2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Benimde boynum sırtım çok ağrıyor bir de kafamı kaldıramayacak kadar halsizim midem bulanmıyor ama bişey yiyince midem ağrıyor yediklerim beni kötü ediyor. Ben de öğretmenim ve yarın iki kelime edecek gücü kendimde bulamıyorum

ilk üç ay beslenme çok etkilemiyormuş... ben de 48 kiloyum doktorum kilo verebilirsin normal dedi
kendini üzme..sadece kraker su ile süreci geçirip topaç gibi çocukları olanlar var
inan stres daha etkili

Dogru da ben hiç bişey yiyemiyorum önceki hamileliğimde de böyle olmuştu bir ayda 7kilo vermiştim kaybettim bebeğimi 12.haftada tabi kiloyla alakali değildi çok farklı bi durumdu bişey yiyemeyince de halsizlik çok oluyor doktordan vitamin istedim bu konuyla ilgili ama gerek yok dedi bakalğm ne olacak

Kızlar sanırım hamıle degılmişim ılk testte cızgı sılık cıkmiştı bugun se negatıf cıktı Hamile degılım yanı cok üzüldüm ve cokda ağlıyorum cok hayal ermiştım ya nasıp ve az bıleke var heralde adet olucam pekı neden gecıktı bole
Aaa nasıl yani? Hamile değil misin? Eee p belirtiler neydi? Çok üzüldüm arkadaşım ya :KK43: ağlamamaya çalış zor biliyorum ama umarım bir daha ki ay tutar o zaman :KK43:

Dogru da ben hiç bişey yiyemiyorum önceki hamileliğimde de böyle olmuştu bir ayda 7kilo vermiştim kaybettim bebeğimi 12.haftada tabi kiloyla alakali değildi çok farklı bi durumdu bişey yiyemeyince de halsizlik çok oluyor doktordan vitamin istedim bu konuyla ilgili ama gerek yok dedi bakalğm ne olacak

ilk zamanlar kimyasal vermemeye dikkat ediyor bazı doktorlar
benimki d vitamini bile vermedi
ne de demir.. 3. ayda mecbur veriyorlar çünkü bünye yetmiyor
ben de çok kötüyüm birşey yemek istemiyorum...verecek kilo da yok beden de.. halsizim
bulantı için bileklik sipariş ettim o da gelmedi..
kraker bile midemi ekşitiyor:KK43:

Kızlar sanırım hamıle degılmişim ılk testte cızgı sılık cıkmiştı bugun se negatıf cıktı Hamile degılım yanı cok üzüldüm ve cokda ağlıyorum cok hayal ermiştım ya nasıp ve az bıleke var heralde adet olucam pekı neden gecıktı bole
Canım kan versene birde kanda baktır

Yok kızlar adet oldum ben Nasıp demmekı Bıde bende emzırmeye yok kızım buyuk ıkı yaşinda

ilk zamanlar kimyasal vermemeye dikkat ediyor bazı doktorlar
benimki d vitamini bile vermedi
ne de demir.. 3. ayda mecbur veriyorlar çünkü bünye yetmiyor
ben de çok kötüyüm birşey yemek istemiyorum...verecek kilo da yok beden de.. halsizim
bulantı için bileklik sipariş ettim o da gelmedi..
kraker bile midemi ekşitiyor:KK43:
Benim doktor da prodect miydi neydi o ilacı içme dedi ne kadar az kimyasal ve radrasyon o kadar sağlıklı bebek dedi.

Arkadaşlar herkese merhaba

Ben 2015 Ağustos annesiyim. Çok değil bundan bir bir buçuk sene önce sizlerle aynı heyecanı, aynı endişeleri aynı mutlulukları yaşıyordum. Allah'a şükür şimdi 14 aylık bir oğlum var umarım sizler de sağlıkla bebeklerinizi kucağınıza alırsınız. Hamilelik dönemimde yüksek lisans ders yılımdaydım şimdi tez dönemine geçtim ve gebelerle çalışıyorum.
Sizden bir ricam var arkadaşlar, size linkini yollayacağım anketi doldurup bana destek olur musunuz?
Şimdiden çok teşekkür ederim. Sevgiler

https://goo.gl/forms/K3V3vYo7k00yhT6k1

Merhaba , ankete katıldım :)

Günaydınn hanımlar..
Burda birbirimize yardımcı olmaya calısıyoruz, tecrubelerimizden yararlanmaya bazen de icimizi rahatlatmaya calisiyoruz. Hersey guzel de yiyeceklerle ilgili cok konusmasak daha iyi olmazmi? Sonucta hepimiz gebeyiz ve belki gebe olup uye olmadan takip eden kac kisi daha var. Bana cok ters geliyor acıkcası:110:
Bana da ters gelmiyor çünkü bahsedilen yemekler herkesin kolay ulaşabileceği yemekler ..

Benim doktor da prodect miydi neydi o ilacı içme dedi ne kadar az kimyasal ve radrasyon o kadar sağlıklı bebek dedi.

ben de kimyasallardan uzak durmaya çalışıyorum..
doğal beslenmek vitaminden iyidir de beslenebilsek
inşallah şu bileklik işe yarar...

Üzüldüm canım hakkında hayırlısı olsun. Bir daha ki aya olur inşallah

Umarım sende ise yarar. Yararsa bende alacağım hemen. Ne kadar olandan aldın sen? 90 mo 250 mi iki seçenek vardı sanırım

Bu arada beslenemiuoruz ama bunca zamana kadar beslendigimiz şeylerden besleniyor işte bebeğimiz. Bu da vucudumuzun bize hazırladığı güzelliklerden biri. Hamilelik öncesinde güzel ve sağlıklı beslenmeye gayret etmiştim. İyiki etmişim diyorum şimdi.

Artık beyaz akıntılarım gelmeye başladı. Sanırım kesenin çevresindeki kanama tamamen bitti. 1 haftadir akintim yoktu. Neredeyse hiç kasiklarimda ağrı da kalmadi. Her şey normale dönüyor sonunda. Çok şükür

X