2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
kızlar bu sabır işini nasıl yapıyorsunuz ? çok şülür çok seviniyorum bebeğim oldu diye şükrediyorum her gün. fakat uykusuzluk, yatırınca yatağa koyunca uyanması, gece boyu uyanıp durması vs yoruyor. psikolojik olarak kötüyüm fiziksel olarak yorgunum , siz nasıl hallediyorsunuz bana tavsiye verin lütfen. böyle hissettiğim için de ayrı vicdan azabı çekiyorum üzülüyorum hep

kızlar bu sabır işini nasıl yapıyorsunuz ? çok şülür çok seviniyorum bebeğim oldu diye şükrediyorum her gün. fakat uykusuzluk, yatırınca yatağa koyunca uyanması, gece boyu uyanıp durması vs yoruyor. psikolojik olarak kötüyüm fiziksel olarak yorgunum , siz nasıl hallediyorsunuz bana tavsiye verin lütfen. böyle hissettiğim için de ayrı vicdan azabı çekiyorum üzülüyorum hep
Bende 3 çocuk var, saçlarımı bile tarayamadığımı fark ettim dün akşam, yorgunum, bebeğim kucağımda sürekli, gün içinde sadece yemek yapabiliyorum, ev işlerini pek yapamıyorum, bazen çok mutsuz oluyorum ( 3 aydır yatak odasındym bebekle neredeyse) gün içinde TV açmıyorum, akşamları da bebeğimle erken uyuyorum tek tesellim bu günlerin geçeceği, diğer 2 bebeğimde de neler yaşadıysam hepsi şu an mazi, 2012 de açtığım başlıklara baktım burada da o zaman beni emmiyor diye dertlendiğim kızım şu an 13 yaşında, gayet sağlıklı... Bir süre ücretsiz izin kullandıktan sonra tekrar işime döneceğim bu nedenle yorgunluğumu, bakımsızlığımı eve tıkılıp kalmayı dert edinmemeye karar verdim. Herşey geçecek inşallah.

X