2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Canım bende paso uyuyorum yaaa.Bi de oğlum var onunla ilgileniyorum diye üzülüyorum. Bende bulantı yok henüz. İkimiz aynıyız ya bakıyorum sana.Sadece sabah açken bi tuhaf oluyor midem.10 gün daha bulanmazsa daha da bulanmaz.Ben oğlumda 5 kilo vermiştim.Hastanede serumla yaşıyordum resmen.Bunda olmazsa çok sevincem.Bi de sen kalp atışları için ne zaman gideceksin, doktorum beni haftaya cumaya çağırdı.
Canım bende bulantı yokta sanki otobüsle uzun yola gidersin böyle başın döner bulanır gibi olur.öyle bişeyler var.böyle devam ederse sıkıntı yok artarsa kötü olur tabi.ama kilo vermek kısmı kulağa hoş gelmiyor değil :KK66:) ben bu pazartesi gidicem canım.geçen cuma keseyi gördüm inşallah kalp atışlarınıda görürüm

Canim bu dr.lar ne kadar cok korkutuyor sana tavsiyem nette bakma genelde olumsuz yorumlar okursun cunku insanlar genelde kotu birsey olduğunda yazarlar buda seni ve bebisini uzer inşallah bebisin siki siki tutuncak ve gelisicek
İnşallah canım benim.dün gece hiç uyumadım hep bebeğimle konuştum.seni çok seviyorum beni bırakma dedim. İnşallah bıralmaz beni. Çok üzülüyorum çok korkuyorum

İnşallah canım benim.dün gece hiç uyumadım hep bebeğimle konuştum.seni çok seviyorum beni bırakma dedim. İnşallah bıralmaz beni. Çok üzülüyorum çok korkuyorum
Kiyamam inşallah dr.una gittiginde gelişmiş olcak minik bebis. dr yuzune bunlari soyleyince korkman endise etmen cok normal dualarmiz seninle

Ben ikil
şimdi geldim eve kaynanamlardaydım dün sabah doktora gittim doktor iki hafta geri haftaya kalp atışını duymamız lazım deyince benim içim rahat etmedi ilçe devlet hastanesine gidiyodum bu sefer merkeze özel hastaneye gidelim dedim eşime özeldeki doktor alttan muayene etti ilk defa alttan muayene oldum o da ilçe hastanesindeki doktorumun doğru söylediğini 2 aylık olması gerekirken 1,5 aylık olduğunu haftaya kalp atışının duyulması gerektiğini söyledi kesenin içinde yolk kesesini gördük boş gebelik olmadığını kanamam olmadığı sürece endişe edicek bi şeyin olmadığını kesemin güzel gözüktüğünü söyledi böyle işte gelecek haftayı sabırsızlıkla bekliyorum

İnşallah canım, bence iki hafta geriden olması bana normal geliyor şöyle ki; ortalama yumurtlama tarihi adetten sonraki 13. 14. gün ama bu herkeste aynı değil değişiyor, sonuçta hamilelik takvimi de adet başlangıç tarihini dikkate alıyor... Güzel olacak herşey :KK19:

Allah bebişini korusun sana bağışlasın inş. canım, sen umudunu kaybetme hep güzel düşün güzel olacak inş.

Günaydın güzel anneler. Gece hiç uyumadım. Dün akşam doktora gittik kesenin yeri hiç iyi değil dedi.ne demek kesenin yeri iyi değil acaba ya? Sağa yapışık gibi ondan mı acaba?

kalp atışı da hala yok.durum kötü dedi. Zaten üç gündür az az ama pıhtılı kanamam var. Bugün kendi doktoruma gideceğim. Geç döllenme olmuş 2 hafta geriden geliyor.internette 2 hafta geriden gelen bebeklerle ilgili hiç iyi şeyler yazmıyorlar. Bana dua edin kızlar Allah hayırlısıyla bebeğimi bana bağışlasın.çok korkuyorum.
Canım oraya bakarsan adet sata göre benimki 4 hafta geride 6 haziran aslında sat ama benim adetim 2 ayda bir oluyordu bebişin olmuş olabileceği muhtemel tarihi de biliyorum o yüzden sat 30 haziran olarak aldık. Sende geçen yapılan ölçülere göre mi geriden gelme durumu var yoksa sata göre mi?

Canım oraya bakarsan adet sata göre benimki 4 hafta geride 6 haziran aslında sat ama benim adetim 2 ayda bir oluyordu bebişin olmuş olabileceği muhtemel tarihi de biliyorum o yüzden sat 30 haziran olarak aldık. Sende geçen yapılan ölçülere göre mi geriden gelme durumu var yoksa sata göre mi?
Benim sata göre 7 haftalıkken kese 5 haftalık çıktı. Ama işin garibi sata göre 5 haftalıkken kanda da 5 haftalık çıkmıştı. Benim adet döngüm kısa 23 günde bir oluyo. Ben anlamadım bu işi

matsiyahoje matsiyahoje canım inşallah hayırlısı ile tüm sıkıntıların gider bebişi görürsün. bende.7 haftadayım 2 gün önce gittim karından baktı göremedi sıkısık gelmen gerekti dedi bide kilo var tabi karından görünmüyor kese 25 mm ama yolk ve bebek yok .alttanda bakmadı anlamadım neden ilk gebeliğin bakmayalım dedi herkese bakılmış ama.ben yarın yeniden gideceğim hastaneye yeniden bakalım inşallah bi sıkıntı ile karşılaşmayız

Günaydın kızlar nasılsınız ben bayadır giremedım 1 hafta evde yattım daha dogrusu annemde :) çünkü doktorum bana decavit ve progestan vermıstı onlar mahvetti benım mıdeyı hiç bi şekilde yemek yıyemez oldum 3-4 gündür içmiyorum decavıtı progestanıda alttan alıyorum sımdı biraz daha iyiyim en azndan bıseyler yıyebılıyorum mıde bulantım hafıf sekılde gecıyor kusma yok allahtan bulantı ıcın ılac ıstedım doktordan metpamıt verdı oda yan etkı yaptı onuda ıcemedım işten ızın almak zorunda kaldım 1 hafta yattım sımdı işteyım ama bı gun ıyı bı gun kotu gecıyor :110:

X