2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Maşallah ne güzel bazıları şanslı o konuda benim de günlük hayatımı etkilemeyecek kadardı bir gün var bir gün yoktu o da çok aç olduğum zamanlar.Dediğim gibi herkesin vücudu farklı tepki veriyor ama çıkarmak inanılmaz yoruyor insanı.İnşallah senin de böyle rahat geçer canım :KK200:
Ya benimkki sanırım daha kucuk ondan. Kese bile henüz gözükmüyor daha kendini belli edemiyor yavrucak

benim de iki ayrı kese var, doktora sormuştum iki ayrı kese olduğu için çift yumurta dedi.. araştırdım biraz... farklı cinsiyet olma ihtimalleri varmış ve birbirlerine tıpatıp benzemezmişler... bir de ikisi arasında 2 gün fark var dedi doktor biri daha küçük, çok garip geldi :) bir tanesi 2 gün sonra döllenmiş demek ki... sende de iki ayrı kese varsa belki seninki de çift yumurtadır :) önümde bi ikiz annesi olması çok güzel, artık senin tecrübelerinden faydalanırım :KK9:
Insallah canim:KK66: benimkilerin gelisimleri de farkli canim zaten biri diğerinden buyuk oluyormus.normalmis yani:KK66:

Bizim birkac dusuncemiz var ama sizce sizin aklinizda varmi biseyler
Arın çınar leyla .....ama ortak karar yok eşim çınar istiyor ben seviyorum çınar ismini ama ağaç yani manası yok arın istiyorum onada eşim pek sıcak bakmıyor leylayı bi ben istiyorum kimse istemiyor

Merhaba kızlar benim bebeğimde, bebekler oldu tek yumurta ikiziymiş. Valla çok sevindim ama korkurttular netten okuduklarım ve çevrem sağ selamet ikizleri kucagıma alırım inşallah 5+6 haftaya uyumlu dedi doktor bakalım beklemedeyim doktor hormon tahlili verdi sonuçlar salıya çıkacak bu cuma gününün hayrına tüm bebek bekleyen anneler sağlıkla alsın yavrularını kucağına
Masallah canim.tek kese de mi senin minikler:KK66:

FB_IMG_1477053121295.jpg

Selam arkadaşlar 5+1 günlük hamileyim.. 1 ekimde tüp bebek 2 embriyo transferim oldu.. 13 ekimde betahch 244,15 ekimde 451 çıktı.. dün de kese üstten gözüktü ama bebek veya bebekler henüz görünmedi bu normal mi?.. p.tesi alttan ultrasonla bakılacak biraz endişeliyim geçen yıl kalbi atmayan bi bebeğim kürtajla alınmıştı aynı şeyleri yaşamaktan çok tedirginim.. Bi de bende hiç mide bulantısı falan yok sizlerin ne zaman başladı?

Arın çınar leyla .....ama ortak karar yok eşim çınar istiyor ben seviyorum çınar ismini ama ağaç yani manası yok arın istiyorum onada eşim pek sıcak bakmıyor leylayı bi ben istiyorum kimse istemiyor
Daha coook degisir fikirlerimiz ama asil onemli olan da bu ya ona koyucak bi isim bile bulalmamk insan hic birseyi yakistoramiyo hep tek olsun istiyoruz sanki dimi. En guzeli sizlerin olsunnnn :anneadayı::super:

Canım benim 7.haftam valla belirtilerim biraz azaldı onu takıyorum kafama doktor randevum da 4 kasımda o yüzden biraz daha beklemek zorundayım hayırlısı olsun hakkımızda :anneadayı:
Canim oyle düşünme lutfen her ay her gun farkli olabilcegimizi unutma lutfen minnosunu dusun bi gun uyur bigun dagitr icini boyle dusun yuregimizi hep ferah tutucaz uzulmek yok :KK49::temizlik:

Daha coook degisir fikirlerimiz ama asil onemli olan da bu ya ona koyucak bi isim bile bulalmamk insan hic birseyi yakistoramiyo hep tek olsun istiyoruz sanki dimi. En guzeli sizlerin olsunnnn :anneadayı::super:
Oyle valla çok zor muş onu anladık beş 10 tane yapsak her ismi koyabiliriz bide eş dost akraba hep doğurdu isimleri koydular ben sona kalmışım bi isim beğeniyorum yok bilmem kimin çocuğunun adı yok bişi off

X