekrar bi baktirayim dedim.0.15 cikmis düşmüş baya.ilaci birakmaliyim artik.di mi.doktorunuz ne dedi size
Benim de haşimoto hastalığım var. Önceleri Euthrox 50 kullanıyordum ama gebelikle birlikte tsh 2'nin üzerine çıkınca endokronoloji doktorum ilacımı ithal bir ilaç olan(fiyat daha yüksek) L-Throxin 50 kullanmamı istedi. 2 hafta kullandım dün kan testi yaptırmıştım. Bugün TSH sonucumun 1.45'e indiğini öğrendim. Çok mutluyum.

X