2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380

Canım mutlaka daniş doktoruna söylemeden yapma öyle bişey senin sağlığın doğum sırasında çok önemli

Arkadaşlar pantolonlarımın beli sıkmaya başladı sizde de bu durum varmı ?

Ben neredeyse 1 aydır pantolonlarımı giymiyorum, çok rahat etmiyorum. Defactodan ucuza lastikli beli olan pantolon aldım bitane, lastikli etekler elbiseler idare ediyorum. Hamile kıyafetleride olur mu ki şimdi bize :)

Kızlar bende öyleydim doktorum kesinlikle artk gyme diyor bende güzelim kıyafetlerimin bikaçını rafa kaldrdm şimdi kalkmayı bekliyorum hamile pantolonları alcam.. ayy bu bile çok heyecanverici

İzmirdende baya arkadaş varmş

selam cnm bende izmirdenim sen hangi dr gidiyorsun?

hem nasil sadece taytla geziyorum onunda lastigi sikiyor bide bol olan tek bi pantolonum var o kadrdi bgn esimle bi tane pantolon aldim lc waikikiden dumduz siyah dar paca gobegimi acmadigim surece hamile pantolonu oldugu belli degil bayramligım ustler bulunuyorda altlar sikiyor hep

mutlulukbenihicbirakma canm ben özele gitmiyorum devlet hastanesinde harika bi doktorum var doktor şinasi kılıç randevu bulmak bile bi mesele çok yoğun o yüzden çok önceden randevu alıyorum ama çok memnunum.. internetten bakabilirsn.. sen nereye gidiyosun

Canım evet bulantım hala devam kiloda artış yok ama rahim bölgem büyüdü ,54 kiloyum ama pantolonlarım olmamaya başladı hafif bi göbek var :) allaha şükür iyiyim alıştım biraz daha inşallah 3.ayın sonunu bekliyorum bide cinaiyet için heycanlanıyorum senin nası gidiyo

Beli bırak kalçamdan çıkmıyor hiçbir kıyafeti olmuyor,iç çamaşırı da olmuyor hamile kilodu aldım bide :) sütyen bu arada sporcu sütyene geçtim daha doğrusu loyoda çocuk sütyeni derseniz rengarenk satiliyo tavsiye ederim çok rahat.Memişlerimiz süt oluyor rahatlik önemli annişler

hangi hastanede seninki? ben medikalparkta zekeriya beye gidiyorum

Evet canım bende fermuarı kapanmayanlar arasındayım şuan
demek ki bi ben değilmişiimm :))) valla simdilik dugme acık fermur yarı m kapalı idare ediyorum ama iç çamasırım fecıı sıkıyooooo ((

Bende hep erkek görüyorum canm bide bilezik yüzük eşarp falan görüyorum annem Allah bilir ama senin kızon olacak diyor oda öyle hissediyomuş.. gönlümden erkek geçmişti ama sağlık daha önmli Rabbim ne verirse kabülüm çok şükür anne olcam cinsiyet sorgulamak haddime değil Allah hamileliği naasip etmiş bana çok şükür bizim yerimizde olmak isteyen o kdar çok kadın varki kkda..

ozgesinan cnm ben iki yasin okudumbilgin olsun
Kozlar pantolon derdi bende de var eskileri giyebiliyorum ama biraz dar ben de bi klasik pantolon bi de tayt aldim bellerinde lastik var düğmeli lcw sen aldim gobis büyüdükçe lastigine gore ayarliyorsun o kadar rahat ki tavsiye ederim lastiğe gore büyüyüp kuculenlerden alin ama diğerleri düz olanlar bol geliyor

Ben gördüm bebegi degil ama dr kiz diyordu simdi yuzuk falina yaptim gobegimde kiz cikti elimde yapinca erkrk cikiyor.biz oglumuz oldugu icin kiz istiyoruz oglumuz erkek istiyor

Canım ben aldıgım hamilelik kitabında okudum yuvarlak şeyler görünce kız ince uzun şeyler görürsen erkek diye bi rivayet varmış :) ben galeta gördüm geçen gün bakalım çıkıcak mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…