2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Kahvaltı niyetine çubuk kraker yiyenlerdenim ben de.. Dün akşam evde kendim hamburger hazırladım. Koca tabak dolusu patates yedim. Ama bugün krakerle besleniyorum. Bu uyku konusunda da böyle. Dengesizlik olabiliyor demekki..:confused:

Meraba kizlaar. Bnde gecen hafta ogrendm hamile oldgumuu persembe gunu gitcm doktra keseye bakmdik henz. Persembeyi beklyrm sabrsizlikla:)

Meraba kizlaar. Bnde gecen hafta ogrendm hamile oldgumuu persembe gunu gitcm doktra keseye bakmdik henz. Persembeyi beklyrm sabrsizlikla:)

günaydın kızlar,
kese görmüştük, çok şükür kalp atışınıda duyduk, ikiz bekliyoruz, iki tane kalp atışı duyduk, çok farklı bir heyecan kapladı bugün 7+4 'üz, doktor gelişimleri iyi dedi,
Masallah canim hayirli olsunnn:)benimde nasipse ikiz olcak beraber saglikla ilerleriz insallhhhhhhh:KK66:2 ayri kese mi senin de canim..crl ler ne bebeklerin

Kizlar aranizda bacagi agriyan var mi :) bacagin baslangic yeri agriyo bende. Ergenlikte boy uzarken agrir ya oyle bi agri
Canim benim de gecen gece cokkk agirdi.nasipse persembe doktora gittigimde sorcam.belki calsiyum eksikliğinden olabilir.hiccc süt icmem ben malesef.ama simdi mecburen burnumu tutup icmeye calisiyorum:)

Canim benim de gecen gece cokkk agirdi.nasipse persembe doktora gittigimde sorcam.belki calsiyum eksikliğinden olabilir.hiccc süt icmem ben malesef.ama simdi mecburen burnumu tutup icmeye calisiyorum:)
Bende normalde icmem hic kokusuna bile tahammul edemem simdi bir litre iciyorum ayip olur mu yazmam bilmiyorum ama ben içine muz ve cikolata koyup blender dan geciriyorum milkshake gibi guzel oluyo :)

Masallah canim hayirli olsunnn:)benimde nasipse ikiz olcak beraber saglikla ilerleriz insallhhhhhhh:KK66:2 ayri kese mi senin de canim..crl ler ne bebeklerin
saol canım, çok teşekkürler , inşallah beraber ilerleriz, 2 ayrı kese benimki de, crl derken ne demek istedin bilemedim

Selam kızlar:)

Ben de muhtemelen haziran annesi olacağım, bi gelip selam vereyim dedim:) Daha önce 2014 mayıs annesiydim, ikinci bıdık geliyor gibi, sadece idrar testi yaptım, yedinci hafta civarı da jinekoloğa giderim diye düşündüm...

Hepinizi tebrik ederim, sağlıkla kavuşun inşallah miniklerinize....

Selam kızlar:)

Ben de muhtemelen haziran annesi olacağım, bi gelip selam vereyim dedim:) Daha önce 2014 mayıs annesiydim, ikinci bıdık geliyor gibi, sadece idrar testi yaptım, yedinci hafta civarı da jinekoloğa giderim diye düşündüm...

Hepinizi tebrik ederim, sağlıkla kavuşun inşallah miniklerinize....
Hayirli olsun canim hosgeldin aramiza :)

Bende normalde icmem hic kokusuna bile tahammul edemem simdi bir litre iciyorum ayip olur mu yazmam bilmiyorum ama ben içine muz ve cikolata koyup blender dan geciriyorum milkshake gibi guzel oluyo :)
Hii iyi fikirrr bende oyle yapayim o zaman.cunku icince burnumu tutuyorm sonra agzimda tadi kaliyo ve cok feci midemi bulandiriyioo

X