2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380

Kesinlikle canım sağlıklı olsun diye dua ediyorum cinsiyet hiç önemli değil maksat muhabbet işte

Selam canım şükür iyiyiz pantolonlar olmuyo da onu konusuyoduk :) sen ne durumdasın
Ben de maden suyu içi yorum yine
Bu hazımsızlık gitmiyo bi türlü sanki icimde cikmayan koca birşey var
Ben gördüm doğurup kendi kendime sariliyodum ama cinsiyet gormedim baya gercekciydi ama

Kizlar iyi geceler hamile oldugunuzu ailenize ve esinizin ailesine dediniz mi. Ne zaman dediniz soylediyseniz eger
Canım selam ben dayanamadım öğrenir öğrenmez söyledim herkese kem gözü ve nazar edenleride allaha havale ettim ,sevincimi niye sakliyim dedim zaten bişey olucagı varsa oluyor herşey allahtan

Kizlar iyi geceler hamile oldugunuzu ailenize ve esinizin ailesine dediniz mi. Ne zaman dediniz soylediyseniz eger
Ben ilk öğrendiğimdede düşük tehlikem olduğu için hemen diyemedim eşimle bile tam sevinemedik bitane düşük yapmştm öncesinde sadece annem biliyordu kalp atışından sonra sülale duydu.. akrabalarımızdan bazılarının çocuğu olmuyordu onlar için çook dua ettim ne hikmetse iki sene tedavi gören kadın bu ay hamileydi. Bende utanıyodum onlara hamile olduğumu diyememiştim.. inşallah diğerleride kısa zaman içinde hamile kalır.. nazar gözüyle bakanlarıda Allaha havale ediyorum Allah bebişlerimizi bize bağışlasın.

Yüzük falı ne canm hadi anlat çok merak ettim anlat anlat anlat
Alyansina ip bagla canim uzunca ipin ucunu tut elini acip kapa ileri geri giderse erkek daire cizerse kiz birdr gobege yapiliyor gene ayni sekilde daire sekli olursa kiz ileri geri erkek ama bende farklı cikiyor gobekmi elmi dogru bilemedim

Alyansina ip bagla canim uzunca ipin ucunu tut elini acip kapa ileri geri giderse erkek daire cizerse kiz birdr gobege yapiliyor gene ayni sekilde daire sekli olursa kiz ileri geri erkek ama bende farklı cikiyor gobekmi elmi dogru bilemedim

Tabi ki dayanamadım ve denedim :)

Elimde denedim döndü :) göbeğimde denedim sallandı :) sonra tekrar elinimde denedim sallandı bakalım ne olucak benim fasulye :)

Rüyasında bebek görenler ne Şanslı, ben sürekli kedi yavrusu görüyorum. Yoksa kedi mi doğurucam ben şaka bir yana gerçekten böyleyim, sadece bi kez gördüm onda da emziriyordum çok tatlıydı ama cinsiyetini görmedim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…