2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380

Gece gece çok güldürdün beni bende bi kere emziriyodum erkekti ondan sonra kız gördüm ondan sonra yine erkek:) ilk olacağı için farketmez kız olursa iyi olur

Gece gece çok güldürdün beni bende bi kere emziriyodum erkekti ondan sonra kız gördüm ondan sonra yine erkek:) ilk olacağı için farketmez kız olursa iyi olur

Valla 2-3 kez kedi yavrusu gördüm bi de anneleri doğururken falan da görüyorum. Iyice kafayı bozdum :) bizim de ilk çocuğumuz olacak inşallah aynen fark etmez. Sağlıklı olsunlar da :) bizim tarafta erkek dolu, eşimin tarafında kız dolu. Bi taraf kız istiyor bi taraf erkek ama hayırlısı olsun, kedi olmasın da

Kizlar, kardesim subatta dogum yapti. Bu ikili test icin o ortalama 200-300 tl fiyat almisti hastanelerden. Daha sonra birinin soylemesiyle umraniyede sondurak ümran tip merkezinde kan testini oraya cok yakin bir goruntuleme merkezinddede ultrasonlu olcumunu yaptirdi ve ikisine toplamda 60-80 tl gibi bir odeme yapmisti. Yakin olanlar icin adresleri verebilirim. Sum guncel fiyatlari nedir bilmiyorum ama 2li test yaptirmaya karar verirsem bende ayni yolu izleyecegim.

:):) benim tarafım da kız dolu bizimkiler erkek olacak diyo eşimin tarafındada erkek dolu kız olucak diyolar neyi isterlerse ona yorumluyolar:) hayırlısı olsun ne diyimm :)))

Canım çapa ve kanunni hastaneleri ücretsiz yapıyo belki başka devlet hastaneleride yapiyodur.burda ben devlette yaptiricam diyen duymadım bende mi özele gitsem

Bu arada meraktan rüya tabirlerine baktım :) bekar için evlenmeye evliler için çoğalmaya diyo cinsiyet belirtmemiş :))

P pudink canim valla bilemiyorumki ben bugune kadar yaptirmiycam diye yer dusunmuyordum. Cunku bir sikinti varsa bebekte tedavi edemiyolar diye biliyordum. Kardesimde "olurmu abla ona gore ilac veriyolar vs "diyunce kafam bulandi. Persembe dr ile uzun uzun konusucam bu 2li işini. Ona gore karar vericem.
Nnormalde calisan annelerimiz cok oldugu icin devletle ugrasmak zor olabilir. Ama ben bebekle birlikte işten cikarildim belki bende devlette yaptiririm...
Kafamda deli sorular

Bende perşembe günü doktora gidicektim ve ilk konusucagim konu buydu. bence doktorumzla konuşalım ona gore değerlendirme yaparız benimde aklım çok karisik

P pudink canim o zaman persembe oglenden sonra detayli konusuruz senle. 1.5 ta randevum var benim. Sonrada disarda islerimi halledicem aşermelerle ilgili liste yaptim alisveris yapmam lazim bak agzim sulandi yinee

P pudink sizde de tam tersiymiş :) Hayırlısı valla ya ben pek merak da etmiyorum açıkçası. Hatta bazen hamile olduğumu bile unutuyorum. Hala şaka gibi geliyor :) hiçbir belirtim yok ondan sanırım. Hepimiz için hakkımızda hayırlısı olur inşallah :)

Kızlar günaydın benim dün akşam randevum vardı öncelikle kese etrafındaki kanama alanı geçmiş Progesteranı bıraktık çok mutluyum zaten son hafta doğru düzgün kullanmamıştım bulantıdan dolayı bu tarz sorunu olan arkadaşlar kesinlikle yatmak iyi geliyor ben neredeyse 15 gündür sürekli yatıyorum ikincisi bulantılarım için Dr ozyd diye bir hap verdi yarım yarım dil üstünde erit dedi ilk kez dün akşam denedim çok etkili içinde kemoterapi ve radyoterapi bulantıları için verilir diyor Yarısı bile beni kendime getirdi ayrıca yeşil elma ye sabahları bir kaç dilim dedi ekşi olanı ve kabuğunu soy dedi gerçekten oda iyi geliyor bir de yanına popcorn Mısır patlağı al dedi yağız tutsuz bir de bir tane patatesi haşla tüm. Gün boyunca minik parçalar halinde ye o senin midemdeki suyu emerek bulanını ve öğürmeni giderir dedi bir de suyuna sürekli bir kaç damla limon sık sade su da mide bulandırır dedi ))) bulantısı olan Arkadaşlarım için belki yardımcı olur çünkü ben 3 haftada 4 kilo verdim çok zor .bu arada bebeğim gayet iyi kolları ve ayak topukları oluşmuş ))artık tam bir insan gibi 3cm olmuş 2 Ekim Detaylı ultrason ikili test ve cinsiyet için çağırdı çok heyecanlıyım vakit nasıl geçecek bilmiyorum ben bugün 10.haftama girdim artık belirtilerin azabilir yavaş yavaş normal hayatına dönersin dedi darısı hepimizin başına inşallah güzel anneler

Ayyy darisi basima ben de dün basladim progesterona icerde kanama varmis insallah gecer verdigin bilgiler cok iyi canim

Günaydın güzel anneler. Gece hiç uyumadım. Dün akşam doktora gittik kesenin yeri hiç iyi değil dedi.ne demek kesenin yeri iyi değil acaba ya? Sağa yapışık gibi ondan mı acaba?

kalp atışı da hala yok.durum kötü dedi. Zaten üç gündür az az ama pıhtılı kanamam var. Bugün kendi doktoruma gideceğim. Geç döllenme olmuş 2 hafta geriden geliyor.internette 2 hafta geriden gelen bebeklerle ilgili hiç iyi şeyler yazmıyorlar. Bana dua edin kızlar Allah hayırlısıyla bebeğimi bana bağışlasın.çok korkuyorum.

Arkadaşlar pantolonlarımın beli sıkmaya başladı sizde de bu durum varmı ?
tabi ki de artık free takılıyorum
Canım çapa ve kanunni hastaneleri ücretsiz yapıyo belki başka devlet hastaneleride yapiyodur.burda ben devlette yaptiricam diyen duymadım bende mi özele gitsem
ben ptesi çapaya gittim 28 eylüle 2li test günü aldım. dra aslında yaptırmak istemediğimi söyledim olasılık sonuçta diye. dr bana kalırsa yaptırmalısın riskli çıkarsa ona göre yakın takip yapılır dedi
gözün aydın canım darısı başıma
azaldı leke gibi gelmeye başladı ama bitse de içim rahatlasa

inş görürsün canım. alttan baktırdın mı

Ben suanda ankaradayim ayy bir evime donemedim riskli olunca annem bakiyor annemlere yakin oldugu icin devlet hastanesinden hemde eskiden ozeldi gecen yil devlet aldi cihazlar hep yeni. 2li testin yapıldığını gecen sene rutin kontrolde duymustum kocaelindede egitim arastirma yapiyor arkadaşım yaptirdi ben oglumda ozelde yaptirmistim ama cok ucuzdu suanda fiyarlar acaip uctu hic arastirmadim ne kadar diye devlette yapilma imkanim varsa orda yaptirmak mantikli geldi
Maşallah bebise sen kiloya uzulme bende oglumda kilo verdim ama kilo cok iyiydi simdide verdim ama nasil bilmiyorum depodan besleniyor bebisin
Hayırlı Sabahlar arkadaşlar
Gün Aydın değil maalesef
İnşallah guzel bir gun olur
Canim bu dr.lar ne kadar cok korkutuyor sana tavsiyem nette bakma genelde olumsuz yorumlar okursun cunku insanlar genelde kotu birsey olduğunda yazarlar buda seni ve bebisini uzer inşallah bebisin siki siki tutuncak ve gelisicek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…