2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Him tamam canim.masallah onlara:KK66: ben 6+4 de gitmistim biri 2.5 digeri 3 mm idi.persembe gittigimde insallah buyumuslerdir:)
o zaman senin bebişlerin gelişimi daha iyi gibi, 7+2 günlükken aldığımız sonuçlar bunlar, bende şimdi doktor arayışındayım, doktora karar verirsek bir daha gideceğim, doktrorum alttan daha iyi sonuç alırız ama karından bakalım dedi

Maşallah cnm ne kadar guzel hep hayalim ikiz annesi olmak ama buna şukur... Allah kucagina almayi nasip etsin tebrik ederim... keseyi gordugunuzdede bellimiydi ikiz olduklari yoksa bir kese gorup sonra iki kalp atişimi gordünuz
amin canım inşallah, allahım isteyen herkese nasip etsin inşallah, kese gördüğümüzde ikiz olduğu belliydi ama doktorum kesin demek için kalp atışını duymamız gerekiyor dedi, çok şükür onu da duyduk

Herkese merhaba. Abimin nişan hazırlıklarından bayadır yoktum,çok şükür güzelce bitti :) Umarım herkes iyidir,kanama gibi şeyler geride kalmıştır.
Fazla yormasaydin kendini cnm... cok şukur 3-4 damla acik kahverengi lekeden sonrasi gelmedi... progesteron verdi doktor, magnezyum, gunde bir tane aspirin folik asit.. 12ci haftaya kadar biraz daha hasas tedbirimizi alalim dedi doktorum sagolsun cok ilgilendi.... sen nasilsin hersey yolunda dimi cnm bu sefer...

o zaman senin bebişlerin gelişimi daha iyi gibi, 7+2 günlükken aldığımız sonuçlar bunlar, bende şimdi doktor arayışındayım, doktora karar verirsek bir daha gideceğim, doktrorum alttan daha iyi sonuç alırız ama karından bakalım dedi
Yok canim mm olarak soyledim ben. Cm olarak soyledigimde 0.2 ye 0.3 oluyo:KK66: ben de bgn 7+2 deyim.. Sen de mi oyle

Fazla yormasaydin kendini cnm... cok şukur 3-4 damla acik kahverengi lekeden sonrasi gelmedi... progesteron verdi doktor, magnezyum, gunde bir tane aspirin folik asit.. 12ci haftaya kadar biraz daha hasas tedbirimizi alalim dedi doktorum sagolsun cok ilgilendi.... sen nasilsin hersey yolunda dimi cnm bu sefer...
Masallah masallah gelmesin o lekeler kanamalar uzak olsunlar. Cok sukur simdilik disariya gelen bi sorun yok ama bebitoyu en son carsamba gordugumde iyiydi gecen hafta :) Ama inan doktora gitmeye korkuyorum olumsuz bisey gorecek diye.
Kesinlikle su ilk 3 ay gecince insallah hepimiz rahatlicaz,"benim de basima gelmisti"diye hatirlicaz konuscaz bu olaylari.

Kizlar merhaba :)
Ben de bu haftasonu gideceğim doktora insallah :).. 6 +2 olacak doktora gittigimde insallah kalp atisini duyabiliriz gittiğimde..

Ben de sadece karin şişliği var aksamlari o kadar fena oluyorum ki bi lokma yemek istemiyor canım ama.bulantilarim başlamadı henüz..

Hayırlı olsun canım öncelikle ben de 6+2 de duymuştum kalp atışlarını inşallah duyarsın öyle güzel bi duygu ki Allahım isteyen herkese nasip etsin:)

Artık son derece psikolojim bozuk. Dün gece de rüyamda bebeğimin kalbi duruyordu. Gece boyunca bedenimi dinledim. Umarım her şey güzel olacak. Neden bu kadar olumsuzluk var bizim grubumuzda. Sanırım hepimiz büyük bir süreçten geçiyoruz. Umarım güzel sonlanacak herşey.
Amin canım..
Hormonlardan alt üst olduk...

Kızlar mrb bende aranızdayım ınşallah. Bende ilk zamanlar kasık ağrısı cok oluyordu baya azaldı sabahları ac karnıma biraz midem bulanıyor birde göğüslerime dokundugumda acıyo başka da belirti yok inşallah herşey yolundadır 25 Ekim'de gideceğim inşallah bebeğimi görmeye :anne: Inşallah hepimiz sağlıkla sıhhatle alırız bebişlerimizi kucağımıza :dua: AminınAminın

Aynı benim belirtilerim gibi canım senin de sabah bulantıları ve göğüslerde dokununca ağrı. İnşallah herşey gönlüne göre olsun,bir an önce görürsün bebeğini

X